• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 44

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
To už jsem tady taky psal, ale bylo to "přehlédnuto", protože to bylo něco, co jim jasně ukázalo, že mají různá pravidla. To, že přiznání chyby bolí, to víme, ale někdy už to bije do očí.

Kažopádně musím zatím pochválit nového člena Kubinu. Zeptal jsem se ho na otázku ohledně ocenění a odpověď se opravdu vztahovala k otázce. :Good:Good

dk a také existuje hodně jazykových věrzí kmenů. Tudíž komunikace s Inno games není tak že tam napíšeš/zavoláš a máš za minutu problém vyřešený, ono to taky chvíli trvá.

A to že věříš něčemu co je napsaný jen a jen ve hře? Dost ignorantské, nevím zda hraješ svůj první svět, podle toho co píšeš v závěru příspěvku asi jo, ale existuje kupa zkušených hráčů kteří ti

Jo? A kdo konkrétně má na starost překlad? A komu se hlásí chyby v překladu? A kdo je opraví? A proč ještě nejsou opraveny? A proč se odvolávají na chybné překlady? Jasně, všichni víme, jak timeend funguje, ale pokud tu někdo bude vkládat "pravidla", která jsou prostě špatně napsná a bude se o ně opírat, je tohle přirozená reakce. A omluvit se za chybu, ikdyž je to třeba z části chyba INNA by podle mě bylo fér, protože minimálně zde INNO zastupují.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
TO: Mirinhos1

1. informace "Dominující kmen musí udržet své procento dominance na 90 po sobě jdoucích dní jako potvrzení svého velkého vítězství." - dominanci je nutné udržet 90 dní. Je to přidaná informace pro ty, co to nechápali.
2. informace "Jakmile kmen dosáhne svého vítězství, svět bude pokračovat ještě 90 dní." Informace která je klasicky na všech světech, které končí procentní dominancí a které všichni vždy rozuměli, že je to doba, po kterou své vítězné dominantní skóre musí udržet.
Takže žádná dovolenka - ale boj po 90 dní o udržení dominance.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jo? A kdo konkrétně má na starost překlad? A komu se hlásí chyby v překladu? A kdo je opraví? A proč ještě nejsou opraveny? A proč se odvolávají na chybné překlady? Jasně, všichni víme, jak timeend funguje, ale pokud tu někdo bude vkládat "pravidla", která jsou prostě špatně napsná a bude se o ně opírat, je tohle přirozená reakce. A omluvit se za chybu, ikdyž je to třeba z části chyba INNA by podle mě bylo fér, protože minimálně zde INNO zastupují.

Tady někdo objevuje Ameriku. ;) O hru se kompletně stará její majitel, tedy firma Innogames - pokud najdeš chybu v překladu, napíšeš ji do ticketu nebo do příslušné sekce zde na fóru. Některé drobnosti může administrátor hry opravit promptně, jiné musí počkat až na textové upgrade. Kdyby jsi někdy do té sekce, kde se chyby hlásí, zašel, neptal by ses takto, neboť tam je to v odpovědi obvykle napsáno, že je to opraveno, nebo že je to opraveno, ale projeví se to až po upgrade.
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
o do příslušné sekce zde na fóru. Některé drobnosti může administrátor hry opravit promptně, jiné musí počkat až na textové upgrade. Kdyby jsi někdy do té sekce, kde se chyby hlásí, zašel, neptal by s

Jistě, vždyť když se zastavoval timeend a měnil se počet dní udržení dominance, tak bylo těžké změnit text. Aneb, proč to dělat pořádně, když to jde napůl.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Podívej se, když si něco chceš myslet, tak Ti to stejně nikdo nevyvrátí. Zajdi častěji na DK fórum, jsou tu opravdu užitečné informace.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Pokud tvé komentáře budou nevhodné či urážlivé, budeme ti je i nadále mazat a tobě zablokujeme přístup na herní fórum. Mysli na to při psaní svých komentářů!
 

DeletedUser36641

Guest
Mohl by jste nám to Velevážený pane morybunde tedy laskavě vysvětlit, když jste tak chytrý? :) Samosebou, že pro ty méně chápavé to bude přínosem. Ne každý má za sebou tolik světů jako vy a tak nás prosím poučte. Kdyby jste byl " laik " a otevřel prvně hru, uvidíš dominanci, nedokážeš si ji představit a najednou tam jsi a držíš spolu s kmenem 80% dominanci, jsi prohlášen za vítěze, nicméně svět běží 90 dní dále a tak si myslíš že je konec a ejhle, jelikož u daného odkazu v žebříčku nemáš nic o tom, že by si měl dominanci udržet, je tam napsáno, jsi vítěz, přesněji řečeno, "Vítězství bylo dosaženo , Odpočet konce světa xy/90 dní" , pak se například nepřítel probere nebo budete mít ve kmenu krysy, které opustí loď (kmen) a dominance padne. Odpočet konce světa se zruší, ale vítěz jsi pořád, protože máš ocenění. :)
To, že máme jiná nastavení než zbytek zemí hrající DK není problém hráčů, ale jak říkáš Inna, nicméně jednáním s Innem je pověřen právě Support tým, (nevím jestli jen Kozmicz, nebo to mají rozděleno jinak, nebo mohou kontaktovat všichni členové, ale to je jedno) který jak si správně napsal je pouze herní podpora pro náš server. Pod Support týmem jsou už jenom obyčejní hráči a je jedno, jestli hrají hru 10 let nebo 10 minut. V tomto "světě" je hierarchie uspořádána celkem jednoduše - firma InnoGames, která čítá mnoho zaměstnanců, má pod sebou Support tým každé hry a země, které ovládá a Support tým, má pod sebou už jen hráče, které ovládá. Takto uspořádané máš všechny systémy, vládu ČR, vládu SR, NATO, školské systémy a kdejaké fabriky. V každém systému je jeden, či více "bossů" - prezident Miloš, ředitel Vomáčka, šéf Smetánka a tak dále a tak dále. Firmu InnoGames vlastní nějaký Eike Klindworth, Hendrik Klindworth a Michael Zillmer, pod sebou mají další lidi, kteří mají na starosti vývoj her, a také české supportéry, Kozmicze, Biblos a další. Nicméně, k čemu jsem se chtěl dostat, v každém takovémto systému si každý stěžuje směrem vzhůru, tzn. že já si budu stěžovat na hráče márajetelka28 našemu supporterovi Biblos, když budu hrubý já, Biblos mi dá ban, když bude hrubý Biblos opět si budu stěžovat víš - tedy Kozmiczovi - sami to pořád píší, pokud máte problém s nějakým supportérem, nechte ho přeposlat tiket výše postavené osobě a ta ho bude řešit. Tady máme dlouhodobý problém s jinak nastaveným systémem DK pro českou verzi, jak dlouho jsme odlišní? Rok, dva?

A zde bych si dovolil citovat příspěvek, který si napsal morybunde
A kde udělal support tým chybu? Pochopil si že Divoké kmeny nejsou majetek Kosmicze? Že hra pochází od firmy Inno games z Německa? Support tým hru neprogramuje, slouží pouze jako správce a podpora pro herní komunitu. Pokud je problém v naprogramování hry můžeš se třeba postavit na hlavu, ale support tým to nemůže nijak ovlivnit, uvědom si že Inno games má hodně jiných her než jsou dk a také existuje hodně jazykových věrzí kmenů. Tudíž komunikace s Inno games není tak že tam napíšeš/zavoláš a máš za minutu problém vyřešený, ono to taky chvíli trvá.

Kde udělal support tým chybu?
Support tým je též odpovědný řešit problémy s nastavením a konfigurací všech světů, takže support tým měl napsat Innu dopis, email, nebo tam zavolat a říct, máme problém s nastavením světů, naše DK mají jiná pravidla od ostatních světů - máme zde jistý timeend, kde je potřeba držet 90 dní dominanci a až pak se stanete vítězem a InnoGames mělo jasně říct, ano upravíme pro vás nastavení aby jste mohli mít váš timeend, ne neupravíme to, vaše světy nebudou mít timeend a tudíž bude vítěz ten kdo první dosáhne 80% a ne ten, kdo je udrží po dobu 180 dní jak je psáno. :)

Tohle bude asi vše.
Hezký večer.
K.
 

DeletedUser

Guest
Proč nenapíšete na rovinu, že se chcete realizovat v konfliktu?

Evidentně vás neuspokojilo vyčerpávající vysvětlení něčeho, co už ani nelze vzít zpět, nelze změnit, zatím, co byly učiněny kroky, aby se to v budoucnu neopakovalo...
 

DeletedUser34010

Guest
Spojení ovládá hráče se mi nelíbí... Já jsem nikdy nikoho neovládal. :)

Nikdy jsem se necítil být chytrý, jsem obyčejný člověk a hráč dk tak jako ty, rozhodně nejsem něco víc a ani jako supporter jsem nebyl.

Já pořád nevím co vlastně chceš, nebo co ti vadí? Obecně Vám všem. Popiš mi to prosím. Máte problém s tím, že jste ztratili dominanci a musíte ji tudíž nabrat znova? Ok, ale tohle je přece normální, víš co je vtipné, já právě moc světů nehrál, ale tohle by se přece dalo označit za obecně známou věc ne? Už jsem dokonce psal že se to minimálně jednou stalo, na s2 běžel Time end, ale skupina hráčů se rozhodla že se jim nechce končit a svět se tak protáhl. A pokud se odvoláváte že to je chyba supportu tak nikoli, je to chyba Vašeho hráče který leavnul kmen, myslím že si něco v tom smyslu psal v nějakém minulém příspěvku. Nikdo ho to nenutil dělat a pokud jste nevěděli co se stane tak je to vaše neznalost, na wiki se to píše jasně, na foru se to píše jasně a i supporter by ti to naprosto jasně vysvětlil. Holt jste riskovali a teď za nevědomost pykáte.

Vadí Vám ty ocenění co stále máte i když svět nekončí? Ok, ale to vám tu už přeci Biblos i Kosmicz psali, že se to řeší a bude to i nějakým způsobem napraveno ne? Nebo jako myslíš že to spěchá a musí to do hodiny být opravené? omezuje ti to ocenění hru, já nechápu proč pořád vyžaduješ hned hned hned odpovědi, nápravu. Hrál si svět rok a něco tak snad můžeš vyčkat pár dní než ti odstraní ocenění.

A platí i co jsem psal, pokud nejsi spokojen, tak kmeny hrát nemusíš. Jako spotřebitel budeš holt některé věci muset akceptovat i když se ti nelíbí. česká verze dk má jiná nastavení jak jiné verze, jejich nastavení zase může být v něčem jiném různé od naší verze, a tak to je asi v pořádku. Vadí-li ti text co byl ve hře tak chápu, ale upozornil si na ten text support v ticketu? Občas se stane že ve hře je chyba v pravopisu nebo nějaký překlep, může se to stát, tohle jsou chyby vycházející z překladu nebo nepozornosti, pokud si v time endu měl napsané něco jiného než na co si byl zvyklý proč si se na to někoho nezeptal?
 
Nahoru