• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 46

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Kavárna - Svět 46

Otevíráme další kavárnu pro hráče ze světa 46! Jak se vám líbí nastavení světa?
 

DeletedUser40956

Guest
Podpory jen v rámci světa a max. počet členů 40?

NO...., tak to bude tedy zajímavé...;-)

S posíláním podpor jen v rámci kmene bych i souhlasil, nicméně chtělo by to počet členů na kmen alespoň 100 :p
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Díky za rychlost 2, můžete to spustit za 2 roky znovu, na to abych hrál aktivně 2 světy nemám čas :(.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Po určité době zřejmě proběhne hlasování, zda hráči chtějí nechat podpory jen v rámci kmene či chtějí toto pravidlo odstranit. Je nám jasné, že v pozdější fázi hry je už spojenectví nepostradatelné.
 

DeletedUser19739

Guest
A podle mě přesně není:) Kdybych na sv46 šel, tak jenom kvůli tomuhle pravidlu, docela dost rád bych si s tím skusil zahrát:)
 

DeletedUser

Guest
Osobně jsem zvědavý kolika hráčům toto pravidlo bude vyhovovat. Vůdci budou mít o to méně práce s hledáním osobních spojenectví mimo kmen, kteří podporují kamarády např. v nepřátelským kmeni. Za mě +. :yes
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Při tom na jaké kmeny jsem narazil za poslední dobu co hraju dávám vždycky přednost někomu koho považuju za dobrého přítele před kmenem který zrazuje vlastní lidi když se mu to hodí a další spousta špatných věcí co kmenům v top 20 není nijak cizí.

Jinak hledám partu nějakých pohodářů kteří aktivně hrají a půjdou tam, myslím že nebudu mít moc času ale zkusím tam jít když už bude ta rychlost 2.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Osobně jsem zvědavý kolika hráčům toto pravidlo bude vyhovovat. Vůdci budou mít o to méně práce s hledáním osobních spojenectví mimo kmen, kteří podporují kamarády např. v nepřátelským kmeni. Za mě +. :yes
- to je sice fakt, na druhou stranu nemoct si poslat podpory před zabráním vesky taky docela otráví..
 

DeletedUser30368

Guest
Tohle pravidlo lze stejně obcházet, stačí mít ve dvou kmenech lidi s právy, co jsou tu skoro pořád a přestupy z kmene do kmene jdou dělat celý den, takže podpory ve výsledku jen s pár skoky můžu mít vlastně klidně z celého světa, není to omezení, jen zdržení.
 
Nahoru