• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 46

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Přesně tak Sony... :yes

A jednotka pojízdného Černobylu je stále v nedohlednu.:D
Také jsem měl rád kytičky, hlavně na s17. A ty tam měly pořádně pojízdné jednotky... Ani nemuselo nic škrčet kolem, abych to poznal, jako je to občas ted... :scratch
A jak se vede Shedde? Rozhodl jsi se hrát při studiu? :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser40852

Guest
Každý svět má jiné nastavení, pokud se někomu nastavení daného světa nelíbí, může si počkat na svět jehož nastavení mu bude lépe vyhovovat.


To že něco podobného napsal Shedd chápu, jako hráč si to může dovolit. Ale nechápu to od hlavního moderátora. V prvním příspěvku v této kavárně vyzývá Kozmicz k diskuzi o nastavení světa a když tu někdo napíše, že se mu nelíbí, tak mu napíšete ať jde jinam???
Že to napíšou jiní hráči to chápu, ale že to napíše moderátor?!?!
To se páni moderátoři nejdříve dohodněte navzájem mezi sebou co vůbec chcete, jestli k nastavení diskutovat nebo ne.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Už jsem zde psal.Mě to vůbec nevadí.Aspoň můžu v klidu farmit a nemusím řešit že to někdo podpoří.A nebudou hráči kteří jsou bez kmene a podporují ho jiní.Musí vstoupit tam.A omezí se někteří podrazáci kteří byli v kmenu a podporovali nepřítele.
Musíte si vymyslet trochu jinou taktiku při bránění a zabírání.A jak pavouk psal tak na ten svět nechoďte pokud se vám nastavení nelíbí.

Čteš co píšu? Těším se na svět rychlosti 2 a někdo tam plácne něco takového? Za sebe řeknu že jsem narazil za celou dobu co hraju (20 světů) na 3 skvělé kmeny za které stálo bojovat ale jinak jsem vždycky měl spíše okruh přátel z různých kmenů kteří si pomáhali navzájem.
 

DeletedUser40852

Guest
No a právě proto se mi toto pravidlo líbí. Musíš si tu najít dobrý kmen. Takže si klidně založ s těmi hráči, s kterými si pomáháš vlastní kmen. A pak si můžete pomáhat jak chcete.
 

DeletedUser23702

Guest
Čteš co píšu? Těším se na svět rychlosti 2 a někdo tam plácne něco takového? Za sebe řeknu že jsem narazil za celou dobu co hraju (20 světů) na 3 skvělé kmeny za které stálo bojovat ale jinak jsem vždycky měl spíše okruh přátel z různých kmenů kteří si pomáhali navzájem.


To nebylo na tebe.Dal bych citaci.Myslel jsem to všeobecně.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
No a právě proto se mi toto pravidlo líbí. Musíš si tu najít dobrý kmen. Takže si klidně založ s těmi hráči, s kterými si pomáháš vlastní kmen. A pak si můžete pomáhat jak chcete.

Kdybych se měl věnovat vedení kmene už bych se na tu hru dávno vykašlal :) nemám tolik času a ani nervů.
 

DeletedUser33829

Guest
To že něco podobného napsal Shedd chápu, jako hráč si to může dovolit. Ale nechápu to od hlavního moderátora. V prvním příspěvku v této kavárně vyzývá Kozmicz k diskuzi o nastavení světa a když tu někdo napíše, že se mu nelíbí, tak mu napíšete ať jde jinam???
Že to napíšou jiní hráči to chápu, ale že to napíše moderátor?!?!
To se páni moderátoři nejdříve dohodněte navzájem mezi sebou co vůbec chcete, jestli k nastavení diskutovat nebo ne.

1) Tyhle kavárny, diskuze velmocí apod. jsou primárně zřizovány, aby zde hráči diskutovali o dění na světě, jakési celosvětové fórum, které není přímo ve hře.
2) Dotyčným šlo jen částečně o diskuzi, především chtějí změnu a o tom už jsem psal v předchozím příspěvku a odpověděl i pavouk123
3) Diskuzi tady nikdo nezakazuje ani neomezuje
4) Hráči, který toto téma začal, jsem nejvíce poradil já, jaké prostředky použít, jestli chce změnu, i když nemusí ničeho dosáhnout, ty jsi tady žádnou konstruktivní odpověď nenabídl, děláš jen to co kritizuješ u druhých.
PS: Když jsme končili na s38 z vlastní vůle, že nás to nebaví, tak jsi tu psal, jak kecáme a nemohl jsem si nevšimnout, že někdo kdo na tom byl tenkrát hůře tam zevloval o zhruba tři čtvrtě roku déle a nedohrál to, kolik promarněného času a kope všude okolo.:D
Někteří jsou pořád stejní, ale možná se už naučili hledat nicky.:mocking
 

DeletedUser33829

Guest
To by byl masakr, ale víš jak, opakovaný vtip už není vtipem.:D
 

DeletedUser40852

Guest
Shedde přečti si co píšeš a zamysli se nad sebou.
Tvůj bod 1) kavárna má sloužit o dění na světě. Proč tedy do kavárny na S46 píšeš o světě 38???:-D:-D:-D
Bod 3) ano diskuzi tu nikdo nezakazuje ani neomezuje, ale odpověď typu tak to nehraj je špatná. Nebo myslíš že sem dotyčný po této odpovědi ještě někdy něco napíše??
Bod 4) ano ty jsi navrhl konstruktivní řešení, dotyčnému jsi poradil ať to nehraje:-D:-D:-D
Jinak já jsem psal, že se mi toto pravidlo líbí, tak proč bych měl psát nějaký řešení??:-D:-D:-D
 
Nahoru