• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 46

DeletedUser34317

Guest
Ono je zakazané diskutovat o nějakém světě v kavárně jiného světa?:shock
 

DeletedUser33829

Guest
Shedde přečti si co píšeš a zamysli se nad sebou.
Tvůj bod 1) kavárna má sloužit o dění na světě. Proč tedy do kavárny na S46 píšeš o světě 38???:-D:-D:-D
Bod 3) ano diskuzi tu nikdo nezakazuje ani neomezuje, ale odpověď typu tak to nehraj je špatná. Nebo myslíš že sem dotyčný po této odpovědi ještě někdy něco napíše??
Bod 4) ano ty jsi navrhl konstruktivní řešení, dotyčnému jsi poradil ať to nehraje:-D:-D:-D
Jinak já jsem psal, že se mi toto pravidlo líbí, tak proč bych měl psát nějaký řešení??:-D:-D:-D

Předvádíš manipulaci
1) Vynechal jsi slovo primárně.
3) Jestli napíše či nenapíše záleží na mnoha dalších faktorech, sám vlastním konáním vylučuješ možnost, kterou preferuješ, protože bys sám po své minulosti sem už nepsal.
4) Poradil jsem mu toho více, než uvádíš. Mi se to pravidlo také líbí, přesto jsem mu poradil jak to zkusit jinou cestou. A proč? Třeba ze slušnosti, z vlastního přesvědčení, z altruismu, z radosti možnosti hlasovat v anketě nebo že si to mohou odsouhlasit hráči a dodat nový punc a dalších možností a třeba jen z jedné pohnutky a třeba kterou jsem ani nenapsal, důvodů může být mnoho a mnoho, než jen neradit, protože mi se to líbí zrovna jak to je.
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Dovolte mi k tomu to tématu použít větu z DJC.

Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat… :yes
 

DeletedUser33829

Guest
No fuj, co jsi to napsal?:wacko To si říkáš Bruselan?:shout Asi budu muset založit instituci na školení a vzdělávání členů kmene.:scratchTakové pravěké myšlení, podřizovat se, nepatří do demokracie 21. století.:hi
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
4 týdny od startu jsem nakonec neodolal a jsem tam tak uvidíme jak se to bude vyvíjet :).
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Hele naprosto bez debat, já jsem se na svět rychlosti 2 těšil jak malé dítě ale ze strany podpory i community managera jsem dostal odezvu že ho neplánují v brzké době spustit, jelikož jsem věděl že to budu mít za pár měsíců náročnější časově chtěl jsem svůj účet co nejlépe rozject a začal jsem tedy na v tu dobu čerstvě spuštěném s45 kde máme fajn kmen a hodně akce :)... ale nakonec jsem si říkal že trochu času najdu i na tu s46 ale neplánuju to nějak hrotit, stejně tam nemám spolehlivý kmen v blízkosti.
 

DeletedUser23702

Guest
Hele naprosto bez debat, já jsem se na svět rychlosti 2 těšil jak malé dítě ale ze strany podpory i community managera jsem dostal odezvu že ho neplánují v brzké době spustit, jelikož jsem věděl že to budu mít za pár měsíců náročnější časově chtěl jsem svůj účet co nejlépe rozject a začal jsem tedy na v tu dobu čerstvě spuštěném s45 kde máme fajn kmen a hodně akce :)... ale nakonec jsem si říkal že trochu času najdu i na tu s46 ale neplánuju to nějak hrotit, stejně tam nemám spolehlivý kmen v blízkosti.

Já to vím že tam jsou super lidi.Já tam byl u vás ale skončil jsem.Fungovalo to tam super na 45.
 
Nahoru