• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 46

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Proč myslíš, že u nás bylo tak živo na fóru? :D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Fajn, nejde mimo kmen posílat podpory a dneska jsem zjistil že víc jak měsíc od startu ani nemůžu soukmenovci poslat suroviny, dobrej svět vážně :wacko
 

DeletedUser

Guest
Rozesílání v rámci kmene je možné po měsíci od registrace, volné rozesílání po dvou.
Registroval jsi se více než před měsícem a nemůžeš poslat suroviny spoluhráči? Napiš ticket :)
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Jsem tam dva týdny a většina kmene podobně ale když mám 3.5k produkci od všeho a ještě farmím a chci se podělit s někým kdo nemá tolik času farmit a ani nemá dobře vystavěné doly potřebuje pomoc a nejde to... zatracení podvodníci stejně je to všechno kvůli nim...
 

DeletedUser

Guest
Toto jsme ve kmeni řešili vždy tak, že jsme se dohodli a vytvořili nabídku třena 10 tis. ku 10, kterou spoluhráč okamžitě přijal a bylo to :)
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Aha, já myslel že nabídku v takovém poměru nelze vytvořit... na co je teda systémová blokace když to jde takhle obejít? :scratch
 

DeletedUser33829

Guest
Nejsem si jistý, ale nešlo v minulosti udělat nabídky max 1 ku 3?
Dá se to takhle obejít, dělali jsme to také tak, jen doporučuji aby nabídku dal ten co suroviny potřebuje, právě tady jsem zahlédl nabídku, kdy hráč nabízel 10 000 surovin za 10, ale nestihl jsem ji přijat, kdybych to vyfoukl, byla by to ta nejlepší nabídka na DK.

Také se mi zdá, že na jiných jazykových mutací kolikrát to počáteční omezení s posíláním surovin není, zato my to máme na každém světě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41690

Guest
Neplánuje se tedy nějaké hlasování o úpravě, nebo zrušení toho pravidla o podporách jen v kmeni ? Jelikož už začíná fáze, kde je třeba za šlechtu poslat podporu, ale obsazení je zbytečné, když si to nepřítel obsadí v pohodě hned zpět, to nebude brzo nikoho bavit, prostý nesmysl ve fázi hry, kde jsou větší akce. Na začátku to bylo chytré, dobré .. ale ted už se to opravdu nehodí. Děkuji ...
 

DeletedUser23702

Guest
Jenom to tak nechte.Budete muset přemýšlet jinak.Ale zde to logicky psát nebudu jak že :-D.
 
Nahoru