• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 46

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Poraď, nemůžeš si poslat podporu to je prostě fakt takže co uděláš??? Půjdu 8 hodin na vesnici přijdu o spoustu armády a vzápětí i o vesku?
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Jediná možnost co mne napadá je tzv. kobercový nálet na určitý sektor a vybílit ho kompletně/nebo poslední šlechtící útok poslat s dostatečným množstvím defu což to udělá riskantním protože to není možné trefit na minisekundy přesně takže mezidefnout šlechticí útoky s defem by bylo více než jednoduché :scratch
Jo a poslední možnost je zabírat soukmenovce :D každopádně koukám že na tomto světě ti sebevědomí nechybí takže jsem zvědav jestli to se svým "strategizováním" a náskokem dotáhneš za měsíc dál než já ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Neplánuje se tedy nějaké hlasování o úpravě, nebo zrušení toho pravidla o podporách jen v kmeni ? Jelikož už začíná fáze, kde je třeba za šlechtu poslat podporu, ale obsazení je zbytečné, když si to nepřítel obsadí v pohodě hned zpět, to nebude brzo nikoho bavit, prostý nesmysl ve fázi hry, kde jsou větší akce. Na začátku to bylo chytré, dobré .. ale ted už se to opravdu nehodí. Děkuji ...

Plánujeme provést hlasování mezi hráči, zda chtějí toto pravidlo ponechat či zrušit. Ovšem hlasování proběhne až 2-3 měsíce od spuštění světa, zatím ještě ne...
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Díky za info Kozmi :):hi

Jinak koukám že světové dění dost ovlivňuje kmen URNA, snad se nezopakuje to samé co na S40 kdy se Vitvi a spol. rozhodli hromadně skončit kvůli politice a podrazům a definitivně tím zvrátili šance na nějaký vyrovnaný férový boj... budu vám držet palce zkuste to trochu víc rozject :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser41690

Guest
Díky za info Kozmi :):hi

Jinak koukám že světové dění dost ovlivňuje kmen URNA, snad se nezopakuje to samé co na S40 kdy se Vitvi a spol. rozhodli hromadně skončit kvůli politice a podrazům a definitivně tím zvrátili šance na nějaký vyrovnaný férový boj... budu vám držet palce zkuste to trochu víc rozject :)

Budeme se snažit udělat ten svět zajímavý, budeme hrát klidně a uvidíme, kam nás to zavede.:great
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Hlavně nemá smysl končit kvůli podrazům ;) naopak to chce konečně ukázat že nad lsti a podrazy jde pořád vyhrát čestně :)
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Jediná možnost co mne napadá je tzv. kobercový nálet na určitý sektor a vybílit ho kompletně/nebo poslední šlechtící útok poslat s dostatečným množstvím defu což to udělá riskantním protože to není možné trefit na minisekundy přesně takže mezidefnout šlechticí útoky s defem by bylo více než jednoduché :scratch

Mno... Dobrého obránce nevybílíš kompletně ani kobercovými útoky, jen ho hodně zpomalíš... Pak už jde o víc okolností, pokud se to má povést, ne jen o tom, že pošleš takové útoky...
A i když pošleš vláček s tou celkem novou supermožností, co se zavedla, tak se do těch desetin trefuje celkem jednoduše, to mám vyzkoušené. A posílat s každým šlechticem full člověku vyjde tak jednou, když to ten druhý nečeká, pak už jen hledíš na to, jak se ti kosí vlastní jednotky. Ale často to prostě tak jednoduché není, to je pravda...
 

DeletedUser23702

Guest
Jediná možnost co mne napadá je tzv. kobercový nálet na určitý sektor a vybílit ho kompletně/nebo poslední šlechtící útok poslat s dostatečným množstvím defu což to udělá riskantním protože to není možné trefit na minisekundy přesně takže mezidefnout šlechticí útoky s defem by bylo více než jednoduché :scratch
Jo a poslední možnost je zabírat soukmenovce :D každopádně koukám že na tomto světě ti sebevědomí nechybí takže jsem zvědav jestli to se svým "strategizováním" a náskokem dotáhneš za měsíc dál než já ;)


My hrajeme jako kmen.O žádný náskok nejde.Nevím co bude za měsíc a opravdu je mi to jedno :-D.Já tu hru jen hraji já ji nežeru jak někteří :-D.
Jinak opravdu teď vůbec nepoznáš kdo co jak proč.To se ukáže až tak za dva až tři měsíce kdo se bude mezi sebou pořádně mlátit :).
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Však jasný, předtím, než na někoho zaútočíš tak mu pošli pozvánku k sobě do kmene :D
 
Nahoru