• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 47

DeletedUser34317

Guest
Hynku, čekal jsi něco jiného? Na svět s rychlostí 2 budeš čekat zase aspoň rok. Možná tam mezitím jednou hodí 1.6, jinak to budou samí slimáci.

No i když pro mě už jsou možná tyto světy výhodnější, nemůžu trávit u DK 15 hodin denně jako dříve. Ale ten kostel, ten bych asi nepřekousl :D
 

DeletedUser

Guest
Tak mi řekněte na co se nás tady ptáte na nastavení, když vypadá úplně jinak. :shock Jestliže máte pokyny od InnoGames tak to tak udělejte, ale nedávejte hráčům falešné naděje, že nastavení nějak ovlivní.. :eek:k Třeba ten hloupý kostel tady nechtěl nikdo... :wall
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Kostel nebyl na 3 posledních světech, musíme také vyjít vstříc hráčům, kteří naopak kostel preferují, i když takových hráčů je méně, než těch, kteří kostel v lásce nemají. Také proto je většina spuštěných světů bez kostela.
 

DeletedUser42325

Guest
Kostel bych vypustil z DK uplně... Je to zbytečná věc...
Hlavně pro hráče jako jsem Já, libuji si ve větších vzdálenosteh¨ch mezi vesnicemi.. Tudíš pro mě znevýhodňující v tom, že se nemůžu pro vesku natáhnout někam dál, ale jsem nucen ji brát ze svého okolí. Což mi "znemo訞ní" se roztáhnout a trošku ovlivnit rozvoj kmene.

A tím, že by se nedalo opustit kmen bych souhlasil, s podporama taktéž, ale dal bycj je pouze na spojence, nikoliv pro DoN nebo jen pro vlastní kmen. To by ve kmenu museli být fakt jen TOP hráči, a ostatní ba i jen ti co jsou na zaučení by ve kmenu ztratitli uplně význam.
Možná bych zvětšil kapacitu kmene o 15 členů.
Pak totiž vidíte 5-6 kmenů, které tvoří akademky apod apod apod...
 

DeletedUser

Guest
Kostel nebyl na 3 posledních světech, musíme také vyjít vstříc hráčům, kteří naopak kostel preferují, i když takových hráčů je méně, než těch, kteří kostel v lásce nemají. Také proto je většina spuštěných světů bez kostela.

Takovou odpověď jsem čekal, tak mi řekněte proč nespustíte 2 světy najednou s rozdílným nastavením? :scratchNeříkejte že by světů bylo moc, protože když se podívám na DK jiných zemí... :D
 

DeletedUser23702

Guest
Vždycky při každém spuštění světa jen brečíte :p.Smiřte se s tím.Stejně s tím nic neuděláte :p
 

DeletedUser

Guest
Nebrečím, jen když se nás ptá na nastavení tak k němu vlastně vůbec nepříhlédl na to jak by se to tady hráčům líbilo :p Já tam budu hrát tak jako tak a kostely mi úplně nevadí :D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Hynku, čekal jsi něco jiného? Na svět s rychlostí 2 budeš čekat zase aspoň rok. Možná tam mezitím jednou hodí 1.6, jinak to budou samí slimáci.

No i když pro mě už jsou možná tyto světy výhodnější, nemůžu trávit u DK 15 hodin denně jako dříve. Ale ten kostel, ten bych asi nepřekousl :D

Vždycky doufám v to nejlepší a přijde to nejhorší, na pomalých světech je ubíjejcí čekání na rekrutace což teď prožívám už po druhé na s45 kde jsme 2x v krátké době přišli o všechny offky a potom jsi prostě víc jak týden bezzubý :king
Ale jako s kostelama mám zkušenost a rychlost 1 taky nakonec překousnu, jen mě štve že se musí sejít 2 nejhorší věci najednou na stejném světě.
Navíc pokud chceš být konkurence schopný musíš nonstop farmit takže čas neušetříš, naopak.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser33829

Guest
Kostel nebyl na 3 posledních světech, musíme také vyjít vstříc hráčům, kteří naopak kostel preferují, i když takových hráčů je méně, než těch, kteří kostel v lásce nemají. Také proto je většina spuštěných světů bez kostela.
Kdy vyjdete vstříc hráčům, kteří nechtějí vlajky?:lol Devátý svět po sobě s vlajkami a to by pro svět bez vlajek bylo více lidí, jak pro svět s kostely, který je častěji.;)
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
nemyslíte že předregistrace trochu zabíjí tohle fórum? každý jde do předregistrace a všechno si dohodne tam a toto fórum tím přichází o potenciální nové uživatele :(
 
Nahoru