• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 47

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Tak a o čem bychom tu asi mohli psát když sem chodí 2 členové jednoho kmene :wacko
 

DeletedUser42325

Guest
Koukám, že to fluffy opravdu rozjeli, ale je pravda, že nebýt možnost nákupu surovin či zkracování, tak nejsou tam kde jsou teď :) Většina z nás jede poctivě bez vrážení tisíců do hry :)
Obzvlášť nechápu, že zrovna Šumperák je tak hloupej a nastrká do toho peníze :D
Sem taky od Šumperka a tohle by mě nikdy nenapdalo ...
 

DeletedUser34317

Guest
Nemusíš do toho vrážet peníze. Dříve se dalo při troše štěstí za jeden svět vydělat cca 3000 PB, teď už je to sice težší, ale pořád se dokáže vydělat balík.
 

DeletedUser42325

Guest
Dříve tím myslíš 3-6 měsíců zpět?
Pro ty co si dali pauzu, je to celkem nevýhoda :)
Vedu kmen, měl sem zástup u jednoho hráče - 21 000 PB ... Všechno z trhu... Myslím, že toto je celkem úctihodný rozdíl, jako chápu, že je někdo blázen a sedí u toho nonstop... Ale příjde mi na hlavu postavaené, aby někdo během prvního týdne, navíc v doběkdy ještě byla ochrana dal přes 2000 vesek - já raboval celý den, jel sem pomalu jen armu... Všechny surky cpal do army... farmil co to šlo, dal sem 149 vesnic, v zač. ochraně...
Myslím, že nejlepší by bylo kdyby spustili další server bez možnosti zkracování a nákupu surek, tam by se teprve zase ukázalo jak kdo umí hrát...
Tohle už není o zkušenostech jako dříve, dnes už to je buď o tom jak dlouho tu sedíš nebo kolik zaplatíš.
 

DeletedUser35385

Guest
Mňa by skôr zaujímalo ako funguje tá storno lhúta si neviem preposlať pbčka :scratch
 

DeletedUser33829

Guest
Máš více účtů a nemůžeš si přeposlat suroviny?:D Storno lhůta je storno lhůta, prostě si ty PB budeš moci poslat až po 60 dnech od transakce.

Dříve tím myslíš 3-6 měsíců zpět?
Pro ty co si dali pauzu, je to celkem nevýhoda :)
Vedu kmen, měl sem zástup u jednoho hráče - 21 000 PB ... Všechno z trhu... Myslím, že toto je celkem úctihodný rozdíl, jako chápu, že je někdo blázen a sedí u toho nonstop... Ale příjde mi na hlavu postavaené, aby někdo během prvního týdne, navíc v doběkdy ještě byla ochrana dal přes 2000 vesek - já raboval celý den, jel sem pomalu jen armu... Všechny surky cpal do army... farmil co to šlo, dal sem 149 vesnic, v zač. ochraně...
Myslím, že nejlepší by bylo kdyby spustili další server bez možnosti zkracování a nákupu surek, tam by se teprve zase ukázalo jak kdo umí hrát...
Tohle už není o zkušenostech jako dříve, dnes už to je buď o tom jak dlouho tu sedíš nebo kolik zaplatíš.
Chobotnička myslel dřívější dobu, než před 3 - 6 měsíci. Dobu, kdy se suroviny vyměňovaly přes tržiště s prémiovými body jako čtvrtá komodita a ne tady tento prémiový trh, kdy to jde přes prostředníka řízeného systémem hry. Také tím chtěl říct, že někteří do toho nemuseli dát žádné peníze. Prostě si vyděláš na několika světech PB, a pak je na nějakém vyplýtváš. Nebyl problém si na některých světech vydělat několik tisíc PB a ještě se klidně i držet okolo dvacátého místa po měsíci až dvou hraní.
21 000 PB? Jsou tu i větší extrémy. Obdobně to rozjel na s45 hráč srp7, když jsem se ho ptal kolik do toho vložil PB, protože je ze sousední vesnice, tak mi tvrdil 30 tisíc, ale všechny získal zadarmo. Vzal jsem to s rezervou a stejně už tam nepatří k nejvyšším na světě. Má to pak smysl? Horší je to, pokud takového hráče dostaneš do své bezprostřední blízkosti jako já na s46, kdy největší takový hráč z celého světa byl jen 3 pole ode mě, ale ubránil jsem jej i vyfarmil, jen mě štvalo, že bez vrážení PB člověk nemůže mít tak brzo panský dvůr, aby jej mohl obsadit.
Co jsem se dozvěděl, tak prý nějaký hráč do hry dal za měsíc 13 tisíc korun, to by při nákupu nejvýhodnějších balíčků znamenalo 55 250 PB.
 
Nahoru