• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 48

DeletedUser36661

Guest
Měl bych dotaz, jaktože špehové vidí vojsko mimo vesnici? To na dřívějších světech nebylo, jen s předmětem u paladina?
 

DeletedUser25426

Guest
Omyl, na některých světech to bylo - namátkově třeba S31... ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nebylo by na škodu si přečíst nastavení světa. ;)
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Banán sem, banán tam, banán kam se podívám. :) Jsou to zlatíčka :) Rysato, placák po zádech :)
 

DeletedUser5348

Guest
Škoda,že tak rychle jako cenzuru nekonáte i tam kde máte.Opravdu je to již k pláči.A to jsem jinak hodně veselý člověk..
Ale je mi jasné,že kritika je něco co lidé nemají rádi a pokud mají máslo na hlavě tak již vůbec...
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Přečti si pravidla fóra, pokud máš problém, nech delegovat protest rovnou Kozmiczovi, na fórum to nepatří.
 

DeletedUser5348

Guest
Problém je ten,že pravidla jsou v této hře jen pro někoho a jiní musí dle vás pouze držet lidově řečeno "hubu a krok" jinak je zabanujete a necháte ve hře zničit.
Je smutné vidět kam to všechno spěje.Kritika je zakázána,diskuze je zakázána pokud se nehodí lidem,kteří mají pravomoce.
Je mi líto lidí,kteří do hry narvou peníze a moře času a pak jediný člověk s pravomocí všechnu tu námahu zničí.
Ale je mi i líto toho,že těm lidem je to jedno.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Ona je otázka, jaká je skutečnost a co dotyčný potrestaný tvrdí před ostatními, mockrát jsem se setkal s tím, že se člověk v ticketech omlouval a vymlouval, že porušil pravidla omylem nebo nějakým nedopatřením, kdežto v kmeni vykládal jak ho ten zlý a proradný support potrestal naprosto neoprávněně a bez jakéhokoli důkazu.
 
Nahoru