• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 52

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Kavárna - Svět 52

Společně s otevřením nového světa pro vás otevíráme také novou kavárnu. Pro všechny zúčastněné hráče káva a čaj zdarma! :)
 

DeletedUser42335

Guest
Aver tedy končí na s50? No to mě mohlo napadnout lovci vás srazí na kolena a schválně jakej kmen vás požere? :eek:
odpověď si dejte sami ;)
 

DeletedUser33829

Guest
Ale mě to nezajímá.:p Dělám si srandu ze zkratky, která je stejná jako jedna z nejčastějších absencí v třídních knihách. Tedy zní důvody, ale někteří si z toho dělají srandu, že je to dovolená.
 

DeletedUser40852

Guest
Tak pokud jsou u tebe rodinné důvody stejné jako rodinná dovolená tak to mnohé vysvětluje :-D:-D:-D tohle vykrucování a vymlouvání se ti ale moc nepovedlo :-D:-D
 

DeletedUser42335

Guest
Hele radši začněte spamovat o něčem pořádným a né o takovýhlech blbostech :p já chci spam a chci ho hooodně :D
 

DeletedUser33829

Guest
Porce zelí za 5,- Kč.:D Jen nevím, jestli to budou dávat někde v nějakém kmenu.;)
 
Nahoru