• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 54

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Kavárna - Svět 54

V této sekci můžete volně diskutovat na téma nového světa. Jak se vám líbí Runové války? Jakou myslíte zvolí kmeny strategii, aby si vytvořili co nejlepší podmínky pro jejich získání?
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Zdravím borci, někdo kvalitní k nám do týmu? Zábava, kvalitní spolupráce, případná komunikace i mimo DK (skype, fb, apod) zaručena!
 

DeletedUser35151

Guest
Myslím si že udržet 60% na každym kontinentě je dost nereálný. Dneska už se kmeny nehrajou stylem že lidi vstávali ve 2 ráno aby poslali útoky. V každym kmeni spolupracuje tak 5 lidí zbytek se veze.
 

DeletedUser34010

Guest
Toť otázka... Zase už není doba s1 kdy byly téměř všechny kontinenty obsazené... Ted se hraje tak na 4 kontinentech alespon co jsem se teď díval na s53

Jojo, zlaté časy kdy jsem si nařídil budík na 2h v noci, uvařil si konvici čaje a do 8h zabral 60 vesnic....

Spíš se těším na válčení o ty vesnice, to by mohlo být velmi zajímavé. Ať už z pohledu obrany tak útoku, protože obrana těch vesnic spolkne hodně obrany která logicky bude někde chybět. K čemu bude kmenu že udrží své runové vsi když ztratí třeba za týden 1/4 svých zbylých vesnic... Na to se těším, vyhraje ten kmen co zvolí lepší strategii. :D
 

DeletedUser40852

Guest
Vyhraje kmen podrazáků. Bude to stejný jako s tajemstvím.
 

DeletedUser9973

Guest
no,jdu se tedy podívat na 54.rád bych viděl některé tváře 8-9 let zpět.třeba budu mile překvapen;)

jinak plně souhlasím s rastyho názorem, lepší už to ani nebude
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Rád Tě tu vidím Desi, jsem rád, že jsi zpět. :)
 
Nahoru