• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 54

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Nevím, no... Mně se docela daří okolo sebe shromažďovat lidi, co smýšlejí obdobně. Vyhráli jsme spolu dva světy, v obdobné sestavě, víceméně. Takže si myslím, že to jde i bez podrazů, podvodů a nečestnosti. Bylo mi to na počátku tohoto světa vyčítáno. Že prý tvrdá hra, a bla bla bla... Hm. Ti, co takto smýšleli, tu už nejsou. My ano.
Prapodivné. :/
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak bylo to i dřív, ale řekl bych, že ne v tak velkém měřítku. Nebo tím, že kmeny mohly mít hodně členů, tak se to víc ztratilo. Jako vždy, pravda bude někde uprostřed... :)
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Jistě.
Chci říct jen tolik, že i kdyby všichni podváděli, a podráželi, tak já kvůli tomu nezačnu také, jen, abych vyla s vlky. To raději budu bečet s ovcemi, které mají stejný světonázor. Aspoň se na sebe ráno můžu s klidem podívat do zrcadla. Protože tuhle hru miluju, a naprosto nehodlám skončit, nebo se nechat otrávit. Ano, nemám miliony bodů, a první místa ve statsech. Na to tam mám jiné hráče. Mám ale něco jiného: důvěru ostatních, a pevnou vůli nenechat se takovými "vlky" zlomit. A ne, že by to nezkoušeli...
Zkrátka, je to všechno o přístupu k životu. Občas si říkám, jaký asi je charakterově někdo v civilu, když i tady šlape po zádech druhých. A je mi jasné, že takoví jedinci zde byli, a budou. Jen jsem si posteskla, že to je škoda, a že mi to vadí.
Tak mně nebijte :Facepalm;)
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nebijeme, to bylo jen konstatování. Také budu raději v kmenu někde na 15. místě nebo i dál, ale s lidmi, na které se mohu spolehnout. Ostatně, ze světa jedna se někteří právě pořád scházíme, ač jsme se předtím neznali. Hra nás seznámila napříč republikou i Slovenskem a jsem za to moc rád.
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Pravda, kmeny mi daly jedny z nejlepších přátel;jsou to skvělí lidé, a scházíme se i v reálu.

Vzpomínám si na jeden text; není můj, ale zaujal mne tak, že si ho pamatuji 23 let
Pravda...
...je velmi relativní pojem
Někdo je čistej, i když páchne třeba hnojem
Někomu nepomůžou mejdla, ani louhy
Kam sáhne, všude dělá černý šmouhy

Jsem tedy špinavej, či nechci špinit druhý
Mé oči hledí dál na tuhle stejnou řádku
Tak civím na papír, a vztekle lámu tuhy
Nejspíš to vezmu pěkně od začátku

Člověk se narodí, je voňavej, a čistej
Plenky se vyvaří, a zbytek spraví olej
Proto je malej člověk sám sebou tak jistej
A velcí, ti si na něj nedovolej

Pozděj, když vyroste, tak překvapeně zjistí
Nejhůř že na tom bývaj právě lidé čistí
Svět plnej špinavejch, co špínou cestu jistí
Bez zla a přetvářky, že nepochoděj

Čistej, i špinavej se koupáme, a mejem
ve vanách zbyde po nás stejně kalná voda
Tu špínu přijryjeme drahým intimsprayem
A každej každýmu zas ruku podá
A každej každýmu zas ruku podá...

To jen, že mi to připomělo tu situaci. Ti dobří si tady ale můžou najít k sobě cestu, někdy rychleji, než v reálu. Proto mám moc ráda tuhle hru. Jak jsi řekl, člověk tu potká dost zajímavých lidí napříč republikou, a ze Slovenska, to ani nemluvě. Dost Slováků hraje na českých serverech.... Jako by jim něco chybělo. (My?) :)
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak to má sílu. :Good

Našel jsem jednu svoji, nevím už přesně, na co to byla reakce, ale je to v podobném duchu:

Boj

Je to tak smutné,
co zášti v lidech je.
Je to tak trapné,
když nedají pokoje,
intrikují, lhou, podvádí…
Využijí každé bezvládí…

Já, já, já - vykřikují dokola,
ty, my, vy - vysyčí jako kofola.
Je to jak zlý, ošklivý sen,
který musí s výkřikem ven!

Ach přátelé, mé tisíceré díky,
že nepřipíchli jste na špendlíky,
vše to, co bylo i nebylo,
a dál jste stáli na zemi,
byť bičováni vášněmi!
 
Naposledy upraveno:

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
No ne, moc pěkné! :Good
Taky se nezdáš. My jsme se na jednom světě setkali, pamatuji si tě, s38. Nevzpomínám na něj v dobrém, ale ty začátky, kdy jsme vás měli za spojence, byly pěkné.
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jo, to byl poslední svět, který jsem hrál. Vztahy mezi hráči mne zklamaly natolik, že už hraji jen na Betě, abych byl v obraze. A děkuji.
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
:(
Chápu, protože to, co se TAM dělo, jsem ještě nezažila (až tedy na s54, asi před dvěma měsíci). Taky trvalo DANAHEmu rok, než mně ukecal, abych šla zase hrát. Na s42, tehdy.
Proto jsem si tu trochu stýskala... Přesně tomuto jsem se chtěla vyhnout.. jenže, co tě nezabije, to tě posílí ;)! To, co jsem psychicky nedala na 38, jsem tady ustála. Člověk už věděl, jak na to.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Danahe pořád hraje? Že ho zdravím, i když to byl jeden z těch, co nevěděl, kde by měl být. :)
 
Nahoru