• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 55

Bzzbzz

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
46
Když už jsme u toho nastavení světa, které se opravdu nepovedlo...
Není divné, že se někde píše noční bonus 23-7 a někde 24-8...
 

*Anie*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
129
Také jsem si toho všimla, dle hry pak usoudila že od 23-7
 

DeletedUser41517

Guest
Tak to shrneme:
spousty hráčů je naštváno že trik útočení nebyl náležitě zdělen.
Dali do toho svůj čas a někteří dost PB.
Viděl bych to na to že (my) hráči se poučili a vy to zrušíte, taková dávka znechucených příznivců DK vám asi přínosem nebude. Toho kdo toto nastavení navrhl a schválil bych poslal umývat veřejné WC.
Děkuji
 

DeletedUser34010

Guest
Nastavování světů je plně v režii firmy Inno games, nikdo z českého supportu do toho nemůže mluvit. Nevím zda jsem za těch skoro 10 let viděl změnu v nastavení běžícího světa, ale pokud jo určitě ne první týden co svět běžel... Pokud mě neklame paměť, nedávno jsem tu někde psal že jsem zvědavý na ten poměr útočník/obránce co bude na s55, takže pokud jsem si to zvládl přečíst já, jistě jste si to mohli přečíst i vy ostatní. Bylo to jasně napsáno v nastavení světa už od doby co bylo oznámeno že s55 bude...
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
vadí to hrstce hráčů .. mě ten poměr vůbec nevadí, a když se někomu něco na daném světě nelíbí, tak proč tam hraje? je světů dost, ne? :) každého problém, když si nepřečetl nastavení světa :D
 

DeletedUser33829

Guest
Šachlíku, takhle se prostě do DK Týmu nedostaneš.;) Tvrdil jsi u světa 54, že jej vyhraješ, proč už tam nejsi?:Dwarf

Vždycky se do sekce informací světa na hlavní stránce nedívám, ale svět pokud mě zajímá, tak se tam podívám. To je ten nejzávažnější dokument a člověk tam zjistí spoustu zajimavostí, třeba i to, že na světě je 3. stupňový špeh, o kterém tu také nikde nebyla řeč a je to možnost, která není automatická s 3. stupňovým výzkumem a stále k této chvíli chybí i na wiki, kterou Kozmicz špatně vyplnil plus to, že v uvítací zprávě měl být spíše odkaz na info o světech, dokonce v uvítací zprávě chybí cokoli o třístupňovém výzkumu, ale chápu že tyhle informace hráče až tolik nenaštvou.

Úplně nejvěrohodnější je pak https://cs55.divokekmeny.cz/interface.php?func=get_config, tam se to také člověk dočte.

Na stranu druhou, ale si to hráči mohli zjistit. Vypovídá to o úrovni dnešní většiny kvality hráčů. Já se jenom bavím.

Ta žádost, ta mě pobavila.
Píše-li tu někdo o pokřivení hry, tak k té došlo, když je tu možnost za PB si vystavit vesnici za 6 dnů na 3 tisíce bodů, což na světech s rychlostí jedna trvalo těm nejlepším měsíc. To je pokřivení hry, ne že někdo dává peníze do hry a nezjistí si informace, protože mu DK Tým nedal odkaz do pošty na jednu stránku. Navíc, celý ten bod je paskvil protiřečení si.
dochází tak ke zvýhodnění méně aktivních hráčů, kteří díky menšímu množství bodů mají dostupných více cílů. Tímto dostává hra zcela absurdní charakter, kdy se víc vyplatí nehrát než hrát a být aktivní.
Platí to i obráceně, když bude více malých hráčů, tak na takového hráče může útočit více lidí a tím tuplem spíše naněho bude někdo útočit. On ten Boni teď na nikoho nezaútočí, jenže ani na něho. Takže si za PB koupil protekci.To se dá také říct.

Ještě jedno překvapení vy kvalito DK, ono se to vztahuje na začátek hraní hráče, takže když nějaký hráč začne o 20 dnů později, tak pak bude moci útočit na hráče klidně 2x většího či menšího, který začal dříve, zatímco ten druhý mu to nebude moci oplatit. Napadlo vás toto? Já zapomněl, tady je týden po startu světa a už je brečení, jak je pozdě a kdy bude nový svět. Co takhle tomu přizpůsobit strategii? Umíte ještě myslet nebo jen dávat Innu peníze či rýžovat PB z trhu?
 

Partyzán

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Spíš bych řekl, že to nevadí hrstce hráčů. Co jsem slyšel, tak ve všech větších kmenech na to nadávají zhruba čtyři pětiny hráčů. Pod protest se za pouhé 4 hodiny(!!!) od jeho vytvoření podepsalo 95 hráčů (když nepočítám dalších několik desítek, které jsou reprezentovány 9 kmeny, co se připojily jako celek). Během pouhé hodiny od svého zveřejnění dostal 5 poděkování - tady na veřejném foru dk, které příliš lidí nenavštěvuje - přičemž dvě z nich jsou od lidí, co původní protest ani nepodepsaly (nestihli nejspíš).
Pokud support nemá pravomoci měnit nastavení světů, prosíme o delegování této záležitosti na centrálu firmy INNO.
 

DeletedUser41517

Guest
No nevím jak by to vypadalo kdyby každý komu to vadí z světa odešel. Co se týče že někde někdo něco psal tak toto forko nečte každý.
Pravdou je že jsme si to měli přečíst pořádně ale koho by napadlo že nějakou tak zásadní novinku někdo ukryje někam do pozadí.
Já prozatím nenarazil na hráče co by o tom věděl. Ano spoustě to nevadí tak se nevyjádří ale o tom se prostě nevědělo.
 

DeletedUser34010

Guest
95 hráčů ze 7254... to máme 1,3%.... hele, Inno nic měnit nebude, Nikdy se to nedělo a podle mě ani dít nebude, ale pokud máte opravdu problém s nastavením, radím napsat ticket s názvem přímo Pro Hlavního administrátora Kozmicze a pobavte se o tom s ním v ticket systému. On Vám může dát tu nejfundovanější odpověď. Ale být Vámi nečekám že bude k Vaší spokojenosti.
 
Nahoru