• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 55

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ještě jedno překvapení vy kvalito DK, ono se to vztahuje na začátek hraní hráče, takže když nějaký hráč začne o 20 dnů později, tak pak bude moci útočit na hráče klidně 2x většího či menšího, který začal dříve, zatímco ten druhý mu to nebude moci oplatit. Napadlo vás toto? Já zapomněl, tady je týden po startu světa a už je brečení, jak je pozdě a kdy bude nový svět. Co takhle tomu přizpůsobit strategii? Umíte ještě myslet nebo jen dávat Innu peníze či rýžovat PB z trhu?

Jestli té části příspěvku rozumím správně, tak se pleteš... Vždycky se z té dvojice útočník-obránce počítá čas na světě u toho, kdo začal později (= je na světě kratší dobu od svého začátku) a až poté, co každému z dvojice uplyne ta poměrová ochrana, je možné útočit i v případě, že je poměr mezi nimi větší než 2:1. Takže to, že by hráč A mohl útočit na hráče B a hráč B nemohl útočit na hráče A není v té poměrové ochraně možné :) Z těchto důvodů ostatně na krajích starších světů bylo možné vidět i trochu větší hráče (mající i více vesnic), kteří, ač dávno po uplynutí začátečnické ochrany, stále nebyli zabraní, protože okolní hráči s miliony bodů přes jejich poměrovou ochranu útočit nemohli (zároveň ale nemohli být napadeni) - většinou to bylo snad 3 měsíce.
 

DeletedUser33829

Guest
Pokud je to tak, pak by ta taktika aplikovat nešla.:) Ostatní platí a je to stejně jedno, když to tedy zrušili.
Já jsem dříve nesledoval spouštěn světů a hrál vždy později v rámci týdnů, přeci jenom jsem nezačal hrát po půl roce či roce, abych to mohl otestovat, vycházel jsem ze začátečnické ochrany.
Omezení bývalo 20:1 po dobu 60 dní, to bývalo standardně, je možné, že to někde mohlo být jinak nebo to být nemuselo. Efektivitu to asi velkou nemělo, po 2 měsících hráč být napaden mohl a neuchránila by jej ani mizerná morálka útočníka, která byla a je pro velkého hráče více nevýhodná. Dříve to bylo de facto pravidlem, teď už to nedávají nikam.
Jak jsem tu psal předevčírem, když jsem se registroval na tento svět, tak na mě hned při přihlášení vyskočila podrobná anketa, kterou jsem tu ještě nezažil a považuji za dost nešťastné s něčím takovým dlouhým otravovat hráče při registraci na svět, kdy za dobu ankety splní minimálně 10 úkolů z tutoriálu... jde o to, že je zde v nastavení spousta možností, které nejsou prakticky vůbec využívány.
 

DeletedUser43172

Guest
Zdravíčko lidičky, nevíte tak + - kdy je sleva na prémiové body? Respektive, že za tu cenu je dvojnásobek.. Vždy mi vyskočilo nějaké okénko s nabídkou, bohužel jsem loudal a nestíhám to.. :-D
Předem děkuji za odpověď. :)
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Řekl bych, že kolem Vánoc bude nějaká sleva/bonus na PB. Jinak si myslím, že je to náhodně a občas se ti ta akce prostě objeví.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Akce na přidání prémiových bodů k uskutečněnímu nákupu nejsou dopředu hlášeny a hráčům se mohou objevovat v různých časových intervalech. Nejlepší je vyčkávat a jakmile se nabídka zobrazí, neotálet s jejím využitím, protože možnost jejich využití je vždy časově omezena.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
nějaké se dostávají za roky služby... Je na to i ocenění.
 

DeletedUser43183

Guest
Taxe kouknem, jak se mění lidi a hra za ty roky, co jsem si dal voraz...mezi ,,profíky" jsem našel pár starých psů, ale na foru to teda nijak zvlášť nefrčí...:(. Není tu náhodou někdo, kdo prošel světem 10?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A na jiných jsi nehrál? Například veteráni z jedna nebo 11 se tu občas připomenou nějakým příspěvkem.
 
Nahoru