• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 56

DeletedUser33829

Guest
Což pro tebe není co? Ty v kapse moc nemáš. :D:D
Jsem rád, že to píšeš zrovna Ty, ekonomický migrant, který zlaté časy pracovat v zahraniční zaspal (to bys musel být dříve narozený), a jehož hlavní devízou pro uplatnění je levná pracovní síla. Též jsem rád, že Ti děkuje rasty.tom, který mi už tři roky dluží obyčejnou polévku. Tak kdo tu má nakonec hluboko do kapsy?
Jestli sis nevšiml, tak do DK nemusíš peníze investovat a můžeš mít tisíce, třeba i desetitisíce PB.
Tady šlo o něco jiného, než o to jestli máš či nemáš peníze, dokonce i o něco jiného, jestli máš či nemáš prémiové body. Třeba na to přijdeš, třeba ne.;)

Boni je známý hráč, který to na začátku takhle rozjede, ale pak to zabalí a přejde na další svět.;)
 

DeletedUser40852

Guest
Shhede, já si můžu za příspěvek poděkovat komu chci, do toho tobě nic neni. Jinak koukám, že už zase kážeš a umravňuješ někoho jiného. A zase to okecáváš dokola nesmysly a nevim proč tu najednou píšeš o polévce a přehazuješ na mě, že já mám hluboko do kapsy?? Asi to bude tím, že nemáš ani na polévku a plácáš tu nesmysly z hladu.
Pak kdo se do koho naváží, já tu nic nepsal a stejně to házíš na mě. Takže si to raději srovnej ve svý hlavě a netahej do svých problémů ostatní.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Brrr... zase Boni, jsem rád že tam nehraji, myslel jsem že po tom posledním světě kdy jsem přispěl k rozkladu jeho kmene tím že jsem řekl věci které prostě někdo říct musel ale nikdo neměl odvahu a dozvěděl jsem se neskutečné důvody proč a jak se věci mají tak snad už ani nebude hrát ale zase je tu, očividně ty důvody které jsem slyšel nebyly tak vážné jak se zdálo... a vysvětlení proč došlo k změně nicku a dnes hraje na novém účtě jsem taky nedostal ale tipuji že měl problémy se supportem a dostal permaban.

Shedd a rasty se aspoň trochu snaží aby to tu úplně neumřelo :cool:
 

DeletedUser40852

Guest
Takový hráč jako Boni je potřeba, tvůrci hry to nechtějí dělat zadarmo. Smůla je, pokud se takový hráč objeví vedle tebe. Buď se musíš odstěhovat nebo taky pozlatit, pokud tam chceš přežít.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
A k tomu zlacení přidej že budeš nějakou dobu muset být v modrém poli které kolem sebe Boni vytváří a kdo se jeho členem nestane na něj je uspořádaná na vteřiny přesná kmenová akce kterou bez opravdu dobré pomoci více lidí neustojíš, zažil jsem to na vlastní kůži, odpálil jsem ze začátku světa několik draze vyzlacených šlechticů Boniho a Černého Barona ale dlouhodobě to nebylo udržitelné, vtipné bylo že Boni si kolem sebe vybuduje vždycky kmen ochránců "spolubojovníků" a pak to přestane zvládat a všechny je ve chvílích nejtěžších pošle do háje :)
 

DeletedUser33829

Guest
Shhede, já si můžu za příspěvek poděkovat komu chci, do toho tobě nic neni. Jinak koukám, že už zase kážeš a umravňuješ někoho jiného. A zase to okecáváš dokola nesmysly a nevim proč tu najednou píšeš o polévce a přehazuješ na mě, že já mám hluboko do kapsy?? Asi to bude tím, že nemáš ani na polévku a plácáš tu nesmysly z hladu.
Pak kdo se do koho naváží, já tu nic nepsal a stejně to házíš na mě. Takže si to raději srovnej ve svý hlavě a netahej do svých problémů ostatní.
Na to jsi malý pán tady na fóru, abys mi říkal co tu mám či mohu dělat.:D Já psal, co nemůžeš ba nesmíš děkovat? Nebo co má ten vzlykot znamenat?:D Tak, jak si tu děkuj čemu chceš, já si tu mohu psát také co chci.:cool: Pokud Tě to tak frustruje, tak tu nemusíš chodit... ale právě za tím účelem tu chodíš. Takže jsi v začarovaném kruhu.:D
V té souvislosti jsem si vzpomněl na jeden Tvůj dětinský komentář, hned zpočátku co jsi se tu na fóru vyskytl, takže i to děkování k Tobě sedí, přece vrána k vráně sedá. Ty jsi tu na fóru letos také vzpomněl co jsem tu psal dávno a nějak Ti to divné nepřišlo a ještě sis z toho vykouzlil další blábol (Všetaty a Jan Palach, kdybys zapomněl:D), který sis sestrojil v rámci svoji nelogiky.:p Takže koupil jsi mi tu polévku, kterou mi dlužíš už 3 roky? Nekoupil! Tak si odpověz sám, já neodpovídal za Tebe, jestli máš hluboko do kapsy, nebo jako prostě vždy, kecáš jen ptákoviny.:D Zato sis zase odpověděl za mě a stejná dětinská narážka, že plácám z hladu, tak jako ta polévka před lety. Asi na to chodíš ze své zkušenosti, ale mě do své životní situace netahej.:p:cool:


Shedd a rasty se aspoň trochu snaží aby to tu úplně neumřelo :cool:
Rasty si tu chodí jen ventilovat svoji frustraci, to je vše, vždycky je tu pár dní/týdnů aktivní, pak na několik týdnů zmizí (asi si spravovat psychiku), a pak se zase vrátí, takový už obehraný kolotoč, když tu nebudu psát, on nebude mít z 90 % co psát.:Good
Já tu tedy také už nechodím tak často, jak dříve, musím říct, že jsi to tu tento týden rozjel pěkně a oživil jsi to tu lépe, než já nebo rasty.tom.:Good:Good:Good
Mrzí mne, pokud hraješ DK, hrají je i zelí999, Keltill, Da Octopuss, Alex, někteří další co sem dříve psali by se asi také našli, že už sem nechodíte, když DK hrajete aktivně.:(
 

DeletedUser40852

Guest
Koukám ať napíše kdokoliv jakýkoliv příspěvek, Shedd do toho vždy napojí Rastyho. Jinak když mě zase po týdnu zmiňuje i u toho, co jsem nepsal, tak mu musím pogratulovat. Po týdnu zase dostal propustku z PL, kde ho k PC nepustí. Ale zase se tam cití jak doma a je tam mezi svými.
Takže Shedde, to co tu píšeš jsou hezký slátaniny, tak mě z nich laskavě vynech a breč zase někde jinde.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Kolikrát mám dojem že ty reaguješ na Shedda než opačně :) Shedd o tobě psal protože citoval mojí narážku směrem k vám dvoum...
Já sem nechodím moc od té změny vzhledu, pořád si říkám že to je celkem otřes, i Travian zvládl přechod svého fóra na jinou platformu daleko lépe, s tím jaké mám rozlišení notebooku vidím jeden příspěvek přes celou obrazovku, kdyby nějak drasticky změnili vzhled hry tak ji taky nebudu asi hrát :D většina změn je k horšímu v poslední době.
 

DeletedUser40852

Guest
Ja vim, ale nevim proč tobě popisuje kdy tu jsem a moje duševní stavy:-D a ke všemu pláče, že když tu on nenapíše, tak já taky ne. Teď mívá ale delší pauzy, asi studuje galaxie:-D
 

DeletedUser33829

Guest
Já tu sice nebyl, ale zato Ty tu jsi a odpovídáš s týdenním zpožděním, a pak Ti to smažou a hned dvakrát. :D :D :D Myslím, že udělal moderátor dobře, nejenže píšeš off topic, ale píšeš pořád stejné blbosti dokola, na které jsi už odpovědi dostal, takže nejen off topic, ale jen spam, tam kam nepatří.
To Ti trvalo od rána 4 hodiny sesmolit tento kratičký příspěvek? :D Nebo Tě nepustili k počítači? :D Nebo se nám tu začneš ohánět, že je jedno, kdy sem napíšeš? :D Ty jsi komik, ale ty Tvoje vtípky už jsou stokrát ohrané.
Neboj se na PL nejsem a nikdy jsem nebyl, opakuji, netahej si mě do své životní situace a rozhodně nepláču, že Ty kromě rýpání tu, až na výjimku, jsi nic jiného nepsal je stará známá věc.:cool:


Kolikrát mám dojem že ty reaguješ na Shedda než opačně :) Shedd o tobě psal protože citoval mojí narážku směrem k vám dvoum...
Já sem nechodím moc od té změny vzhledu, pořád si říkám že to je celkem otřes, i Travian zvládl přechod svého fóra na jinou platformu daleko lépe, s tím jaké mám rozlišení notebooku vidím jeden příspěvek přes celou obrazovku, kdyby nějak drasticky změnili vzhled hry tak ji taky nebudu asi hrát :D většina změn je k horšímu v poslední době.
Hynku, on to ví, jen tak odpovídá, to je prostě on, jinak nemá o čem psát, tak píše tyhle hlouposti. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru