• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 56

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Lamač zapoměl heslo nebo dostal ban? :D Nebo je to někdo jiný?
 

DeletedUser25387

Guest
Víš, že jsem skoro ve stejnou minutu co si to sem přidal také na tím přemýšlel? :D Řikám, proč nepíše ze svého starého účtu. Kdo ví, možná mu někam uteklo heslo.
 

DeletedUser33829

Guest
Psal jsem v Jarmarku, že už jej hledali i ve Star Wars.:D:D:D
Je to on, Hynku.;)
Nemyslím si, že mu uteklo heslo, prostě chtěl změnit nick, jako nový start. Je to zajímavé.;) Šachlík tu také občas psal ze svého jiného účtu.;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Na fóru není zakázáno mít více nicků, pokud to neporušuje pravidla fóra, však s tím máš také zkušenost. :)
 

DeletedUser43526

Guest
Tak to mám celkem kliku, že jsem se nerozhodl hrát hru dříve, jelikož sběr surovin je opravu velké plus .. ;)
Zatím mě svět 56 opravdu baví a není pochyb o tom, že mě bude bavit nadále .. :Yes

S pozdravem:
kominik15
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
200
Moji blbosti jsem dostal na svůj herní nick vyloučení, ale na fóru ještě existuje, ale ten starý nick nepoužívám protože když mám na světech na něj ban... :)
 
Nahoru