• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 56

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tady ani nesmí, to pravidla nepřipouštějí. :)
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
Přesně tak nemůžu to vyprávět, nechci další bany.... :)
A vyprávět to nikomu už nebudu... :)
Teď hraji svět s pravidly a to mě stačí, teď se snažím být opět ten nejhodnější Lamač, jak mě na začátku všichni znali.. :)

Navíc toto je Kavárna světa 56, kde se diskutuje o dění světa a dalších věcech co se týče světa, ne přece moji osoby.. :)
 

DeletedUser25387

Guest
To je správný, tak to má být.

Svět je zajímavý, tedy až na náskok prvního hráče.
 

DeletedUser33829

Guest
Tady ani nesmí, to pravidla nepřipouštějí. :)
Já jsem čekal, že to napíšeš. Přesto bych si dovolil nesouhlasit. Je zakázáno řešit blokace, tzn. ty aktuální, ne sdělil ty staré. Takových případů tu už bylo mnoho a nevadilo to. Ale především tady jde ještě i o jinou stránku věci, a to že Lamač by se s tím ze svých vlastních pohnutek a jaký je, to prostě nenapsal.;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
§ 2 Komunikace (fórum)
  • Je zakázáno na fóru zveřejňovat soukromou korespondenci, zprávy z ticket systému či tresty z fóra.
§ 5 Komunikace (hra)

8) Je zakázané zveřejňovat na veřejném DK fóru Váš rozhovor (ticket) s DK Support Teamem.

Nevidím tam nic o minulosti a současnosti. A pokud by měl popisovat svůj trest, citaci z ticket systému by se nevyhnul, aby nedošlo k překrucování toho, za co byl trestán (při popisu vlastními slovy by mohl být popotahován za překrucování skutečnosti). Takže raději, žádné podrobnosti o trestech. Však nyní hraje, ať si hráči udělají názor podle toho, jak se ve hře chová. ;)



 

DeletedUser33829

Guest
Nemusel by popisovat, jak se odvíjela korespondence v ticket systému, jen sdělit co porušil či za jaký/é skutek/y mu byla udělena blokace.;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Stejně by Ti to nestačilo, už se nějaký ten pátek známe, Ty nejdeš jen po povrchu věcí, ale pěkně do hloubky. :)
 

DeletedUser33829

Guest
Když použiji častou hlášku Dragonlady: „Tak jsou to tvoje smyšlenky o mně.“ Protože pokud bys měl mít pravdu ještě v jiné věci o mně, potom bych musel napsat a rozepsat něco, co nenapíši a ani Ti neřekl.
Já jsem se s Lamačem bavil před 2 roky v Olomouci, kde jsi nebyl, bavili jsme se a dlouho spolu seděli na baru. Tam mi toho právě pověděl hodně, třeba ne všechno, třeba svůj úhel pohledu, jenž si vyselektoval, ale mně to netrápí, Lamače beru s rezervou jako věrohodný zdroj. To hlavní co jsem chtěl napsat svým příspěvkem je, že z principu ze své povahy by tady nešel s kůží na trh a sypal si všechen popel na hlavu.:)
 
Nahoru