• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 56

DeletedUser40852

Guest
A kdo by šel? Psal jsem to už jinde. Málokdo přizná, že trest dostal zaslouženě, a je jedno, zda jde o trest na nějaké hře nebo o trest v reálném životě.
Jinak se dá napsat, že pokud má Biblos smyšlenky o tobě, tak ty máš zase smyšlenky o Lamačovi, a nejen o něm.:)
 

DeletedUser33829

Guest
Jelikož jsi tam nebyl, tak tohle je zase tvoje smyšlenka a zase vedle.:)
 

DeletedUser40852

Guest
Jelikož ti to řekl někde na baru, tak jste tam byli asi jen vy dva a říkal to jen tobě. Takže to asi mělo zůstat jen mezi vámi. Aspoň mezi normálními lidmi to tak je. Kdyby to chtěl řešit veřejně na fóru, tak už to dávno udělal.
Však ty jsi taky nepřiznal na jistém světě, že člen vašeho kmenu je mulťák. A když jsem na to upozornil tak to byly výmluvy:) , včetně zcizení účtu:).
 

DeletedUser4673

Guest
Když jsem viděl nové příspěvky v tomhle tématu, těšil jsem se, že tady bude chvála na můj kmen SL. Ale bohužel, zase jen ti dva kohouti :D
 

DeletedUser40852

Guest
Když jsem viděl nové příspěvky v tomhle tématu, těšil jsem se, že tady bude chvála na můj kmen SL. Ale bohužel, zase jen ti dva kohouti :D


Tak to koukám, že jsi přečetl jen poslední tři příspěvky na poslední straně:-D Musíš jít i zpět, dlouho jsi tu nebyl:)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak to budu držet palce, aby jsi to zvládl. A můžeš začít tím, že uděláš Mourkovi radost a napíšeš něco o jeho kmenu. Nebo o tom světě vůbec. :)
 

DeletedUser43526

Guest
Fajn to tady číst ...
Celkem pohodová parta, nikdo si nenadává, všichni vycházej ..
To se dnes vidí málokdy teda ...
Největší zásluhu si odnášejí pravidla .. :p

A když už jsme u té minulosti, tak mě by nevadilo se podělit .. ;)
Hrál jsem Kmeny jíž kdysi dávno, ale to jsem to ještě moc nechápal, asi jsem nebyl dostatečně vyzrálí .. :D
No a postupně se na mě vrhlo několik hráčů najednou, tak jsem takhle vlastně skončil .. :Dwarf

No to nevadí, chybami se člověk učí a nějáké to pučení jsem si z toho odnesl, potom jsem DK začal hrát až teď někdy těsně ke konci roku 2017 ..

Sice se má vesnice vyvíjí opravdu pomalu, to upřimně, jelikož mi do toho často vleze učení, praxe a další povinnosti. (myslím že to zná každý) .. :Yes

No budu ve hře pokračovat jen co to půjde ...
Hra je opravdu výjimečná, dokáže člověka vtáhnout do děje, přinutit přemýšlet a to je na hře to nejlepší, kdežto ostatní hry, kde máte vše černé na bílem jsou nudné .. :/

Proto hře dávám: :Good
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak to rádi čteme. Mně zas tahle hra přinesla nová přátelství napříč Českou (Moravu a Slezsko z toho nevyjímaje :)) a Slovenskou republikou, která přetrvávají stále.
 
Nahoru