• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 57

Antiika

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Taky bych si nechala říct...svět bez PB...:) myslím že by to přitáhlo hodně hráčů, kteři sem jen občas zabrousí, ale nehrají žádný svět :)
 

DeletedUser30368

Guest
J8 bych nechtěl svět bez PB :D...jen ta správa vesnic by byla na dlouho :D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Jako představa hraní bez samotného prémiového účtu mě děsí už dneska, nemožnost rychlé správy vesnicí ve skupinách, překlikávání z jedné vesnice do druhé bez nutnosti neustálého otevírání náhledu, mapa na které se hůře orientuje, nemožnost označit si rychle přibývající útoky a další věci... ne to fakt v dnešní době už pro mě k DK patří a neumím si představit že bych bez toho chtěl hrát, měl bych 100 vesnicí a vykašlal bych se na to, možná i daleko dříve protože fakt jen to celé řídit by zabralo několikanásobně více času než teď.
 

Antiika

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Zelíčko zelený....ono by se to dalo..jen trochu chtít :D
Všichni by na to totiž byli stejně ;)
:p:Dwarf
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
My jsme se již pokoušeli toto téma s vývojáři hry otevřít, ale bohužel spuštění světa bez prémiových funkcí (prémiový trh, správce účtu atd.) je v naší zemi utopie. Nemáme zde tak silnou základnu, abychom si takový svět mohli dovolit. Navíc, není pravda, že světy bez těchto placených funkcí, jsou u hráčů hratelnější. Zjišťoval jsem tuto informaci od polského a německého administrátora a podle nich, hraje více hráčů světy s prémiovými funkcemi, jako prémiový trh apod.
 

DeletedUser30368

Guest
Vše ovlivňuje stejně nastavené světa :D..62 nikdo moc nehraje a trh byl surek plný hned :D
 

Antiika

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
To jo no ...:D je pravda ,že když potřebuješ zajdeš si do sámošky a máš :D mě prostě mrzí, že si dnes hraje na boha DK každej jouda, který si otevře 5 světů jen aby mohl hrát jeden kvůli surkám...
 

DeletedUser30368

Guest
Jo, tohle tady dříve nebylo, ta doba kdy jsi ve 4 lidech přes ZvD tahal 4 účty a drželo se to v top tím, že byli pořád online a farmilo se, tak teď Ti stačí trh :D...kdyby byl alespoň omezen svou velikostí (každých 1.000 koupených surovin 1 obchodník jako je to když suroviny prodáváš :D )
 

Antiika

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Nějak si mi na S62 utekl...čím to asi bude :D asi se k Tobě přeci jen přestěhuji :D aspoň bude sranda na rozdíl od mého nynějšího kmene....:D
 

DeletedUser30368

Guest
Možná tím, že třeba tím, že farmím docela dost surovin :p

Jinak do kmene přijímám na základě fotografií :D skill může získat každej :D :D
 
Nahoru