• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 57

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
V této sekci můžete volně diskutovat ohledně světa 57! :King
 

DeletedUser43541

Guest
Tak co lidičky je tu někdo kdo už ma předem utvořenou jasnou vizi otom jak co bude? pokud ano a zaklada kmen rád bych se přidal
 

Lord Frydrich

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Proč každá pozvánka co mi přijde na S57 vyžaduje jakoby novou registraci učtu a nejde to přimo na muj učet. jsem stále přihlašen takže to nechápu :)
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Není to tím, že hráči tě pozívají jakoby přes emailovou adresu, aby za to dostali odměnu? Taková pozvánka platí pouze pro nové hráče a proto tě to navádí k vytvoření nového účtu. Je potřeba na svět pozvat staré známe hráče, kterých se odměna a nový registrace netýká.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Bohužel zatím nemáme povoleno nastavit starý systém paladina a proto chceme občas pro hráče menší změnu a proto jsme se rozhodli pro svět, kde tedy nebude žádný paladin. Nebojte, na příští svět vám ho však už vrátíme. ;)
 

DeletedUser37968

Guest
Koukal jsem, že někteří z výherního kmen ze světa 46, tam mají opět kmen. Co jsem ale zatím postřehl, není tam moc původních členů.
Nevím. Moc jsem nezažil, že by pouze malá část kmene, dokázala to samé, jako celý kolektiv.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Kmeny zůstávají, ale hráči se v nich střídají jako ponožky. :Jester
 
Nahoru