• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 57

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Zelíčko, bacha na nová pravidla hry.!
 

DeletedUser30368

Guest
Teď mi rozeber, který bod se týká toho, že budu brát hráče podle fotografie :p
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nepřímo zde:
  • Žádáme hráče, aby s nikým nesdíleli své osobní údaje, protože to může být použito ke zneužití jejich herního účtu nebo k jiným neoprávněným účelům.
  • Je zakázáno vyžadovat akce nebo informace přímo či nepřímo se týkající vlastnictví účtu, nebo za takovým účelem hráči vyhrožovat, vydírat ho, lhát mu či jej ohrožovat. Je také zakázáno navádět jiné hráče k porušování herních pravidel.
 

DeletedUser30368

Guest
To je ale hodně nepřímo :p

- první je žádost to nijak neporuším, protože to bude jejich dobrovolné rozhodnutí

- ten druhý bod by se dal asi uznat jako porušení :D
 

Antiika

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Tak už v kmeni nejsem :D Oni mě vyhodili :D to je běs co se dnes děje, když člověk není přítomen :D

Mě nikdo neohrožuje...:p já se nechám dobrovolně :D
 
Naposledy upraveno:

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
zelíčko, podle fotografie? jaké a čeho/koho? tohle specifikuj ať nedojde k nějakému omylu :D
 

DeletedUser30368

Guest
Antiika, a co se necháš dobrovolně? :p :D


Jinak specifikace:

Před vstupem je nutné dodat nějaké informace na jejichž základu bude člen/členka přijat. Samozřejmě dobrovolně.


1. Pohlaví (Zde je výběr jen ze 2 a to muž/žena)
2. Bude potřeba dodat sadu 3 fotografií (1. fotografie toho jak vypadáte normálně oblečená, 2. je fotografie "pasová" - od krku nahoru, 3. fotku kde se ukážete že nejste suchar a vymyslíte něco co by mělo zaujmout a přimět mě si myslet, že stojíte za pozvání a výhru světa) - kdo čekal že jedna z nich bude v plavkách tak mě nezná dostatečně dobře :p
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
jsem zvědavá co ti budou chlapi posílat za fotky "nebýt suchar" :D :D :D
já bych poslala třeba vyfocenou svojí
ruku na klávesnici, to je k výhře světa ideální, někdo bez rukou bude hrát hůře :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, já vím, když hraji, proč si zakládám vlastní kmen. :) Nemusím nic nikomu dokazovat. :Dwarf
 

Antiika

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Tak mám takový pocit, že raději zůstanu bez kmene :D
Zelíčko je zvrhlík... :D
 
Nahoru