• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 58

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
tak já prozatím něco narychlo spíchnu :D

Báseň o s58 :)

Jo na padesát osmičce,
nevyhneme se honičce,
Surry a macros, flákači,
lukyn jim ani nestačí,
bída je to, můj ty světe,
venku všechno krásně kvete.
U pé cé kdo sedět by chtěl,
snad jen ten kdo by neuměl,
život žít si v pohodičce,
a né sedět na osmičce,
kde v kmeni je nás pět a půl,
a klikat umí každý v*l..

:D
 

DeletedUser34212

Guest
ti ani nemohu nuí ukázat naše básně na s57 :D
možná fakt na tom pivku až budeš mít min 3 pivka v sobě ;)
 

DeletedUser34317

Guest
Hej! Nedělej si ze mě srandu :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34317

Guest
Ty jo, tady je vážně sranda, ... :D Kdybych napsal drago že jí dám na prdelku, tak mi to určitě naschvál necháte, aby si to přečetla a dala mě po tlamě že? :D :D

Vymazána část s nevhodným slovem, náhrada za vhodnější by nedávala větě smysl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Psát si můžeš co chceš, na to platí svoboda slova, ta ale neplatí po zveřejnění. Kdybys to udělal, tak bys dostal ode mě.:D

a k těm světům, ono by těch hráčů bylo více, kdyby se co 2-3 měsíce neotvíral nový svět...protože takhle ti to na s 57 nejde, tak počkáš na 58, kde začneš v klidu od znova ;) kdyby tato možnost nebyla hned by bylo více hráčů, více vůle se udržet a celkově i víc snahy v kmenu se udržet, ale dřív také byly kmeny o 100 členech, teď máš místo toho 30-40 a dvoje spojence ;)
Celkově hraje DK dnes méně lidí, než před lety, takže začít o pár měsíců později by už nebylo tak výhodné, jako dříve i pokud by spouštěli světy jednou za půl roku.;)
 
Nahoru