• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 58

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Společně s otevřením dalšího světa, otevíráme další diskuzní kavárnu, kde můžete volně diskutovat o novém světě!
 

DeletedUser34317

Guest
Tolik nových světů a tak málo hráčů, kteří na ně mohou jít. Má to ještě cenu? Jak to bude vypadat třeba za další rok? :D
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
kvůli kostelu už 5 dní stavím na casualu jenom selák, páč jsem se tam přesunula s čerstvou pidi vesnicí bez kostela (a bez lomů)..
selák skoro 2 tisíce v mínusu.. trochu nedořešené.. kostely -spíše to co s nimi souvisí..
 

DeletedUser34317

Guest
Počkej až ti tam ti musli... ehm chtěl jsem říct Němci dají mešitu :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
kvůli kostelu už 5 dní stavím na casualu jenom selák, páč jsem se tam přesunula s čerstvou pidi vesnicí bez kostela (a bez lomů)..
selák skoro 2 tisíce v mínusu.. trochu nedořešené.. kostely -spíše to co s nimi souvisí..
Navrhoval jsem předmět pro tyto situace, leč zatím bez odezvy. Možná by pomohlo, kdyby to mělo u hráčů ohlas. Zkuste nějaké návrhy v příslušné sekci :)

Jinak vzkaz pro Vitru a další bývalé spoluhráče - nemohu hrát na světech, na nichž mám přístup do systému, proto na pozvánky dlouhodobě nereaguji, byť bych si s mnohými z Vás rád znovu zahrál. Ale ono to časově nejde moc dohromady, tak se když tak ozvěte alespoň zde na fóru, nebo přijeďte na sraz.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
No vypadá to že teď dva měsíce hrát nebudu :D protože S53 sice pomalu ale jistě končí ale vhodná náhrada není.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Tolik nových světů a tak málo hráčů, kteří na ně mohou jít. Má to ještě cenu? Jak to bude vypadat třeba za další rok? :D

Na některých mezinárodních serverech probíhá v současné době migrace světů. Tzn. např. v Dánsku již nebudou spouštěny dánské světy, ale hráči budou mít možnost zapojit se k mezinárodní verzi s tím, že budou mít kompletní servis v dánském jazyce (support, překlady ve hře, oznámení, atd.). V Česku zatím nic takového neplánujeme, ale není vyloučeno, že nás to v budoucnu bude také někdy čekat.
 
Nahoru