• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 60

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Pro náš jubilejní 60. svět otevíráme další kavárnu, kde mohou hráči z tohoto (a nejen z tohoto) světa volně diskutovat. Ať se vám na novém světě líbí!
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Nevím, proč zase tak málo členů v kmeni? Pak vždycky jsou od začátku nesmyslné koalice 4-10 občas i více kmenů...
Já vím vypadá to že si člověk na něco pořád stěžuje ale prakticky na žádném světě který jsem dohrál do konce vítězný kmen nebyl schopný pobrat tolik lidí kolik se o vítězství zasloužilo, ti lepší je aspoň nechají dohrát do konce, ti horší si vymyslí nesplnitelné podmínky aby takové hráče mohli rozebrat a nemuseli si s tím zatěžovat svědomí ale nic to nezmění na tom že ti lidi měli kolikrát velkou zásluhu na vítězství ale na konci se cítí zrazeni a hra je přestane bavit.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Jednou si stěžujete na kostel, rychlost, paladiny a teď na počet členů ve kmenu.
Máme být rádi, že nám InnoGames vyhovělo ohledně rychlosti a kostela.

Nemyslím to na tebe Hynku, je to myšleno na většinu hráčů co si tady stěžují.. :)

Dál bych se v tom nerozebíral.
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Počet členů v kmenu je závislý na celkovém počtu hráčů, kteří světy hrají. Pokud bychom nastavili 100 členů do kmene, tak by svět do roka skončil, protože by bylo příliš snadné získat dominanci. Vytvořil by se jeden, dva superkmeny a bylo by hotovo.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
A hrajete tu hru občas? :D Já nevidím velký rozdíl mezi dvěmi superkoalicemi a dvěmi superkmeny, akorát by to bylo více fér pro účastníky bojů jedné nebo druhé strany, jinak ale bude vždycky fungovat pravidlo že vyhrají ti silnější na úkor těch slabších a to včetně spojenců.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Obrovský rozdíl je v tom, však se podívej na podmínku vítězství :) Když jsou menší kmeny (cca 30-50 členů) je více jednotek, které mezi sebou bojují a hra není tak jednoznačná, než když se vytvoří pár velkých kmenů. To, jaké si kmeny vytvoří aliance a dohody s ostatními kmeny, to už je plně v režii kmenů.
 

DeletedUser43970

Guest
Kozmi má pravdu, odehrál jsem světů mraky, a tímto stylem je to opravdu lepší. Pokud je parta, kde je více hráčů - založí sesterský kmen a časem se to stejně pročistí.. :)
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
30-50 je momentálně ideální limit hráčů v jednom kmenu. Jak tu píší mistři přede mnou, větší limit = rychlejší konec, méně strategických kroků, náborem ku vítězství... Mě osobně to přijde jako nesmysl a vůbec by mě to nebavilo. Chceme-li větší kmeny, pak by zde muselo být výrazně více hráčů, jako kdysi u prvních světů.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ale ten pak byl zrušen a rozšířen na větší počet členů v kmenu.
 
Nahoru