• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 65

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
V této sekci můžete volně diskutovat ohledně nového světa CZ65! :Dwarf
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Zrovna včera jsem si četl anketu o tom jestli světy s věžema, nebo bez nich nebo aspoň občas, asi Lukin uspěl se svým e-mailem pro Innogames :D ale nemyslím že bych se chtěl vracet k hraní DK, jakoby neumím si to představit dost dobře :King
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
ooo muuuj bože :D :D svět bez věží

já omdlíím, chytejte mě někdo

máte informace, jestli to bude častěji?
 

DeletedUser33829

Guest
Zrovna včera jsem si četl anketu o tom jestli světy s věžema, nebo bez nich nebo aspoň občas, asi Lukin uspěl se svým e-mailem pro Innogames :D ale nemyslím že bych se chtěl vracet k hraní DK, jakoby neumím si to představit dost dobře :King
Ahoj Hynku, legenda se vrátila.:cool::Good

Rozhodně zajímavý 3stupňový výzkum. Nevím jestli absence lučištníků je super, on je pak jiný systém počítání boje a ten se mi až tolik nelíbí. Také otázkou jak využít výzkum v obranných vesnicích, když tři obranné jednotky vezmou jen 9 výzkumů a v tom novém systému už nemá smysl do obrany stavět katapulty, ty měly smysl jen u vylepšených předmětů, ani v té původní verzi neměly smysl. Chybí mi tam informace zdali špeh se bude dát zkoumat na 3 stupně či ne. Pořád by tam ale zůstaly volné výzkumy pro útočné jednotky, případně ty katapulty.
Zajímavý noční bonus, jak doba, tak 150 %.
Horší je už rychlost.
Tak jsem si musel najít na stránkách přímo nastavení, že tady budou i bonusové barbarky a tedy i špeh bude třístupňový. Pro mě jediná zajímavá věc s absencí strážní věže, ale zbytek není moc podle mého gusta.

Kdy splníte moje přání a to 3stupňový panský dvůr a balíčky surovin? Ze začátku by to bylo horší, kdy by hráč nemohl postavit hned vláček, což jsem si oblíbil, ale pak je to už jedno.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Pokusíme se plánovat světy bez strážní věže častěji. Zpočátku jsme dostali informaci, že budou součástí všech světů, ale nakonec se podařilo protlačit i nastavení bez strážních věží. Takže věříme, že ano, že budou i v budoucnu světy bez strážních věží.

Shedde, co se týče tvého přání, bohužel jiný systém šlechticů, než zlaté mince se zatím neplánuje. Jednou jsme se o takový svět pokoušeli, ale bylo nám to ze strany vývojářů zamítnuto, že tento systém není pro náš trh vhodný a u spousty hráčů nepochopený. Zatím tedy toto přání zůstane nesplněno.
 

DeletedUser33829

Guest
K čemu jsou pak potom testy znalosti o DK, když vyvojáři říkají, že je nepochopitelný? Nač rozvíjet ten malý prostor, který hra nabízí, v myšlení.
Ze začátku by to některé lidi donutilo více spolupracovat, také by někteří nezabírali barbarky a maličké vesničky hráčů, když by věděli či zjistili, že nemohou stavit dalšího šlechtice, dokud nepostaví panský dvůr. Pak už je to jedno a vychází to stejně jako zlaté mince, jen na začátku je tam rozdíl.
Ale i tak díky, Kozmiczi, za snahu.;)
 

DeletedUser44263

Guest
To se tak člověk těší, že si rozehraje s kámošema na prázdniny novej svět a ono je zrovna takový nastavení...
3 stupňový výzkum... neaktivní strážní věž... a ten čas nočáku... achjo :/
 

DeletedUser44327

Guest
Zas po case jsem to zapnul a koukam ze na svetech 62-64 kdyz zakladam vesnici mi to nedava navybranou svetovou stranu. Bude tahle moznost na novem svete nebo spis jak udelam abych ve svem okoli mel sve pratele? Dik
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Nyní dostáváš položku přemístit do inventáře. Položka má omezenou platnost, použij ji tedy co nejdříve.
 
Nahoru