• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 66

DeletedUser44412

Guest
prijde vam normalni že hrač co začne hrat pozdeji nez vsichni ostatni se za 18dni hrani dostane na 60K bodu kde ostani co zacli hrat od prvniho dne tak v top 10 nemaj ani 40K? a o dalsi dva dny ma ten hrač o dalšich 30K bodu vic?
system premiovych bodu, nakupovani surovin, zkracovani doby vystavby by mohlo bejt alespon nejak omezené protože tohle je opravdu hnus, clovek si vlastne ani nemuze zahrat pokud neni odhodlany do toho vkladat výplaty.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
130k... Paráda... To jsou ty zkušenosti určitě... :)
 

DeletedUser44270

Guest
Svět bez prémiových bodů jsem už několikrát navrhoval, ale zatím to bylo vždy zamítnuto. Teď nedávno jsme však dostali nového šéfa, který se zdá být více otevřen podobným návrhům. Už i on ode mne tuto žádost dostal.

Neslibuji, že by takový svět u nás měl být, ale dělám maximum proto, aby alespoň jednou za čas jsme si takový svět mohli dopřát. Třeba každý pátý svět... Ovšem k tomu, aby hra mohla být dále provozována je potřeba zisk a na non-prémiový svět jsme bohužel příliš malý trh. Ale kdo ví...

To jsou povídačky naší kačky.. Toho jsem slyšel, nelenil jsem a komunikoval jsem s administrátorem ve Španělsku kde aktuálně začal classic číslo 11 s aktuálním počtem hráčů : 1431 .
Tohle je číslo, které najdu na facebooku pod komentáři do dvou minut.
na .uk hraje 307 hráčů a nikdo nikdy nebrečel, že to musí vydělat. Aktuálně tam jsou 4 normální světy s počtem 115;191;471;902 ..

Tohle jsou prostě kecy, lidi jako Don Kendy69 Vám vydělali už na několikátou dovolenou, tak tam laskavě pusťe už ten classic :) Ideálně bych si přál classic jako je v Brazilii.
https://brc1.tribalwars.com.br/guest.php?screen=info_player&id=955132#491;491
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Tvojí kačku neznám a už vůbec neznám její povídačky. ;)
Každopádně realita je taková, že bohužel svět bez prémiových bodů či Classic svět nám byl zamítnut a jejich spuštění se v současné době neplánuje. Leč bychom si určitě alespoň jeden z těchto dvou světů přáli čas od času spustit.
 

DeletedUser44270

Guest
Já bych to nehrál, nemám na to nervy :) člověk potom tu hru může umět jak chce, ale k čemu mu to je..
A vyhrát svět s tím, že do toho borec narval desetitisíce KČ, to musí být fakt krásný pocit ::) už se to podobá hrozně moc travianu, kde si zlatíš vše, na co si vzpomeneš..
 

DeletedUser44418

Guest
Zdravím, pokud jsme my malý trh na svět "classic", nebude se otevírat na nějakém anglickém serveru otevírat takový svět??
Díky, protože tohle je fakt nechutný, vedle mě vznikl hráč, který za týden vystavil ves na max a pod dvou týdnech má dalších 6 vesnic...
 

DeletedUser34317

Guest
A bude hůř, jelikož to hraje čím dál méně hráčů :D
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Co tak sleduji, tak .cz je jeden ze serverů s nejvíce hráči... Třeba .uk skoro nikdo nehraje a classic servery jsou bez problémů nastavovány... Nechápu. :)
 
Nahoru