Kavárna - Svět 68

rychlik

Uživatel
Registrovaný uživatel
Rychlíku, píšeš, že za osm let se nic nezměnilo, tak proč tě to tolik překvapuje? Každý rok je to stejné, čas začátku a konce míru je pouze orientační, aby hráči nečasovali své hromadné útoky na minutu přesně před začátkem či po konci míru.
Co to je za kravinu?? O tom ta hra přeci je,hráči časují útoky vždy po nočním bonusu,nebo míru ,je to přeci úplně jedno,jak obránce ,tak útočník má přesně daná pravidla od kdy do kdy je mír.Tohle pravidlo je dobré jen pro toho ,kdo ví kdy půjde útočit a rabovat vesnice. V čem je problém ,že načasuji útoky přesně na vteřinu po konci míru??Proč tedy se můžou posílat útoky už od 16 hodin??Dle mého blbost ,která je zneužitelná více,než kdyby byl čas přesně dán.
A proč píšu ,že mě to nepřekvapuje??Protože když se mi něco nelíbí tak to napíšu:)Nebudu držet hubu ,jako nějaká ovce.Nevím ,jestli třeba vy nehrajete pod jinýma nickama a ty časy nevíte,pak jste ve výhodě nejen tým ,že berete prémiové body,ale i tímto:).
A hlavně si musím dávat pozor,abych nedostal ban zase na 5 let:),dříve neměl hráč žádná práva a dostal ban ,jen za to ,že se mu nelíbylo jak některý z vedení psal ,jednou jako žena a podruhé jako muž.

Naposledy upraveno:

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Rychlíku, je v pořádku, že napíšeš svůj názor a určitě tě za něj nebudeme banovat, když nebudeš vulgární. Já chápu, že někteří hráči chtějí hned minutu po konci míru rabovat, útočit atd. My však nechceme, aby se hráči strachovali, když vidí, že minutu po útoku na ně jdou útoky, nebo třeba když minutu před začátkem míru k nim mají dorazit poslední útoky. Z tohoto důvodu je na všech jazykových verzí zavedeno právě to, že jsou časy jen orientační a mohou se i o několik minut lišit.

Každopádně tvůj názor ti nebereme. Máš na něj právo. :)

rychlik

Uživatel
Registrovaný uživatel
Dobrý den,pravidla a časy mají být jasně dané,ty nebo jiní lidé z vedení mohou mít 2,3,5 účtů a časy mohou vědět a zneužívat.
Hra je od toho ,aby měla jasně dané podmínky,to by mohli napsat na burse ,bude otevřena v pondělí od 7 -11 hodin ,aby nikdo nekoupil hned akcie v 8 .h