• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 68

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Zníš jako vysněný spoluhráč. Budu ti věrný, dokud budeš vyhrávat, pokud to však začne skřípat, zradím tě. Tvůj Trunda!
 

Deleted User - 154036

Guest
Já já já já

Už od začátku sveta říkám že nechci být ve vítězném kmeni, to ti ptáčci nerekli? Divné, vždyť ty víš přece všechno.

Neutrální kmen jsem založil protože jsem nechtěl jít ani do jednoho kmene. Na stranu OH jsem se připojil asi po 3 dnech valky a víš proč? Nehodlal jsem dělat ti poskoka, který obětuje všechno, jenom aby jsi ty měl záchranenou prdel, nehodlal jsem skákat jak ty a majky pískate, v neposlední řadě jako sladká pomsta za 61,kde kvt udělalo tu stejnou prasarnu, bohužel tam jim vyšla, zde naštěstí ne.

O zástupu ty raději drž ...., nevím kdo rozdává vesnice jak na běžícím pase! Vždyť to je celou dobu tvůj nepřítel a nebo to děláš proto aby jsi naposledy rozhadal nos s OH?

Nevím kdo používá skripta na obranu, ty tvoje kecy o tom jak jsi přijal trest zasmál jsem se.
Nevim kdo má potřebu banovat nepřítele, kdykoliv na něj mám akci, protože jsem přece legenda, jsem nejlepší ze všech, já já já já.
Dřív jsem mozna k tobě vzhlizel, ale po zjištění co jsi za zakernou, ulhanou, manipulativni krysu, která jde doslova přes mrtvoly, lituji jen toho, že jsem se v tobě tak spletl. Asi máme oba dva rozdílné názory na to, co je to kvalitní hráč.


Pro ostatní je to varování, jak se k vám bude chovat woo woo když nebudete skákat jak on chce. (Mimochodem skákání by ti prospělo, prasátko) ikdyz víš je je ten svět vyhrany tvým nepřítelem, pořád máš tendenci lozit jim na forum a psát svy bláboly na veřejné fórum.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Vím proč, protože na tom byli lépe, urazil jsi se kvůli 10 vesnicím, to taky víme. A jak jsi sám napsal, měl jsi strach, že by tě mongol rozebral. Ten který jsi vlastně položil sám.

Ale proč hned taková ostrá slova? Dneska byla na lince těžká směna?
Co má zástup společného s rozdáváním vesnic? Já jsem skončil s aktivním hraním někdy po tom, co jste prorazili u KVT a rozhodl jsem se, komu asi svoje vesnice dám, ale snažil jsem se je bránit, dokud někdo z našich hrál. Jakmile to položili, vesnice jsem předal. Vaši výhru jsem uznal dávno. Teda, ne tvoji, ale OH/NOS.

Předpokládám, že už mě teda nechceš tak moc poznat, jak jsi o to onehdá prosil. Taky to asi oželím.

Trundo, moc dobře víme, jak to s tebou, ifiugou a reddym tuším bylo. To, jak si to řešíte tam v kmenu u vás, to je mi jedno, rozhádat vás nepotřebuji, co bych z toho měl?
 

Antiika

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Woo Zlato čti pomalinku....ať Ti nezaskočí....:)

Myslela jsem, že na Tebe nebudu reagovat....ale


Vlastně ne...nestojíš mi za to...:)

"Nikdy nezapomínejme! Na definici HRY.
Proč se hry hrají, a proč je chceme hrát.
Nezapomínejme ani na svoji lidskost,hrdost,čest,svobodu, a na kamarády, se kterými zde prožíváme radost, smějeme se, a vše možné jinak...spolu zabíjíte nudu.
Proto, prosím, nepomlouvejte,neintrikujte,
nepoukazujme jeden na druhého,kdo je větší...zvířátko s rohy, a kdo ne.
Všichni jsme lidé..a né dobytek. Tak se taky chovejme. Vždyť jsme sem všichni došli za jediným cílem..HRÁÁÁT! Snad i VYHRÁT!
Pro všechny ty ! kterým není cizí čestný boj a férovost v hře,všichni ti, co bojují proti lidem, co zde nemají co dělat!
Dejte si toto poselství.. Do kmenových profilů,i osobních profilů.Ať každý vidí,..že na světech..je ještě spousta lidí,co to nevzdávají..a hrou se jen BAVÍ!!!"

Forever Nuitari...;)
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Antiiko,

pokud hraješ za cizí účet a vědomě porušuješ pravidla, trest má přijít. Taky bych nevolil perma ban a jsem na tvojí straně. Už však nejsem na straně tvoji obhajoby, protože není pravdivá.
 

Antiika

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Antiiko,

pokud hraješ za cizí účet a vědomě porušuješ pravidla, trest má přijít. Taky bych nevolil perma ban a jsem na tvojí straně. Už však nejsem na straně tvoji obhajoby, protože není pravdivá.
Buď tak laskavý Zlato a nestůj na žádné straně...četla jsem mnoho abych tu mohla říct, že člověk jako Ty na DK nepatří....:)
 

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
Jestli ono to nebude tim, ze zastup nemuze na zastupovanem uctu nastavit SIP.
Jen si tak spekuluju a premyslim nad vetou "Zapomnela nastavit". Kolikrat jsem uz videl, ze nekdo neco zapomnel a v 98% pripadu se jednalo o podvod, pripadne o pokus podvodu :D Na s12 tu byla hysterie kolem jednoho uctu na kterej se majitel proste vykaslal a kdosi nevahal si zalozit podobne vypadajici nick a zakladal tu na foru temata ve smyslu "Haloooo, zapomnel jsem heslo k uctu, supporte posli mi ho". Vybavuju si i dalsi ohledne SIPu a udajne stejne IP adrese uplne "neznameho cloveka z jine vesnice na uplne jinem konci zemekoule" ktery jak se pozdeji ukazalo byl jeden a ten samy clovek sedici u jednoho pc :D

Neskutecne mi ovsem vadi "udavani" za slova ve zpravach typu ubozak a podobne. Tady byt supportem bych to vubec neresil a naopak bych trestal ty kteri nedelaji nic jineho nez pred akci zaluji a zaplavuji podpory nesmysly, resil bych mozna je rasisticke, opravdu vulgarni a vyhrozovani v realu. Nejsme z cukru a verim, ze i mezi sebou v rodinach pouzivame beztrestne vyrazy za ktere se tu davaji nesmyslne bany.

Zpravy nejsou verejne a fakt bych banovani za nesmysly v soukromych zpravach neresil.
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano Duxi, uhodil si hřebíček na hlavičku. :)
 

Trunda.

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Jinak Dane pro přesnou informaci, s Majkym jsme si psali jen první měsíc než jsme zjistili co jsou OH zač. Taky by jsi měl někdy zkusit hrát férově jako oni. Jinak jak jsem psal užij si další svět :) Tohle je moje poslední zpráva věnována tobě. Za ten čas mi nestojíš
 
Nahoru