• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 70

DK Terapeut

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
28
Jinak spousta lidí tu nadává na Pb...Už dlouho se tu snažím dostat odvahu a odpovědět těmhle Anti Pb tu :D .
Takže za tu dobu co tu hru hraju ,jsem do hry investoval cca 4000kč .Zdá se to někomu moc? Dejte si do kalkulačky 4000:11..Pořád Vám to přijde hodně peněz do hry?Pokud si koupíte hru do počítače na kolik peněz Vás vyjde na 1000kč?A po jaké době Vás omrzí a koupíte novou?Máte Vy a nebo Vaše ratolesti náké kroužky a maj tam Vše zadarmo? Chtěl bych tu napsat jen toto každý z nás si ty Pb může koupit a nebo našetřit....I se tu dělají soutěže o Pb... Prosím fakt nebrečte ,že je nefer hrát proti pbčkařum, vždyť můžete být všichni pbčkáři.... Toť Vše co jsem měl na srdci už dlouho a teď mně hlavně neušlapte:D:D:D:D:D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Když si koupíš hru do počítače, tak si koupíš produkt, který byl designován pro to, aby byl placený. Jakmile si ho koupíš, většinou do něj už další věci nedokupuješ. DK nebyly vytvořeny pro to, aby byly placené, a vstup do hry placený není. ALE pay to win znamená, že můžeš dokupovat věci (do již zpřístupněné hry), které ti přímo pomáhají vyhrát, což je tento případ. Obojí diametrálně odlišné věci. O konkrétní částky vůbec nejde, tím, že budou přímé herní výhody dostupnější (což asi teď i jsou statisticky vzato vzhledem k růstu ekonomiky, ale nevím, jestli se trochu nemění i cena PB), se hra nestane víc férovou.
Podobně scestný je i argument o kroužcích, kde je placen nějaký jednotný vstupní poplatek, ale někdy mají děti své vlastní pomůcky, kde se projeví bohatství rodiny a někdy to má i vliv na kvalitu výkonu / umělecké práce. A to není věc, která dělá dobrou krev.
K našetření... opět - tím, že víc a víc lidí bude přispívat neférovosti hry, nebude ta hra najednou férová, spíš chaotická, protože nic nebude dávat smysl, jak jedni budou šetřit PB pro další světy a druzí každý platit jiné částky za suroviny a zkracování výstavby. A že jsou tu soutěže o PB... to snad může říct jen někdo, kdo je nesleduje. Ano, každý nějakou haluzí někdy nějak PB takto může vyhrát, ale je děláno vše pro to, aby někteří lidé - nejen já - uspěli co nejméně. Ne že by záleželo na 1000 PB za měsíc, když někdo víc utratí za hodinu.
 

DK Terapeut

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
28
Tak jasný každý má na to svůj názor
,ale kroužky v dnešní době většinou nemaj jednorázový roční poplatek,to možná ty školní a nebo DDM..Ale to mi spíš přijde jak družinové spolky než jako kroužky...V některých DDM jsem dělal také trenéra a přišel jsem si tam spíš jako druzinový vedoucí :D :D :D
 
Naposledy upraveno:

DK Terapeut

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
28
Je mi jasný ,že ty by si byl šťastný :D :D Ale o tom si myslím,že můžeš jen snít :Jester
 

DeletedUser43064

Guest
Tak mne osobně se nelíbí odpovědi k zablokování kmene již 3tim rokem zakládám a mám své kmeny beru třeba první 2 měsíce aby možnost byla krom hráčů které jsou ve vedení kmene většinou po odchodu kmeni škodí a po dvou měsících by se kmen mohl uzavřít a kdyby chtěl hráč odejít musela by to schválit ráda kmene nebo vedení kmene sice je zde kmen ale nemá žádný význam a to by se mělo zlepšit také bych navrhoval k tomuto tématu besedu i s vedením DK díky brutus
 

DK Terapeut

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
28
Tak je fakt ,že to zamykání kmene,by určitě potřebovalo pak kdyžtak doladit.. Například.. měl by si v kmenu špeha zjistil by si to a nemohl by si ho vyhodit :D :D :D
 

Deleted User - 3525237

Guest
Tak mne osobně se nelíbí odpovědi k zablokování kmene již 3tim rokem zakládám a mám své kmeny beru třeba první 2 měsíce aby možnost byla krom hráčů které jsou ve vedení kmene většinou po odchodu kmeni škodí a po dvou měsících by se kmen mohl uzavřít a kdyby chtěl hráč odejít musela by to schválit ráda kmene nebo vedení kmene sice je zde kmen ale nemá žádný význam a to by se mělo zlepšit také bych navrhoval k tomuto tématu besedu i s vedením DK díky brutus
- a proč si myslíš, že hráč, který v tvým kmeni být nechce a ty ho uvážeš, bude míň škodit, než ten kterej prostě půjde jinam a bude jasno, na čí straně stojí?
- nedá mi to.. Měl si nějaký úspěšný kmen? Nebo aspoň.. kterej a kde ti vydržel nejdýl..?
 
Nahoru