• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 70

NEMESIS

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Herní rychlost1.25
Rychlost vojenských jednotek 1
Demolovat budovuAktivní
MorálkaAktivní (závislé na čase)
MilisekundyAktivní
Fake limit1% bodů vesnice
Výzkumný systémZjednodušený výzkum
KostelNeaktivní
Strážní věžNeaktivní
ÚspěchyAktivní
Rostoucí barbarské vesniceAktivní až do 1500 bodů
Bonusové vesniceJopa
Časový limit pro napadení10 Minut
Časový limit pro odvolání obchodníků5 Minut
Noční bonusAktivní od 0:00 do 08:00
Ochrana pro nové hráče3/4 Dny
Max. útočný poměr (útočník:eek:bránce) 20:1 za prvních 30 dní
VlajkyAktivní
KořistAktivní, se sběrem surovin
Pevnost neaktivni
Jednotky
LučištníciNeaktivní
Systém špehováníŠpehové mohou získat informace o jednotkách, budovách, surovinách a jednotkách mimo vesnici
PaladinAktivní, lze vylepšit dovednosti.
DomobranaAktivní
Šlechtic
Systém nákupuZlaté mince
Maximální dosah šlechtice100 polí
Ztráta oddanosti při útoku se šlechtou20-35
Nárůst oddanosti za hodinu1.25
Konfigurace
Omezení počtu členů v kmenu.40
Útočení na členy kmeneÚtoky proti členům vlastního kmene nebudou změněny na návštěvu a způsobí škody
Kmenové úrovněAktivní
Zástup v dovolenéAktivní
Omezení zástupu v dovolenéOmezený zástup v dovolené začíná, jakmile byl účet v zástupu 30 Dnů během posledních 60 Dnů.
Volné obchodováníAktivní, časově omezeno podle začátku hraní každého hráče
Možnost volby světové stranyAktivní
Podmínky pro vítězstvíPo uplynutí 365 dní musí kmen držet min. 80% hráčských vesnic po dobu 30 dní
Datum zahájeníČo najskôr
 

29374601

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
nastavení je mi jedno... je pro všechny hráče toho světa stejné. hlavne nechte dominanci jako podminku světa... bez těch věcí jako jsou univerzity nebo obléhání.
předem díky :D
 

DeletedUser43664

Guest
Nerad vám do toho kecám, inno je svatý, ale co zvážit trošku oživení hry?
Když už chcete udělat s70 něčím jubilejní, tak co lidi přilákat, aby hráli? I třeba staré tváře :)

Hra je teď silně monotónní, na začátku to pár lidí napbčkuje, pak je to jen hádání, potom rozhodne diplomacie a nakonec se vytvoří dvě aliance, který do sebe jdou, přičemž se jedna za měsíc rozpadne...
Možná by bylo fajn se zamyslet, co je s hrou špatně, jaktože světy končí za půl roku, proč je hráčů míň a jak vrátit hře její slávu :)

Já vidím pár problémů

1) Dost se změnilo právě to, že si jde prakticky "koupit" silné postavení ve hře :) a přitom si myslím, že je možné tohle omezit :) ať už zdražit kupování surovin na trhu či úplně zrušit vymoženosti jako zkracování doby stavby a snižování ceny staveb.
Vy argumentujete, že má každý stejné podmínky :) ale jestliže někdo dokáže za jeden svět na trhu vydělat 10k+ pb, tak prostě má obrovskou výhodu nad někým, kdo s pb trhem neumí pracovat :) takže já bych byl určitě minimálně pro zdražení nákupu surovin z trhu a omezení nějakých prémiových funkcí :)
Nejsem seznámen s příjmy inno, ale neříkejte mi, že těch pár lidí typu barbar a don kendy tu hru dokážou uživit :)
Ztracený zisk se dá kompenzovat buď posílením reklamy ve hře či třeba obohacením hry o různé kosmetické vylepšení (např. vizuální vylepšení profilu nebo vesnice, možnost koupě hezčího kmenového profilu atd. za peníze).

2) Jako další problém vidím moc rychlé spouštění světů :) pardón, ale s69 neni ani měsíc a vy už mluvíte o s70 :) dejte tomu víc času a ti hráči příjdou :)

3) Ve hře je spousta novinek, které nefungují... třeba pevnost a runové vesnice jsou naprosto k ničemu věc :D událostí je moc a je to akorát další věc, ze které profitují pbčkaři :)

4) Přílišné zasahování supportu do hry.
A teď nemluvím o banech za skripty (2+2=ban,haha), ale nepříjde mi ok, aby hráči dostávali bany za vyhvězdičkovaná sprostá slova či anglické výrazy :) tohle vede k banovacím válkám, což hře taky moc neprospívá :)

Já vím, že tohle nemůžete ovlivnit přímo, ale podle mě byste se nad těmito problémy měli jako support zamýšlet a tlačit na inno, aby české servery zkusili dát zase do normálu :) jinak to tady za chvilku všechno skončí :)
 

NEMESIS

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Jopa, dajte prosím dominanciu, zjednodušený výskum, bez kostolov a bez veží.
Nič viac k šťastiu nepotrebujem :Dwarf
 

DeletedUser30182

Guest
Herní rychlost1.25
Rychlost vojenských jednotek1
Demolovat budovuAktivní
MorálkaAktivní (závislé na čase)
MilisekundyAktivní
Fake limit1% bodů vesnice
Výzkumný systémZjednodušený výzkum
KostelNeaktivní
Strážní věžNeaktivní
ÚspěchyAktivní
Rostoucí barbarské vesniceAktivní až do 1500 bodů
Bonusové vesniceJopa
Časový limit pro napadení10 Minut
Časový limit pro odvolání obchodníků5 Minut
Noční bonusAktivní od 0:00 do 08:00
Ochrana pro nové hráče3/4 Dny
Max. útočný poměr (útočník:eek:bránce)20:1 za prvních 30 dní
VlajkyAktivní
KořistAktivní, se sběrem surovin
Pevnostneaktivni
Jednotky
LučištníciNeaktivní
Systém špehováníŠpehové mohou získat informace o jednotkách, budovách, surovinách a jednotkách mimo vesnici
PaladinAktivní, lze vylepšit dovednosti.
DomobranaAktivní
Šlechtic
Systém nákupuZlaté mince
Maximální dosah šlechtice100 polí
Ztráta oddanosti při útoku se šlechtou20-35
Nárůst oddanosti za hodinu1.25
Konfigurace
Omezení počtu členů v kmenu.40
Útočení na členy kmeneÚtoky proti členům vlastního kmene nebudou změněny na návštěvu a způsobí škody
Kmenové úrovněAktivní
Zástup v dovolenéAktivní
Omezení zástupu v dovolenéOmezený zástup v dovolené začíná, jakmile byl účet v zástupu 30 Dnů během posledních 60 Dnů.
Volné obchodováníAktivní, časově omezeno podle začátku hraní každého hráče
Možnost volby světové stranyAktivní
Podmínky pro vítězstvíPo uplynutí 365 dní musí kmen držet min. 80% hráčských vesnic po dobu 30 dní
Datum zahájeníČo najskôr
s tím se nedá nesouhlasit, jen lučišníky bych nechala a klidně i kostel
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
nastavení je mi jedno... je pro všechny hráče toho světa stejné. hlavne nechte dominanci jako podminku světa... bez těch věcí jako jsou univerzity nebo obléhání.
předem díky :D

Zdá se, že i ostatním hráčům se zatím dominance líbí nejvíce, takže dost možná bude tvé přání vyslyšeno. :)

Nerad vám do toho kecám, inno je svatý, ale co zvážit trošku oživení hry?
Když už chcete udělat s70 něčím jubilejní, tak co lidi přilákat, aby hráli? I třeba staré tváře :)

Hra je teď silně monotónní, na začátku to pár lidí napbčkuje, pak je to jen hádání, potom rozhodne diplomacie a nakonec se vytvoří dvě aliance, který do sebe jdou, přičemž se jedna za měsíc rozpadne...
Možná by bylo fajn se zamyslet, co je s hrou špatně, jaktože světy končí za půl roku, proč je hráčů míň a jak vrátit hře její slávu :)

Já vidím pár problémů

1) Dost se změnilo právě to, že si jde prakticky "koupit" silné postavení ve hře :) a přitom si myslím, že je možné tohle omezit :) ať už zdražit kupování surovin na trhu či úplně zrušit vymoženosti jako zkracování doby stavby a snižování ceny staveb.
Vy argumentujete, že má každý stejné podmínky :) ale jestliže někdo dokáže za jeden svět na trhu vydělat 10k+ pb, tak prostě má obrovskou výhodu nad někým, kdo s pb trhem neumí pracovat :) takže já bych byl určitě minimálně pro zdražení nákupu surovin z trhu a omezení nějakých prémiových funkcí :)
Nejsem seznámen s příjmy inno, ale neříkejte mi, že těch pár lidí typu barbar a don kendy tu hru dokážou uživit :)
Ztracený zisk se dá kompenzovat buď posílením reklamy ve hře či třeba obohacením hry o různé kosmetické vylepšení (např. vizuální vylepšení profilu nebo vesnice, možnost koupě hezčího kmenového profilu atd. za peníze).

2) Jako další problém vidím moc rychlé spouštění světů :) pardón, ale s69 neni ani měsíc a vy už mluvíte o s70 :) dejte tomu víc času a ti hráči příjdou :)

3) Ve hře je spousta novinek, které nefungují... třeba pevnost a runové vesnice jsou naprosto k ničemu věc :D událostí je moc a je to akorát další věc, ze které profitují pbčkaři :)

4) Přílišné zasahování supportu do hry.
A teď nemluvím o banech za skripty (2+2=ban,haha), ale nepříjde mi ok, aby hráči dostávali bany za vyhvězdičkovaná sprostá slova či anglické výrazy :) tohle vede k banovacím válkám, což hře taky moc neprospívá :)

Já vím, že tohle nemůžete ovlivnit přímo, ale podle mě byste se nad těmito problémy měli jako support zamýšlet a tlačit na inno, aby české servery zkusili dát zase do normálu :) jinak to tady za chvilku všechno skončí :)

Zvážit oživení hry? To je právě ten důvod, proč jsme otevřeli tuto diskuzi, kde si od hráčů rádi poslechneme, jaké nastavení by chtěli mít. Jsme otevřeni všem zrealizovatelným návrhům. Jinak k tvým jednotlivým bodům:

1, Kupování surovin na trhu se řídí nabídkou/poptávkou, takže cenu určuje samotný trh. Zrušit zkracování doby výstavby je nereálné. Tato prémiová funkce je součástí této hry a je nabízena jako jedna z prémiových služeb.

2, My ještě Svět 70 nespouštíme, ale spíše chceme včas otevřít diskuzi na jeho nastavení, abychom s vámi hráči stihli vše prodiskutovat a byli na nový svět připraveni. Zpravidla světy spouštíme 1x za 2 měsíce a nemyslíme si, že by to bylo příliš často. Ba naopak, hráči nám neustále píší a žádají si nový svět, protože ne každému nastavení vyhovuje či přežije na novém světě první měsíc.

3, Děkujeme za názor, ale bylo by lepší uvést v čem nefungují, protože jsme se s tím zatím nesetkali. Jste první, kdo nám to píše. :) Událostí by mělo být tak akorát a soudě podle hratelnosti hráčů, jsou události hodně oblíbené, neboť hráči mohou zdarma získat spoustu využitelných položek. Události však nejsou povinné, takže pokud někoho nebaví či jej dokonce nudí, může je normálně ignorovat.

4, Rádi bychom zasahovali méně, ale to by hráči museli méně porušovat pravidla hry. Sprostá slova do hry nepatří a je jedno, zda je ve slově použita hvězdička či nikoliv. Pokud je význam slova jasný, nemá to ve hře co dělat. Zatím jsem se nesetkal s hrou, kde by vyhvězdičkovaná vulgární slova s jasným významem tolerovali. Za anglické výrazy bez překladu v profilu nebanujeme, ale hráče pouze upozorníme, aby si profil upravil. Jasně, pokud někdo ignoruje 5 upozornění, tak samozřejmě je už něco špatně, že?

Herní servery tvoří samotní hráči. My samozřejmě posloucháme jejich podněty, bereme jejich názory vážně a již jsme spoustu nápadů z hráčské komunity implementovali do samotné hry. A nemyslete si, že na Inno netlačíme. Již několikrát jsme se např. pokoušeli o spuštění Classic světa, ale bohužel vždy neúspěšně, takže víme, že pokud nám vedení řekne NĚKOLIKRÁT jasné NE, znamená to prostě NE. :(

Jopa, dajte prosím dominanciu, zjednodušený výskum, bez kostolov a bez veží.
Nič viac k šťastiu nepotrebujem :Dwarf

O těchto věcech hlasujeme přímo v herním průzkumu, tak tam určitě neváhej svůj názor vyjádřit.
 

papajik

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
22
Přátelé, já jsem to psal již v prvním příspěvku, prosím nediskutujme nad věcmi, které jsou pevně dané vlastníkem hry. Je to jako házet hrách na zeď. Pojďme se bavit o dalších nastavení, která můžeme ovlivnit. Máte nějaké zajímavé návrhy? Sem s nimi. :)

Opravdu je to pevně dáno?

7. února startuje klasik na mezinárodním serveru: https://forum.tribalwars.net/index.php?threads/new-classic-opens.284595/#post-7112393
Je to rychlý svět (rychlost 4x), bez vlajek, bez věžě a s jedním paladinem. Povolen jen pú, správce účtu a pomocník rabování, vypnuté všechny další placené služby.

Slovinsko má taky 7. února klasický svět se stejným nastavením jako mezinárodní: https://enc1.tribalwars.net/sl-si/page/stats

14 dní běží klasik v Holandsku: https://nlc1.tribalwars.nl/page/stats
I když vítězná podmínka je poněkud pochybná, přesto se dá brát jako klasický svět. Nejsou aktivní vlajky, není vůbec paladin.

Francouzi mají také 14 dní běžící klasický svět: https://frc1.guerretribale.fr/page/stats

Dále už nechci nic hledat, ale svou pointu jsem ukázal. V čem jsme jiní, že zrovna u nás to je zakázáno? Velikostí to nebude, Francouzů hraje méně než nás, Slovinců více...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Chápu tvůj příspěvek, ale my musíme respektovat rozhodnutí vlastníka hry. Pokud nám z InnoGames napíší, že nemají v plánu otevírat u nás klasik svět, že se jim nevyplatí, tak to mají zřejmě podloženo interními argumenty (příjmy z CZ světů apod.). Oni mi samozřejmě neposílají konkrétní finanční plány, plánované výdělky apod.

Každá jazyková verze to má jiné a s každou jazykovou verzí mají vývojáři jiné plány. Někde speedy mají, někde nemají, někde mají non-prémiové světy, jinde nemají. A evidentně není jejich hlavním kritériem současný stav hráčů.
 

Mt-Emerest

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Já osobně bych bylo pro

Rychlost 2
Rychlost vojska je mě buřt
Bez KOSTELŮ a VĚŽÍ
luky jsou mě fuk
Bonusovky bych uvítal na 68 dost chybí aspoň mě

A kdyby to šlo tak aspoň na té 70 paladin s predmetama jako býval kdysi
 
Nahoru