• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 70

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
já jsem na to opravdu zvědavá :D
vždycky každý něco chce, a pak: ..."eee, proč to není jinak?" ....
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
201
Tak já začnu aktivně hrát 70 až po 14 dnech :) takže budu rád, za veškeré kmenové nabídky.
 

OFFKA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
svet 70 mal byť na želanie ale v skutočnosti vôbec nie je na želanie
keď bol kedysi na sk34 svet na želanie, tak bol naozaj podľa väčšiny návrhov a ako prvá bola 2 rýchlosť
že sa tu "nejaké nastavenia nepodarilo presadiť" ? smiešne... Radšej už nevyhlasujte svet na želanie, keď sa tie želania nerešpektujú.
Ja osobne sa cítim podvedená. A som naozaj sklamaná.
Posledné skvelé nastavenia sveta boli na CZ46 ... strašne dávno, čo?
Dynamický svet bez blbých obmedzení. Samozrejme dvojka rýchlosť. A aj tak sa hral vyše 2 roky.
Na jubilejnom svete cz70 na želanie bez želaní, sa umelo naťahuje hra nielen pomalosťou ale aj dominanciou. Proste plaťte prémiáky čo najdlhšie a v hre sa dlhodobo nuďte.
Je toľko pomalých svetov, toľko svetov s rôznymi obmedzeniami a obštrukciami...
Fakt som čakala jeden svet po dlhom čase normálny, dynamický, jednoduchý, a hlavne rýchly. Tešla som sa.
Škoda. :(:Bad:Facepalm
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Průzkum mezi hráči probíhal z toho důvodu, že jsme chtěli vědět, jaké nastavení se hráčům líbí a zdůrazňovali jsme následující větu:
O konečném nastavení světa rozhoduje vlastník této hry, firma InnoGames. Průzkum je tak pouze orientační a proto není nastavení světa závazné na jeho výsledcích. Můžeme však slíbit, že se pokusíme udělat maximum, abychom nejpreferovanější nastavení pro nový svět zajistili.

To jsme dodrželi, některá nastavení jsme museli velice obhajovat, aby nám je na nový svět vývojáři schválili. Bohužel se nepodařila prosadit rychlos a začátečnická ochrana na 7 dní, kterou jsme tedy nakonec nastavili na 5 dní. Vše ostatní prošlo. O podvodu tady nemůže být řeč, hráče jsme upozorňovali, že o konečném nastavení rozhoduje firma InnoGames, nikoliv my či hráči!
 

Antiika

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Krásný den v první řadě....
Nějak se nám odtud vytrácí slušnost...:) Nastavení světa není tak zlé...hrála jsem tedy na horších... Asi by jsme se měli smířit s tím, že staré časy se nevrátí...:)
Hru dělají krásnou spíš lidičky, které tam člověk potká...;) Může se spolehnout a ví, že nezradí...
Spíš bych zavedla postihy na takové případy...když se někteří chtějí chovat na hře jako v reálu, ať za to taky zaplatí...;) Nad tím by vývojáři měli přemýšlet...ne nad tím jak si zrádci mohou změnít Nick a vesele si hrají dál.
Kazí pohled a chuť do hry mnoha lidem...:)

A.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Antiko, už jsem na to poukazovala, ne sice z tohoto důvodu, ale "levárny" se kvůli tomu dělají víc..
škoda že není vidět jak hráči mění nick (ve statistice nebo jinde).. jméno se přepíše a původní už se nedohledá, nebo si ho vezme po cca roce někdo jiný ..
 

Frantakri

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Krásný den v první řadě....
Nějak se nám odtud vytrácí slušnost...:) Nastavení světa není tak zlé...hrála jsem tedy na horších... Asi by jsme se měli smířit s tím, že staré časy se nevrátí...:)
Hru dělají krásnou spíš lidičky, které tam člověk potká...;) Může se spolehnout a ví, že nezradí...
Spíš bych zavedla postihy na takové případy...když se někteří chtějí chovat na hře jako v reálu, ať za to taky zaplatí...;) Nad tím by vývojáři měli přemýšlet...ne nad tím jak si zrádci mohou změnít Nick a vesele si hrají dál.
Kazí pohled a chuť do hry mnoha lidem...:)

A.

Možná by stálo za to nějaké "cejchování" nebo spíš "recenze" hráčů. Těžko říct zda by to mělo cenu sice většina hráčů má více účtů, ale mohlo by alespoň minimálně odradit hráče. S tím by muselo souviset co napsala Dragonka, že by změna nicku byla dohledatelná.
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Možná by stálo za to nějaké "cejchování" nebo spíš "recenze" hráčů. Těžko říct zda by to mělo cenu sice většina hráčů má více účtů, ale mohlo by alespoň minimálně odradit hráče. S tím by muselo souviset co napsala Dragonka, že by změna nicku byla dohledatelná.

Aby pak nedocházelo k věcem jako je dnes běžné na steamu, nebo i u mnohých filmů. Tzv. review bombing.
 
Nahoru