• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 73

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Otevíráme kavárnu světa 73! Zde můžete volně diskutovat ohledně nového světa!
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
  • Rychleji rostoucí barbarské vesnice, než na běžných světech
Nějaké bližší info o tomto, prosím? :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Barbarské vesnice budou bodově růst rychleji, než na běžných světech. Cca 1.5x - 2x.
 

Deleted User - 3916703

Guest
Zdravím,
z S73 se nedá přesunout na casual? Měl jsem za to, že mi to nabídne po ztracení poslední vesnice, ale nabídlo mi to jen založit na stejném světe znova
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Ahoj, a vidíš v nastavení možnost po přesunutí na casual?
Je možné, že jsi se z tohoto světa již jednou přesunul nebo nesplňuješ podmínky pro přesun...
 

Deleted User - 3916703

Guest
Nevím, jaké jsou přesně podmínky pro přesun. Nepřesunoval jsem se nikam, jednou jsem teda začínal znovu. V nastavení jsem hledal a nenašel
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Skutečně se jednalo o chybu, kdy nebylo možné se správně na Casual ze světa 73 přesunout. Chybu jsme již opravili a v tuto chvíli by to již mělo fungovat běžným způsobem.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Gratulujeme vítěznému kmenu k rychlému získání potřebné vítězné podmínky! Pokud se nepletu, tak se jednalo o nejrychleji ukončený běžný svět! Klobouk dolů!
 
Nahoru