• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Děkuji, Sire Jenisi :)

To Biblos: Já ale četl celý kozmiczův příspěvek, chtěl jsem reagovat právě na tuto pasáž. Co jsem se měl podle vás v jiných částech daného příspěvku dozvědět?
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Úsměvné sledovat jak "support" alias Biblos, který by tu měl být pro komunitu tu cíleně provokuje hráče, aby je mohl zase potrestat :)
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Jak tahle? Co si pod tím mám představit?

Jako Zástupce hlavního administrátora mě osočuješ z pokusu o podvod, jak tu již bylo řečeno.. Pokud se pokoušíš mě vyprovokovat, tak se ti to nepodaří, akorát tady znovu shazuješ sebe jako zástupce hry.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Od včerejška čekám na ty důkazy, a pořád nic. Přeci jestli je máš, tak jsi je mohl obratem dodat, ne?
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Od včerejška čekám na ty důkazy, a pořád nic. Přeci jestli je máš, tak jsi je mohl obratem dodat, ne?
Je přeci zakázáno ukazovat support tickety. Nechci přece dostat ban. To mě jako člen supportu navádíš k porušování pravidel ?
 

Bestiarius

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Nelže, pokud má hráč blokaci ve hře, může komunikovat se supportem, ale nemůže číst zprávy ve hře, protože na daný svět nemá přístup. Stojí Ti to za to se tu tak zesměšňovat a křivě někoho obviňovat? A jestli si psali někde v nějaké skupině mimo hru, jakou relevanci ta informace má? To není platforma spojená s touto hrou.

Jak nelže ty neštastníku. Říkám že Tyran jim nikdy nečetl zprávy ve hře, ani před banem. Tak nemohli poznat že má BAN podle toho, že jim nečetl zprávy. Aspon si to pořádně přečti než na něco odpovídáš, takhle je to s tebou pořád, že plácáš nesmysly.

Tak koho tu obvinuješ ty že lže ??!!!
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Je přeci zakázáno ukazovat support tickety. Nechci přece dostat ban. To mě jako člen supportu navádíš k porušování pravidel ?
Ne, já chci ten hmatatelný důkaz, kterým jsi se holedbal. To totiž umíte, tvrdit, že jistě jisto něco existuje, a když má dojít na skutek, tak skutek utek.
 
Nahoru