• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jak nelže ty neštastníku. Říkám že Tyran jim nikdy nečetl zprávy ve hře, ani před banem. Tak nemohli poznat že má BAN podle toho, že jim nečetl zprávy. Aspon si to pořádně přečti než na něco odpovídáš, takhle je to s tebou pořád, že plácáš nesmysly.

Tak koho tu obvinuješ ty že lže ??!!!
A ono je tam někde psáno, kdo konkrétní poslal tu zprávu? Že víš tak přesně, čí zprávy zůstaly nepřečteny?
 

Bestiarius

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Já ano, a ty ?? Že tu obhajuješ Despose, který napsal že zjistili Tyranuv BAN tak že jim nečetl zprávy?? Přitom je to pěknej bullshit. Tyran Komárum zpávy něčetl ani předtín, tak to podle toho určo zjistit nemohli. Jestli si jim to spíš nevykecal ty....
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak mi ocituj, kde je v tom, co Despos napsal, přímo napsáno, že Komárům neotvíral poštu. Takto tu totiž zacházíte s fakty. Obecně napsanou věc, bez konkrétního označení hráče nebo kmenu přivlastníte někomu, o kom předpokládáte, že se o něj tutově jedná. A pak, informaci o tom, že hráč, který má zablokován přístup do hry, poštu opravdu číst nemůže, opět překroutíte na úplně něco jiného.
 

Vukko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Ty jsi to ale vůbec nepochopil...

Despos napsal, že o banu Tyrana věděli tak, že neodpovídal ani nečetl zprávy, takže to nebylo infem od vás. Na to Kruel reagoval tím, že Tyran Komárům (a tedy i Desposovi) zprávy neotvíral ani na ně neodpovídal už před banem, takže to takhle vědět nemohli. Museli to tedy zjistit nějak jinak. Jednou z možností je echo od vás, například pomocí WhatsApp. Co je na tom prosím nepochopitelného?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ne, ne, nepochopení je jinde. Zrekapituluji:

Despos napsal: " My jsme se to dozvěděli tak, že tyran nereagoval na zprávy, ani je neotvíral. Tím to bylo jasné " všimni si, je tam obecně, že nereagoval na zprávy, ale není tam vyjádřeno, komu na ty zprávy nereagoval. Takže v té informaci nic lživého být nemusí. Co jsou kmeny kmeny, tak se na nich i takto aktivita a neaktivita zjišťuje.
Support komunikuje jen přes ticket systém nebo tady. Jsem v týmu 10 let, nikdo mne z něj nikdy nevyhodil, ani při odchodu Indigry, naopak, dočasně jsem do nástupu Lintea tým vedl (takže si o tom, co tu šířil pezap, udělejte obrázek sami), nevím, jak vůbec může někoho napadnout, že bych se nechal vyhodit od něčeho, co mne baví, jen proto, že bych někomu sdělil, že má někdo ban. Ale chápu, že obecně lidé raději čtou bulvární plátky, než seriózní tisk.
 

Král Spitka

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
To Medík Tedík: uvedeno to je v pravidlech, že o souhlas se zveřejněním je nutné požádat support. A za support už Ti Kozmicz odpověděl, jaké jsou povolovány. Prostě firma InnoGames má nějaká firemní pravidla a přes to vlak nejede, stejně jako v jiných firmách. Představ si, že by jsi v bance chtěl nahlížet do kont jejich klientů, nebo dokonce přehled o pohybech na kontech uveřejnit. Kam by Tě poslali si umíš představit, že?

Banka by mi jistě nedovolila nahlížet do kont jiných klientů. Ovšem v žádném případě by mi nezakazovala poskytnout informace o pohybech na mém účtu kdybych tak chtěl učinit sám...
 

Bestiarius

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Tak mi ocituj, kde je v tom, co Despos napsal, přímo napsáno, že Komárům neotvíral poštu. Takto tu totiž zacházíte s fakty. Obecně napsanou věc, bez konkrétního označení hráče nebo kmenu přivlastníte někomu, o kom předpokládáte, že se o něj tutově jedná. A pak, informaci o tom, že hráč, který má zablokován přístup do hry, poštu opravdu číst nemůže, opět překroutíte na úplně něco jiného.


My jsme se to dozvěděli tak, že tyran nereagoval na zprávy, ani je neotvíral. Tím to bylo jasné :)

Tady píše že Tyran neotvíral poštu. Komu? Ta neotevřená pošta od Komáru je tam doted !!!! Tak přestan Biblosi neustále lhát, mlžit a překrucovat. Jak ty mužeš vědět kdo komu a co psal, že si to tady dovolíš zpochybnovat ???
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Tady píše že Tyran neotvíral poštu. Komu? Ta neotevřená pošta od Komáru je tam doted !!!! Tak přestan Biblosi neustále lhát, mlžit a překrucovat. Jak ty mužeš vědět kdo komu a co psal, že si to tady dovolíš zpochybnovat ???
Neotevíral poštu ani od lidí z kmene :) Teda, dokud v kmenu byli.

To chtěl biblos říct, že jsem nikde neřekl, že neotevíral poštu mému kmenu nebo mně, ale že mohl neotevírat i poštu vám :)

Mimochodem, zdravím tě tyrane, můžeš aspoň zkusit změnit styl psaní, takhle každej pozná tvůj zelenej mozek :(
 

Bestiarius

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Mysliš Black Prince? ... toho nečetl i tak ... a od jinych tam OZ nebyly. Jen a pouze od Komárů. Vlastní lidi by neměli potřebu zjištovat jestli je ve hře, pouze nepřátelé a budoucí přeběhlíci.
A biblos nemůže mít infa o tom kdo psal, nepsal, koho četl, nečetl... leda by měl informace od kamarádu Komárů z oné pověstné whats app skupiny?
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Pověstná whatsapp skupina... A co svobodní zednáři? :DDDD Ilumináti nám poslali žádost, ale ty jsem odmítl :D
 
Nahoru