• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Vukko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Ne, ne, nepochopení je jinde. Zrekapituluji:

Despos napsal: " My jsme se to dozvěděli tak, že tyran nereagoval na zprávy, ani je neotvíral. Tím to bylo jasné " všimni si, je tam obecně, že nereagoval na zprávy, ale není tam vyjádřeno, komu na ty zprávy nereagoval. Takže v té informaci nic lživého být nemusí. Co jsou kmeny kmeny, tak se na nich i takto aktivita a neaktivita zjišťuje.
Support komunikuje jen přes ticket systém nebo tady. Jsem v týmu 10 let, nikdo mne z něj nikdy nevyhodil, ani při odchodu Indigry, naopak, dočasně jsem do nástupu Lintea tým vedl (takže si o tom, co tu šířil pezap, udělejte obrázek sami), nevím, jak vůbec může někoho napadnout, že bych se nechal vyhodit od něčeho, co mne baví, jen proto, že bych někomu sdělil, že má někdo ban. Ale chápu, že obecně lidé raději čtou bulvární plátky, než seriózní tisk.
Ano, ale Tyran jim na zprávy nereagoval ani před banem, takže to, že nereagoval ani teď, nic neznamenalo a Komárům to o banu nic říct nemohlo. O to jde.
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
Nevim co tu ted resite. (necetl jsem to ani moc) To, ze by jim support presne rekl, ze uz ma ban, to si nemyslim, nebo je to velka spekulace, to zas az tak moc spatny to snad neni..

Spis to bylo tak, ze se jen zeptali supportu, popsali situaci ohledne Tyrana a zastupu jak to je a jestli to je na ban...rekli mu ze jo, tak to nahlasil a dalsi den poslali vlaky ne? coz je docela jit na jistotu, spousta lidi timhle stylem nahlasuje...hrac mu rekne nadavku, no tak si ji schova a pocka az na nej bude ready a pak ho nahlasi den pred akci a treba to vyjde, treba ne..

V ty debate tady je spousta reci mimo to hlavni tema, i ty spekulace s nakejma konverzacema ze skupiny nebo co atd...tady se support muze snadno ubranit a nakonec vypadat,ze jsou vlastne dobry, protoze odvedete pozornost od toho hlavniho.

Hlavni je, ze Tyran prisel o vse, i kdyz neudelal nic spatnyho a nezaslouzil si to podle me, hlavni je aby to dokazal support pochopit, ze znicil hrace a aby se ztoho pro priste poucil a neco zmenil, to je vsechno. Nic vic tady neni sance dosahnout.
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Nevim co tu ted resite. (necetl jsem to ani moc) To, ze by jim support presne rekl, ze uz ma ban, to si nemyslim, nebo je to velka spekulace, to zas az tak moc spatny to snad neni..

Spis to bylo tak, ze se jen zeptali supportu, popsali situaci ohledne Tyrana a zastupu jak to je a jestli to je na ban...rekli mu ze jo, tak to nahlasil a dalsi den poslali vlaky ne? coz je docela jit na jistotu, spousta lidi timhle stylem nahlasuje...hrac mu rekne nadavku, no tak si ji schova a pocka az na nej bude ready a pak ho nahlasi den pred akci a treba to vyjde, treba ne..

V ty debate tady je spousta reci mimo to hlavni tema, i ty spekulace s nakejma konverzacema ze skupiny nebo co atd...tady se support muze snadno ubranit a nakonec vypadat,ze jsou vlastne dobry, protoze odvedete pozornost od toho hlavniho.

Hlavni je, ze Tyran prisel o vse, i kdyz neudelal nic spatnyho a nezaslouzil si to podle me, hlavni je aby to dokazal support pochopit, ze znicil hrace a aby se ztoho pro priste poucil a neco zmenil, to je vsechno. Nic vic tady neni sance dosahnout.
Souhlasím
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano, ale Tyran jim na zprávy nereagoval ani před banem, takže to, že nereagoval ani teď, nic neznamenalo a Komárům to o banu nic říct nemohlo. O to jde.
Pořád to nechápete, já se Vám na té větě snažil ukázat, jak vznikají bulvární zprávy - je napsána věta - obecně, bez konkrétních údajů, obratem z ní někdo jiný udělá zaručenou zprávu už s konkrétním údajem. A obdobně je to s většinou zaručených tvrzení zde.
 

wra1th

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
To ty jsi jedinej, kdo tu něco nechápe. Zabanoval jsi pro svět důležitého hráče na 6 dní bez důvodu.

A snažíš odvíst pozornost na nějakou kravinu aby se to neřešilo.
 

pegak

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Nevim co tu ted resite. (necetl jsem to ani moc) To, ze by jim support presne rekl, ze uz ma ban, to si nemyslim, nebo je to velka spekulace, to zas az tak moc spatny to snad neni..

Spis to bylo tak, ze se jen zeptali supportu, popsali situaci ohledne Tyrana a zastupu jak to je a jestli to je na ban...rekli mu ze jo, tak to nahlasil a dalsi den poslali vlaky ne? coz je docela jit na jistotu, spousta lidi timhle stylem nahlasuje...hrac mu rekne nadavku, no tak si ji schova a pocka az na nej bude ready a pak ho nahlasi den pred akci a treba to vyjde, treba ne..

V ty debate tady je spousta reci mimo to hlavni tema, i ty spekulace s nakejma konverzacema ze skupiny nebo co atd...tady se support muze snadno ubranit a nakonec vypadat,ze jsou vlastne dobry, protoze odvedete pozornost od toho hlavniho.

Hlavni je, ze Tyran prisel o vse, i kdyz neudelal nic spatnyho a nezaslouzil si to podle me, hlavni je aby to dokazal support pochopit, ze znicil hrace a aby se ztoho pro priste poucil a neco zmenil, to je vsechno. Nic vic tady neni sance dosahnout.

Oni hlavně nepoškodili jenom hráče, ale celou alianci tím, že jim efektivně eliminovali vůdce skrze hodně obskurní ban, což popudilo nemálo hráčů (i mě - ač na cs74 hraju - se na tomhle světě nehodlám účastnit ve velkém). Dává to nebezpečný precedens - že lze nahlásit hráče z třetí strany. A to se stalo i mě, nahlásil jsem urážlivou zprávu, která se netýkala mě, na což mi bylo odpovězeno, že tohle support řešit nebude, protože to musí nahlásit poškozená (uražená strana)!
 

*333*

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Oni hlavně nepoškodili jenom hráče, ale celou alianci tím, že jim efektivně eliminovali vůdce skrze hodně obskurní ban, což popudilo nemálo hráčů (i mě - ač na cs74 hraju - se na tomhle světě nehodlám účastnit ve velkém). Dává to nebezpečný precedens - že lze nahlásit hráče z třetí strany. A to se stalo i mě, nahlásil jsem urážlivou zprávu, která se netýkala mě, na což mi bylo odpovězeno, že tohle support řešit nebude, protože to musí nahlásit poškozená (uražená strana)!
Zajímala by mě odpověď na otázku: "Proč se v této situaci zachoval support jinak? Proč zabanoval hráče, který byl nahlášený třetí stranou." Řekl bych, že došlo ke selhání lidského faktoru nebo mají ten svůj tajůplný seznam a jde o jinou část "přestupku". Ačkoliv víme o Tyranovi, že neudělal nic, co by bylo banovatelné.
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Zajímala by mě odpověď na otázku: "Proč se v této situaci zachoval support jinak? Proč zabanoval hráče, který byl nahlášený třetí stranou." Řekl bych, že došlo ke selhání lidského faktoru nebo mají ten svůj tajůplný seznam a jde o jinou část "přestupku". Ačkoliv víme o Tyranovi, že neudělal nic, co by bylo banovatelné.
Tyhle kecy tvl :D Vy budete určitě ti co nevěří vakcínám, protože to do vás vpravuje mikročipy, aby Bill Gates měl tady lepší 5G signál :DDDD
 

*333*

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Tyhle kecy tvl :D Vy budete určitě ti co nevěří vakcínám, protože to do vás vpravuje mikročipy, aby Bill Gates měl tady lepší 5G signál :DDDD
Nope - odhadl jsi mě a pegaka špatně. Jak se zdá, nemáš pro to cit. Nevadí, najdeš se v něčem jiném.
 

Cato

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
TO Biblos:
Tak a teď mi vysvětli, jak je tohle možný. Když nahlášení Tyrana Římského třetí stranou možné bylo!!!

Oni hlavně nepoškodili jenom hráče, ale celou alianci tím, že jim efektivně eliminovali vůdce skrze hodně obskurní ban, což popudilo nemálo hráčů (i mě - ač na cs74 hraju - se na tomhle světě nehodlám účastnit ve velkém). Dává to nebezpečný precedens - že lze nahlásit hráče z třetí strany. A to se stalo i mě, nahlásil jsem urážlivou zprávu, která se netýkala mě, na což mi bylo odpovězeno, že tohle support řešit nebude, protože to musí nahlásit poškozená (uražená strana)!
 
Nahoru