• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To Cato: nahlásit může kdokoli cokoli a neustále se tak děje. A pokud neznáte definici urážky, tak tady je: Urážka je výrok nebo čin, který snižuje jinou osobu či skupinu a poškozuje její pověst nebo zpochybňuje její čest. Zda nějaký výrok nebo čin je či není urážka, závisí pochopitelně jak na jednání a úmyslu napadajícího, tak na vnímání napadeného. (zdroj Wikipedie). Pegak nebyl ten napadený.
 

Bestiarius

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Nevim co tu ted resite. (necetl jsem to ani moc) To, ze by jim support presne rekl, ze uz ma ban, to si nemyslim, nebo je to velka spekulace, to zas az tak moc spatny to snad neni..

Jde o to, že Tyran dostal BAN a za 20-30 minut na něj jely utoky. A vysvětlení Despose je to, že jim Tyran nečetl zprávy?? Jako Tyran debilní zprávy od Despose nečetl nikdy a říci že hráč co o pulnoci už celých 20 minut nečetl zprávu má BAN ... tak to je vrchol věštění z koule asi.

A jedinej Biblos ví jak to bylo ... když i přesně ví komu Tyran zprávy četl, komu nečetl.. že si tu dovolí tvrdit co je a není pravda.
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
To není žádná novinka, že Biblos není schopna odpovědět na otázku. :)

Jediný ze support týmu, u kterého většinou obdržím odpověď k věci je Kubina.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jde o to, že Tyran dostal BAN a za 20-30 minut na něj jely utoky. A vysvětlení Despose je to, že jim Tyran nečetl zprávy?? Jako Tyran debilní zprávy od Despose nečetl nikdy a říci že hráč co o pulnoci už celých 20 minut nečetl zprávu má BAN ... tak to je vrchol věštění z koule asi.

A jedinej Biblos ví jak to bylo ... když i přesně ví komu Tyran zprávy četl, komu nečetl.. že si tu dovolí tvrdit co je a není pravda.
Přečti si prosím pozorně moje odpovědi a nepiš tu takové smyšlenky. O tom celá tahle věc je - nevnímáte skutečný obsah napsaného a přetvoříte si to podle své fantazie.
Odpovědi na vše tu jsou, stačí jen pozorně číst a vnímat.
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Jde o to, že Tyran dostal BAN a za 20-30 minut na něj jely utoky. A vysvětlení Despose je to, že jim Tyran nečetl zprávy?? Jako Tyran debilní zprávy od Despose nečetl nikdy a říci že hráč co o pulnoci už celých 20 minut nečetl zprávu má BAN ... tak to je vrchol věštění z koule asi.

A jedinej Biblos ví jak to bylo ... když i přesně ví komu Tyran zprávy četl, komu nečetl.. že si tu dovolí tvrdit co je a není pravda.

Neřešte tohle, to jsou konspirace a já osobně věřim tomu, že support nikomu nic nenapsal.
Podle mě to bylo tak, že despos získal nějaký důkazy a zeptal se u supportu, jestli je to na ban. Ten mu odepsal, že jo, a tak naplánovali akci a v noci ho nahlásili :) tohle je na dk dost běžný, nebyl by to první takovej ban den před akcí :) a vůbec dosposovi nemusel support nic napsat, prostě šel na jistotu, protože věděl, že ten ban bude.
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Myslíte si, že někdy dostaneme odpovědi nebo nás neustále budete krmit nesmysli ?

Už to začíná postrádat jakýkoliv drive.. Zlatej Kubina, ten se aspoň snaží odpovídat k věci.

A Biblos vysvětlíš nám konečně, jestli si žena nebo muž ? Nebo jak došlo k předání účtu a jak je možné, že se to dá udělat u zástupce hl. administrátora, alespoň jsem čekal, že k tomu zazní krátká větička na oficiálním forum.. Možná i třeba poděkování původní hráčce, která support dělala dost dlouho..
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Podle mě to bylo tak, že despos získal nějaký důkazy a zeptal se u supportu, jestli je to na ban. Ten mu odepsal, že jo

Ještě jednou - katalog trestů je neveřejný, takovou odpověď dostávají hráči, když se ptají, jaký by mohli dostat trest nebo jaký trest je za určité pravidlo hry. Nic jiného se nedozví. O trestu se dozví majitel účtu, když ho dostane. Vedení kmenu pak u hráče vidí zámeček. Pokud si pak hráči píší někde na nějakých sociálních sítích o obdrženém trestu, je to jejich osobní věc.

Pokud však někdo někdy pravidla porušil, pak ví, jaký trest dostal a tedy i ví, jaký asi může dostat jiný hráč, který poruší stejný bod pravidel hry. A někteří hráči dokáží těch trestů nasbírat dost.
 
Nahoru