• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Vukko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Zaregistrovali jste, co tropí Donald Trump, když znovu nezískal křeslo prezidenta? Vykřikuje, že jsou volby zfalšované, rozeštvává lidi. Má pravdu on, nebo volební komise? A kde myslíte, že je pravda tady?
To je trošku přes čáru, nemyslíš? Jak můžeš něco takovýho srovnávat, stavět support do role volební komise a naopak Tyrana, ostatní poškozené, potažmo i ostatní, kterých se to vůbec netýká, ale také si stěžují a domáhají se pravdy, stavět do role Donalda Trumpa? Vždyť to je úplně mimo... A nemyslím si, že je takovéto srovnání a celkově vystupování a jednání hodno supportu.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Podívej, když nechceš rozumět, tak nechceš. Moje babička na to měla takové pěkné úsloví: Chytrému napověz, hloupého trkni.
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
§ 4) Herní účty
  • Během funkce "Zástup v dovolené" je majitel účtu výhradně zodpovědný za výběr svého zástupu a předpokládá se, že zástupce se bude řídit podle jeho/jejích instrukcí. Toto se vztahuje na jakékoliv změny na účtu (nebo způsobené účtem) během aktivního zástupu v dovolené. Zneužití zástupu může vést k potrestání všech podílejících se účtů. Rozsah zneužití zástupu určuje herní podpora a může být řešen případ od případu.
Ta pravidla se vztahují ke hře Divoké kmeny, zástup si dáváte ve hře Divoké kmeny, kde jinde by tedy ty instrukce měly být?

V pravidlech je i tento bod

§ 2 Kodex chování
  • Cokoliv, co je napsáno ve hře nebo ve službách spojených s hrou, může být nahlášeno a použito jako důkaz vůči protestu proti zablokování či během jiných záležitostí herní podpory. V případě pochybností bude interpretace zpráv posouzena týmem herní podpory.
Takže nepřímo to v pravidlech je.

A ještě je tam tento bod
  • Získávání výhod z toho, že jiný hráč porušuje herní pravidla, může vést až k potrestání profitujícího účtu. Hráči, kteří si myslí, že jsou zvýhodněni díky porušení pravidel, musí neprodleně kontaktovat herní podporu.
ten v této diskusi tak nějak pomíjíte.

Jak jsem již psal, pravidla jsem četl (několikrát a velmi pozorně), takže jejich citací opravdu můj názor nezměníte.
Udělili jste blokaci na základě své domněnky. A toto mé tvrzení nevyvrátíte, protože nikde v pravidlech se nepíše, že by instrukce pro zastupujícího měly být napsány přímo ve hře, a support nemá jak ověřit, jestli Tyran neobdržel nové instrukce.
A budu dělat, že větu "Takže nepřímo to v pravidlech je" jsem nečetl :) to se na mě nezlobte, ale to už se mi vysmíváte.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A já napovídám napovídám a pořád máte temno, temno, temno.
 

Vukko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
1. V kavárně toho padlo tolik, ale jak napsal Biblos, nevěř všemu co hráči píšou. Každopádně ano, majitel se po nějaké době ozval, když jsem to prověřil, tak jsem Tyranovi napsal, ze ho můžeme pustit do hry, ale už byl dávno odblokován. Nehledě na tom, že Tyran mne pouze informoval soukromou zprávou, že věc postupuje na InnoGames, že mne tom chce jen infomovat, tak jsem předpokládam, ze to tedy bude řešit InnoGames a jim jsem samozřejmě připraven postoupit všechny dostupné důkazy a materiály, které máme. Zatím nás však nikdo z InnoGames nekontaktoval, proto tedy apeluji na Tyrana, aby věc postoupil tam, kam slíbil, ať můžeme český support s klidným svědomím očistit před důkazy neznalými hráči.
Tak už Kozmicz konečně přiznal i na foru, že se majitel úču ozval, že o zneužití zástupu nešlo, takže mohl být Tyran vpuštěn do hry, takže jinými slovy Tyran zástup nezneužil a byl tak zabanován neprávem. Všichni už konečně můžou vidět aspoň špetku pravdy. A o to tady celou dobu jde, Tyran 5 dnů neměl přístup k účtu, kdy za tu dobu přišel o skoro celý účet, poškodilo to celý kmen, který vedl, a ovlivnilo to průběh celého světa. A to všechno neprávem, protože byl zabanován za něco, co neudělal, jak bylo později prokázáno. Tady je to černé na bílém.
 

Legendary Tajo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
14
§ 4) Herní účty
  • Během funkce "Zástup v dovolené" je majitel účtu výhradně zodpovědný za výběr svého zástupu a předpokládá se, že zástupce se bude řídit podle jeho/jejích instrukcí. Toto se vztahuje na jakékoliv změny na účtu (nebo způsobené účtem) během aktivního zástupu v dovolené. Zneužití zástupu může vést k potrestání všech podílejících se účtů. Rozsah zneužití zástupu určuje herní podpora a může být řešen případ od případu.
Ale tiež sa tam píše že majitel účtu je výhradne zodpovedný za výber svojho zástupu.... takže aj keby došlo k zneužitiu zástupu, je za to zodpovedný majiteľ účtu a teda mal by si to riešiť sám....

Alebo ako si to mam vysvetliť?
 

Jedi87

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Ja z toho teda pochopil to, že majitel účtu za který dostal Tyran ban ho nahlásil z toho co psal Kozmič
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak už Kozmicz konečně přiznal i na foru, že se majitel úču ozval, že o zneužití zástupu nešlo, takže mohl být Tyran vpuštěn do hry, takže jinými slovy Tyran zástup nezneužil a byl tak zabanován neprávem. Všichni už konečně můžou vidět aspoň špetku pravdy. A o to tady celou dobu jde, Tyran 5 dnů neměl přístup k účtu, kdy za tu dobu přišel o skoro celý účet, poškodilo to celý kmen, který vedl, a ovlivnilo to průběh celého světa. A to všechno neprávem, protože byl zabanován za něco, co neudělal, jak bylo později prokázáno. Tady je to černé na bílém.
Tak tady ani to trkání nepomůže...

To Legendary Tajo - to je myšleno tak, aby hráči dávali zástup jen tehdy, když skutečně na hru nemají čas a pečlivě zvážili, komu ten zástup dávají.
 
Nahoru