• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Ban Tyran:

ChytmaCZ napsal na forum, ze potrebuju zástup od dnešního večera do zítra ráno, aby ho nepřítel přes noc nepřekvapil a nezabral (screen uložen)
Maximum effort se nabídl a do osobky a na forum napsal že ho pohlídá.
Chytmacz mu odepsal, že děkuje, zástup dává, a ať mu to pohlídá a kdyby měl čas, ať se po účtu porozhlédne, že by ocenil nějaké rady do budoucna. (screen i konverzace uložena)
Maxim vzal zástup a stavěl tam armádu a účet hlídal.
Jenomže místo do rána ho měl
okolo 4-5dní. Psal tedy tyranovi co budou dělat. Tyran řekl, že se počká ještě chvíli. (screen i konv. uložena)
Pak náhle Tyran napsal, že potřebuje vesnici na def, ať Maxim uhne s jednou armou ve vesce, že ji zabere. Maxim poslechl a uhnul. Tyran vesku zabral. (Screen i konvr. uložena) -> Zde nastává zlomový okamžik porušení pravidel, kdy bez souhlasu ingame, maxim zneužil zástup a uhnul s vojskem, zatímco tyran toho zneužil také a vesnici chytmovi zabral. Tím oba porušili pravidla. Ovšem Maxim dostal nižší trest, protože mu to bylo nařízeno od vedení (Tyrana) a on to musel vykonat, jinak by byl rozebrán -> lidský faktor support týmu

Jelikož je Maxim muj kamarad, všechny screeny mi přeposlal. To ovšem supportu nestačilo a potřeboval zmíněné konverzace nahlásit přes hru -> To na mé požádání maxim udělal a tak Biblos oprávněně Tyrana zabanoval. Jelikož Maximovi chytma rozebírku jeho účtu nepovolil.
Tyran si mohl psát co chtěl, ale chytma byl rozebrán neprávem. A tyran dostal spravne ban.

A ty údajné SMS od majitele účtu směrem k supportu o tom, že rozebírka je v pořádku?
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Tak to je docela vtipný :D

Ok, jestli to bylo takhle a opravdu to celý nahlásil jeden ze zúčastněných, tak je to dost drsný :D ale asi v tom případě nezbývá, než se omluvit support týmu, že jsme na ně neprávem útočili :)
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
Neni za co se omlouvat, ukazalo se, ze majiteli uctu to nevadilo ta rozebirka...takze nic spatnyho neudelali.
Dal mu kudlu do zad vlastni hrac, kterej ho nahlasil i kdyz tim zabanoval i sam sebe... a supportu to divny neprijde

Navic pochybuju, ze by si Tyran vymyslel, kdyz tvrdil, ze druhy den banu sam ten majitel uctu to vysvetlil supportu a stejne ten ban trval dalsich X dnu..
 

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Ban Tyran:

Jelikož je Maxim muj kamarad, všechny screeny mi přeposlal. To ovšem supportu nestačilo a potřeboval zmíněné konverzace nahlásit přes hru -> To na mé požádání maxim udělal a tak Biblos oprávněně Tyrana zabanoval. Jelikož Maximovi chytma rozebírku jeho účtu nepovolil.
Tyran si mohl psát co chtěl, ale chytma byl rozebrán neprávem. A tyran dostal spravne ban.

Je tu jedna věc kterou si neuvedl přesně. Effort nebyl tvuj kamarád, ale ty si lezl na jeho účet přes heslo a hrál si tam v multáku. Ty kamaráde ...

A nemel tu nic o tom jak byl Chytma rozebranej neprávem ... věděl o tom, sám to navrhl a SUPPŮM TO HNED DRUHÝ DEN SÁM POTVRDIL. Tak nemel ty svoje sračky furt dokola jen aby si tím zakryl ty svoje multáky kterýma se chlubíš kudy chodíš.
A ano.. nebyl si jedinej z Komárů kdo tam lezl, to už taky víme že vas tam přes VPN chodilo více.
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
Despos : Videl jsem screen s vyjadrenim Maxima (tveho "kamarada"), ze na s74 nikdy ani nehral...
Tak kdo tam tedy hral??:)))

Takze si tam hral celou dobu ty :)
Posunul si tyhle levarny na dalsi uroven, ted budou mit vsichni multaky u nepratel a delat to same no

Ale mne to je treba fuk, cos udelal, mne vadi, co udelal support..
 

Bestiarius

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Tak mně šlo hlavně o to, že mi přišlo směšný, aby porušení pravidel nahlašovala nezaujatá strana :)
Jestli ti bodnul kudlu do zad spojenec, to se holt stane.. :D

Ty jen nečteš, že na Effortovi neseděl majitel a není to žadnej kamarád Despose jak tu píše, ale celou dobu tam hral Despos jako multiučet...
 
Nahoru