• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

mikels98

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Jste "Mašiny na barky" ... Když jste tak dobří jak tvrdíš proč teda ty bany .. ?
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
1. Netvrdím, že jsem dobrej :D

2. Žrouti a mašiny na offky nemaj nic společnýho, nejsme jeden kmen :D mašiny patří primárně k tba a s náma maj jen spojko :D od top40 hráče bych čekal trošku přehled teda

3. Nikdo se na naší straně k banům nepřiznal. Neříkám, že vás nenahlásil někdo z naší strany, pravděpodobně ano, ale já vážně nevím kdo :)

4. Rozpadá se vám to dlouhodobě a lidi to pustili i bez banů :) taky s těma banama nesouhlasím a nejsem z nich nadšenej, dostali byste i bez nich, takhle máte akorát výmluvu :)

5. Zameťte si před svým prahem, než tady budeš do někoho kopat bez důkazů :) co váš kamarád zelíčko? Jak se má?

To je ode mě asi vše, až budete mít nějakej důkaz proti žroutům, tak se ozvěte :) do tý doby mi desposův příspěvek příjde jako ubohej pokus o vtip
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Pokud byl hráč zablokován za nevhodný obrázek či profil, tak určitě takový obrázek/profil nebyl v pořádku. Support rozhodně nerozdává bany podle toho, jak se vyspal, ale drží se interním katalogem trestů. Pokud máte pocit, že člen supportu pochybil, můžete případ nahlásit a já jej prověřím.
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
Kdo u nasi hranice mel ban? :D nevsimli jsme si u nikoho behem akce...vsichni hrali
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
No jo, internetovej hrdina Tadeáš, velkej kluk na divokych kmenech. Já jen řekl co je pravda a co pravda vždycky byla. Banujete hráče před akcí.

Škoda, že si svoje trapný řeči nikdy neřekl v realu předemnou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

mikels98

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
No jo, internetovej hrdina Tadeáš, velkej kluk na divokych kmenech. Já jen řekl co je pravda a co pravda vždycky byla. Banujete hráče před akcí.

Škoda, že si svoje trapný řeči nikdy neřekl v realu předemnou.
To nemá cenu on přece o banech nic nevěděl .. to byla náhoda , že zrovna před akcí se rozdávali banány ..
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
No jo, internetovej hrdina Tadeáš, velkej kluk na divokych kmenech. Já jen řekl co je pravda a co pravda vždycky byla. Banujete hráče před akcí.

Škoda, že si svoje trapný řeči nikdy neřekl v realu předemnou.

Na tom světě ani nehraješ a jediný, co jsi tady udělal, byl ban na tyrana přes multiúčet u římanů :D jak vůbec můžeš něco psát..
Já nikoho nevybanoval, svědomí mám čistý :D klidně ti to řeknu do očí
 

Holis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Za mě by si lidé měli dávat pozor na pusu, Jelikož se toho dá snadno zneužít v prospěch nepřátel.

To že někdo někomu věří u druhé strany, neznamená že daná osoba toho nemůže zneužít ve svůj vlastní prospěch nebo ve prospěch celého kmene..

Hold by si lidé měli dávat pozor na to co píšou a pak by nemuseli padat bany :)

Ať vstane ten, kdo by toho nevyužil.. bohužel je to hra a lidé ji hrají všemožnými způsoby.

Btw.: předpokládám, že to bylo za nějaké konverzace.
 
Nahoru