Kavárna - Svět 76

LAOTAO

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Je to relativně chvíli co se sběr vůbec zavedl, tak tu nebrečte pořád nad tím že se bez toho nedá hrát. Dřív to šlo taky ;) Aspoň se zase někteří budou muset naučit trošku farmit. Já to vítám, je to změna a jednou za pár světů proč ne ;)

Miami Nights 1984

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
divokekmeny.cz nemá nic společného s originálními die-staemme.de. Možná by nebylo špatné zažádat Innogames o novou doménu něco ve smyslu uplakanekmeny.cz zradimimamkuprowin.cz nebo semtophracspb.cz

wra1th

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Kozmic, můžeš odhadem říct kolik vydělává rychlý svět 2.0 a pomalý, např. 1.2? Třeba to trochu vysvětlí proč nepovolují rychlejší světy. :D

Každopádně + 100% surek je zajímavý. Jsem zvědavý, co to udělá, když rekrut zůstane pomalý jak Biblos.

Uličník

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Už to zase začíná dřív než začal svět.

Drama co se táhne 50 světů dozadu - check
Zbytečná stížnost na PB trh - check
Apel na vyjímku PB trhu pro jeden svět kterou nikdo nikdy nikde nevyslyší - check
nulový vliv na nastavení ale obrovská diskuze přes to - check
Stěžovat si ale pořád to hrát - Czech
Tak když všude jinde to pochopili jen v Česku né, tak to není nic moc divného, ne?

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.632
Kozmic, můžeš odhadem říct kolik vydělává rychlý svět 2.0 a pomalý, např. 1.2? Třeba to trochu vysvětlí proč nepovolují rychlejší světy. :D

Každopádně + 100% surek je zajímavý. Jsem zvědavý, co to udělá, když rekrut zůstane pomalý jak Biblos.
Tahle srovnání neprovádíme. V počtu registrovaných hráčů není tak velký rozdíl u rychlého světa 2.0 a pomalého světa 1.2. Co se týče délky serveru, tak tam hrají podstatnou roli i další nastavení světa, jako počet členů v kmenu či vítězná podmínka.

Augustus Nesmrtelny

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Keďže sa nedajú posielať podpory mimo kmeň čakal som svet bez dipla ale čo už silné kmene sa zrodili slabé utvorili spojenectva ako vždy

The Special One

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
BAN s ochranou? To je nějaký nový item z eventu? Kde ho můžu získat? Nevíte někdo?