• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 76

Augustus Nesmrtelny

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Keďže sa nedajú posielať podpory mimo kmeň čakal som svet bez dipla ale čo už silné kmene sa zrodili slabé utvorili spojenectva ako vždy
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
BAN s ochranou? To je nějaký nový item z eventu? Kde ho můžu získat? Nevíte někdo?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
BAN s ochranou udělí support pouze ve výjimečném případě, zejména v případě, že máme podezření ke zneužití účtu a není možné dohledat či zcela identifikovat správného majitele účtu. Pokud by BAN s ochranou nebyl udělen, hrozí kompletní zničení celého účtu.
 

DeletedUser44631

Guest
BAN s ochranou udělí support pouze ve výjimečném případě, zejména v případě, že máme podezření ke zneužití účtu a není možné dohledat či zcela identifikovat správného majitele účtu. Pokud by BAN s ochranou nebyl udělen, hrozí kompletní zničení celého účtu.

V cizině normální jev, v česká výjimečný případ. Takhle jste zlikvidovali hru desítkám hráčům a neumožnili jste hráčům je vpustit do hry, byť pravidla neporušili či je porušili jen mírně.
Blokovat někoho za nevhodný název nebo mít nějaký anglický popisek bez překladu v profilu apod například na tři dny bez ochrany, mi přijde na hlavu. Samotné vytrestání hráče je ban, který mu znemožní účet ovládat, stavět a utrácet suroviny. V cizině to většina administrátorů pochopila, tady vůbec.
Většinou ve světě nechají vesnice zbarbařit a v době blokace má hráč ochranu.
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
BAN s ochranou udělí support pouze ve výjimečném případě, zejména v případě, že máme podezření ke zneužití účtu a není možné dohledat či zcela identifikovat správného majitele účtu. Pokud by BAN s ochranou nebyl udělen, hrozí kompletní zničení celého účtu.

takze hrac tu vesele hraje x tydnu, ale zrovna v dobe akce se mu udeli ban s ochranou.. hele na cele napsano jitrnice nemam, takze temto pohadkam uveri mozna tak moje 3leta dcera.. co tedy je potreba k tomu si to takhle zaridit? V dobe akce si rad odpocinu. Staci si prejmenovat vesnici na čokodíra ??? Nebo zase support bude okecavat vsechno mozny?
 

DeletedUser44631

Guest
Já tyhle problémy mám s kosmiczem a jeho týmem od té doby, co se sem navandroval. Za dob Indigry apod jsem nikdy dvojí metr nezažil.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ty Tvé zprávy o supportu a jeho postupech připomínají články v časopisu Hrom.
 
Nahoru