Kavárna - Svět 76

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.597
BAN s ochranou udělí support pouze ve výjimečném případě, zejména v případě, že máme podezření ke zneužití účtu a není možné dohledat či zcela identifikovat správného majitele účtu. Pokud by BAN s ochranou nebyl udělen, hrozí kompletní zničení celého účtu.

Legendary sir Fcéčko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
77
BAN s ochranou udělí support pouze ve výjimečném případě, zejména v případě, že máme podezření ke zneužití účtu a není možné dohledat či zcela identifikovat správného majitele účtu. Pokud by BAN s ochranou nebyl udělen, hrozí kompletní zničení celého účtu.
V cizině normální jev, v česká výjimečný případ. Takhle jste zlikvidovali hru desítkám hráčům a neumožnili jste hráčům je vpustit do hry, byť pravidla neporušili či je porušili jen mírně.
Blokovat někoho za nevhodný název nebo mít nějaký anglický popisek bez překladu v profilu apod například na tři dny bez ochrany, mi přijde na hlavu. Samotné vytrestání hráče je ban, který mu znemožní účet ovládat, stavět a utrácet suroviny. V cizině to většina administrátorů pochopila, tady vůbec.
Většinou ve světě nechají vesnice zbarbařit a v době blokace má hráč ochranu.

The Special One

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
takze hrac tu vesele hraje x tydnu, ale zrovna v dobe akce se mu udeli ban s ochranou.. hele na cele napsano jitrnice nemam, takze temto pohadkam uveri mozna tak moje 3leta dcera.. co tedy je potreba k tomu si to takhle zaridit? V dobe akce si rad odpocinu. Staci si prejmenovat vesnici na čokodíra ??? Nebo zase support bude okecavat vsechno mozny?

Legendary sir Fcéčko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
77
Já tyhle problémy mám s kosmiczem a jeho týmem od té doby, co se sem navandroval. Za dob Indigry apod jsem nikdy dvojí metr nezažil.

Biblos

Zástupce administrátora
Člen týmu
Zástupce administrátora
Počet poděkování
1.192
Ty Tvé zprávy o supportu a jeho postupech připomínají články v časopisu Hrom.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.597
BAN s ochranou je udělován jen v případech výše mnou zmíněném. Pokud bychom dávali BAN s ochranou za nevhodnou vesnici, asi si všichni dokážeme představit, jak by to tady vypadalo. BAN s ochranou by v takových případech nedával smysl.

Legendary sir Fcéčko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
77
Ty Tvé zprávy o supportu a jeho postupech připomínají články v časopisu Hrom.
Tvoje příspěvky a existence v supportu mi taky něco připomíná, možná páté kolo u vozu.
Tvoje bezvýznamné příspěvky jsou nudné až směšné, včetně hudby kterou posloucháš.

Takže bych zapracoval prvně na těchto dvou bodech a pak bych moralizoval někoho jiného.

PS: je vidět, že jsi staršího data, protože my mladší ročníky pamatujeme Bravíčko a Popcorn :eek:

Biblos

Zástupce administrátora
Člen týmu
Zástupce administrátora
Počet poděkování
1.192
No tak na této odpovědi si mohou všichni ověřit, jak pravdivé jsou Tvé zaručené informace:

Časopis Bravo je vydáván v Německu od 26. srpna 1956,m v české verzi byl na trhu v letech 1991–2015. Časopis Hrom začal vycházet u nás ve stejném období od r. 1994, skončil však roku 1999, jedině Popcorn je mladšího data - vycházel od r. 1999 do roku 2018.

To, že jsi nepochopil pointu nekomentuji, stejně jako jsi nerozklíčoval, že dost skladeb, které dávám do hudební rubriky se váže k výročí interpretů nebo k jejich datu úmrtí.