• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 76

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Je hezké občas zavítat na zdejší fórum a zlepšit si náladu.

Praetorian - Když už si zakládáš acc po někom komu byl zrušen, tak mu aspoň nedělej ostudu, odpovídání na zdejší komentáře jsou i pod tvoji úroveň.

Woo Woo - Já nevím co by si ty chtěl za nastavení, ale nejspíše i nějakou novou funkci na klikání armády za PB. Když vidím S75, tak je mi k pláči, kam se ta hra poděla. I v případě vydělaných PB z takové hry přeci nemůžeš mít radost, že porážíš hráče, kteří prostě několik světů vydělávat PB nebudou, aby mohli za rok někoho porazit. Takhle by hra fungovat neměla. A myslím si, že ti uličník odpověděl celkem jednoznačně. Český server je extrémně pozadu co se stylu hraní týče. Kdybych si měl vybrat co je pro mě více, jestli mít 10 vítězství na .cz světech snovými PB funkcemi a nebo jedno vítězství na .de na světě bez těchto funkcí tak je to pro mě jednoznačná volba.

Adam/Praetorian-from-hell (ten pravý)/Miami Nights 1984
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Stále lepší hrát někde v cizině, než v česku kde je herní úroveň 10 let pozadu. To ty bohužel nepoznáš, když jsi tak zoufalý a láduješ PB do hry :Facepalm
A co je na zákazu útočení na soukmenovce pokročilého? To bys poznal, kdybys nehrál v pralese ale tam, kde je ta hra už trošku vyspělejší a pochopil by jsi, že v různých fázích hry je to opravdu znát :Wrrr

Sem chodíš jen fňukat na fórum a nahlašovat lidi? :D

Taktéž nechápu co je pokrokového na nastavení, které bylo už na světech před 10 lety a stejně to každý obcházel :D

A konkrétně ty se slovy jako "zoufalost" raději uber :D
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Sem chodíš jen fňukat na fórum a nahlašovat lidi? :D

Taktéž nechápu co je pokrokového na nastavení, které bylo už na světech před 10 lety a stejně to každý obcházel :D

A konkrétně ty se slovy jako "zoufalost" raději uber :D
Někteří hráči zde vysvětlovali, jak to nyní funguje. Takové obcházení již není možné, proto se hra stává více strategickou a jednotlivé kmeny si s tím budou muset poradit sami.
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
A já jsem někde psal, že české servery jsou na úrovni německých nebo tak něco?

Uličníku, když je to v Česku takový prales, proč tvoje exkurze skončila po měsíci a ani jsi nechytil vlak? :D

Nemyslím, že jsem se dočkal odpovědi, odpověď na otázku, v čem je to nastavení pokročilejší, podle mě fakt není srovnání českých a německých serverů. Ale tak si to nechce pro sebe.


Hra se změnila, bohužel, ale byl bych blbý, kdybych to nevyužíval. S tímhle jsem začínal hrát na s75 a do hry jsem nedal ani korunu. Takže je to jen o tom, umět využít prémiový trh. Ale jsem rád, že z takové otázky se nám dostalo tak chtěného srovnání.
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Proto ti píšu, že i když máš PB vydělané, tak z té hry nemůžeš mít takovou radost. Nové světy jsou pak závislé vždy na předešlých světech a to pak nemá nic společného s klasickými kmeny. Takhle by ta hra opravdu vypadat neměla. Ještě jednou se vrátíme k tomu nastavení, pokud stále nevidíš nic pokročilého na tomhle nastavení tak se mě nezlob, ale nemáš tím pádem nic odehráno na takovýchto světech a nemáš zažité situace.
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Někteří hráči zde vysvětlovali, jak to nyní funguje. Takové obcházení již není možné, proto se hra stává více strategickou a jednotlivé kmeny si s tím budou muset poradit sami.

Hra se stává strategičtější každou funkcí... kostel, výzkumy, domobrana, omezení šlechty, atd. Ale to ještě neznamená, že to dává smysl.

Tahle hra není individuální. Dokonce má v názvu slovo "kmen" (myslím, že i ve většině ostatních jazykových verzích). A to, že si nemůžeš se spoluhráčem vyměnit vesnici, nemůžeš spoluhráči předšlechtit vesnici v případě bránění, nemůžeš vyčasovat příchozí podpory a podobně, tak na tom nevidím nic "pokročilého".
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Jako sorry, ale kritizovat lidi za využívání funkcí, které hra umožňuje mi nepřipadá moc v pořádku :D
Sám jsem si za posledních 14 dnů našetřil 15 000 pb na nový světy, nevím proč bych měl mít já, nebo kdokoliv jiný nějaké výčitky.

Strategický prvek to jistě je a částečně to tu hru mění, ale nic nového ani převratného to doopravdy není. Smysl by to dávalo v případě uzamknutí kmenů (což je podle mě blbost a chraň bůh, aby to někdo pochopil tak, že si to přeju). Takhle jsou furt cesty jak to obcházet, jen to lidem komplikuje život a jsou s tím spojené určité nepříjemnosti. Ale rozhodně to není nic pokročilého, sorry.
 

Praetorian-from-hell

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
50
Tahle hra není individuální. Dokonce má v názvu slovo "kmen" (myslím, že i ve většině ostatních jazykových verzích). A to, že si nemůžeš se spoluhráčem vyměnit vesnici, nemůžeš spoluhráči předšlechtit vesnici v případě bránění, nemůžeš vyčasovat příchozí podpory a podobně, tak na tom nevidím nic "pokročilého".
Teď si víceméně vyjmenoval prvky toho proč toto nastavení je pokročilejší neboli složitější.
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
No myslím, že to tady ukončíme. Každý má na to svůj názor. Já jsem rozhodně za to, že podpory v kmenu jsou vynikající věc, ale o neútočení na člena kmena jsem zde nehovořil, tohle nastavení taky nemám rád.
Vždyť já nikoho nekritizuji. Ať si každý vydělává PB kolik chce a pak s nimi hraje, já bych z toho ale ten požitek neměl. Sto lidí - Sto chutí.
 
Nahoru