• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 77

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Ten se mi i celkem líbil, jen tam bylo zbytečné klikání navíc.
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
anebo bez nočního bonusu, ale tomu nevěřím,že by na to tady "měl někdo koule" prubnout
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Nový systém úkolů je vyloženě vaření z vody od tvůrců hry. Když už nevíš co měnit na hře, tak rychle splácat nějaký nesmysl a urychlit tím začátek hry.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
A vítězem rychlo-tipovací soutěže se stává....

Johny Zhivago

V současné době s vývojáři ještě řešíme několik detailů nasazení nového tutoriálu, ale pokud vše klapne, tak skutečně novinkou, kterou pro vás na tento svět chystáme je zbrusu nový tutoriál! Johny, na jaký svět chceš poslat odměnu? :)
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Ten tutoriál je celkem fajn, jen na tom speedu vyskakoval, když ho člověk nepotřeboval a zbytečně se v tom člověk musel proklikávat víckrát, než bylo nutné. Snad tyto vady někdo opravil, jinak mi to nevadí :)
 

DeletedUser44631

Guest
Co jsem měl možnost to vyzkoušet v cizině na betě a v česku na speed kole, tak další přeslap vedle. Proč dělat věci jednoduše, když je můžeme dělat složitě.
Ve hře je milion jiných chyb a věcí k úpravě, zrovna systém úkolů se mi zdá smysluplný a přehledný.
Ten grafický minecraft co byl na speedu je něco otřesného, nehledě na to, že to absolutně nesedělo s mobilní aplikací jak na speedu tak na betě.

Velká gratulace.
 

Abraham ben Terah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
A vítězem rychlo-tipovací soutěže se stává....

Johny Zhivago

V současné době s vývojáři ještě řešíme několik detailů nasazení nového tutoriálu, ale pokud vše klapne, tak skutečně novinkou, kterou pro vás na tento svět chystáme je zbrusu nový tutoriál! Johny, na jaký svět chceš poslat odměnu? :)


Nejsou vlajky náhodou sdílené mezi světy? :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jsou, jenže hráč musí na nějakém světě hrát, abychom mu ji mohli přidat - on té otázce bude rozumět.
 

Lučištník na koni

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
59
A vítězem rychlo-tipovací soutěže se stává....

Johny Zhivago

V současné době s vývojáři ještě řešíme několik detailů nasazení nového tutoriálu, ale pokud vše klapne, tak skutečně novinkou, kterou pro vás na tento svět chystáme je zbrusu nový tutoriál! Johny, na jaký svět chceš poslat odměnu? :)

No tak to je paráda, to jste mi udělali radost! Prosím modrou vlajku na zvýšení rychlosti rekrutace jednotek, svět 75. Děkuji!
 
Nahoru