• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 77

Sebastian Monroe

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Děkujeme za další arogantní odpověď a další pokus někoho shodit. Přesně ve stylu biblos.
A tohle dělá na supportu...

Omlouvám se, ale v odpovědi hráče Biblos neshledávám žádnou aroganci, natož že by tím někoho shazoval. Jestli tu není někdo jen přecitlivělý. Vše v dobrém, Sebi. :p:D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Ten tutoriál je celkem fajn, jen na tom speedu vyskakoval, když ho člověk nepotřeboval a zbytečně se v tom člověk musel proklikávat víckrát, než bylo nutné. Snad tyto vady někdo opravil, jinak mi to nevadí :)

My jsme také měli možnost nový tutoriál testovat a určitě je tam ještě co zlepšovat. Uvidíme zda a v jaké finální verzi by se nový tutoriál mohl objevit u nás.

No tak to je paráda, to jste mi udělali radost! Prosím modrou vlajku na zvýšení rychlosti rekrutace jednotek, svět 75. Děkuji!

Máš to tam Johnny! Ať vlajka slouží...
 

RybaLososovitá

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
A bude s novým tutorialem nějaká výraznější propagace hry? Protože jinak mi nedává smysl dělat nový tutoriál, když se na každém světě mezi sebou seká pár starých nebo staronových hráčů.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Žádná výraznější propagace hry se nechystá. Nový svět samozřejmě bude na našich dostupných kanálech maximálně propagován (sociální sítě, fórum, zpráva do hry, info na titulní stránce, newslettery). Větší propagace hry je následně již v kompetenci marketingového oddělení, to už není v naší režii.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Tyto informace jsme právě zveřejnili.

Datum spuštění předregistrace - Neděle 2.5. v 17:30
Datum spuštění světa - Čtvrtek 6.5. v 11:30
 

MyNameIsEasy

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Co si mám představit pod pojmem "jeden paladin na hráče", prosím? Děkuji
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Starý systém paladinů, kdy každý hráč mohl mít pouze jednoho paladina.
 

sukjo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
A to bude i tedy s předměty ne knihami učení?
 
Nahoru