• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 80

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
Stejně jako tu u hry nesedíš 24 hodin ty, tak ani my tady nesedíme. Odhalit podvod není až takový problém, ale často jsou již vesnice zabrané jiným hráčem, takže ty už nemůžeme jen tak volně odebírat.

Zakázat přesouvání k jinému hráči ještě více bude klást důraz na předregistraci, kde si hráči musí najít opravdu dobrý kmen, protože se nebudou moct dostat následně k jinému.
 

S M R Ť Á K

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Zvláštní argument. Vidíš snad někde mou žádost o členství v support teamu? Ne. Nemám čas - nelezu do supportu.

Pokud nemáte čas, rezignujte na vaše posty a nechte se nahradit. Kazit INNO klientům hru z vašich sobeckých důvodů není řešením.
 

Praetorian-from-hell

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
50
Stejně jako tu u hry nesedíš 24 hodin ty, tak ani my tady nesedíme. Odhalit podvod není až takový problém, ale často jsou již vesnice zabrané jiným hráčem, takže ty už nemůžeme jen tak volně odebírat.

Zakázat přesouvání k jinému hráči ještě více bude klást důraz na předregistraci, kde si hráči musí najít opravdu dobrý kmen, protože se nebudou moct dostat následně k jinému.
Ale český server se dostal do fáze, kde ty hráče vašimi pravidly vyloženě nutíte u toho sedět 24/7.
 

S M R Ť Á K

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Já poslední měsíc na s79 farmím PB, abych měl na nový svět, ale s tímto je prostě oželím a jdu na .sk. Hraju to kvůli lidem a chci s partou na pláž abychom neměli přímý hraniční záhul. To tady bohužel nevyjde, tak adios amigos
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Multáky stejně nikdo neřeší, takže :D při 5-6 multácích je skoro matematická jistota, že se kmen přátel poskládá na jednu světovou stranu.
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Jenom, k tomu ještě napíšu, že klasicky slušný hráči, to schytají, protože spolu nebudou moci být v kmenu.. A podvodníci, si s tím pohrají, absolutně easy..
 

DeletedUser44631

Guest
Co si budeme povídat, za posledních několik serverů jsem udělal stovky účtů a do dneška minimálně desítky jsou stále ve hře a bez blokace. Určitě nejsem problémový hráč pouze já, tohle bude napříč jazykovými verzemi. Vzhledem k tomu, že německý server tuto funkci zavádí také, myslím si, že časem bude možné seskupit hráče pouze v předregistraci a zase to změní trošku tu hru, což nevidím nutně za špatné. Bohužel ta hra bude trošku čistší a nebude tak jednoduché podvádět.

Já vidím problém zase v něčem jiném, hra obsahuje několik chyb, které nejsou dlouhodobě opraveny a je možné na jedno pozvání pozvat do hry za den klidně tisíc účtů bez limitu 5 hráčů za den. Právě proto patřím mezi hráče, kteří to čestným hráčům kazí. Buď to vývojáři opraví nebo bude ve hře stále dvojí metr. Já naštěstí nikde aktivně nehraji, udělám bordel a zmizím, tzn já se nad tím nikterak neobohacuji.

Multáky stejně nikdo neřeší, takže :D při 5-6 multácích je skoro matematická jistota, že se kmen přátel poskládá na jednu světovou stranu.
Tohle pravda není, většinu času jsem blokován - někdy dříve někdy později. Určitě jde porušovat pravidla tak, aby to nebylo detekovatelné ale je to pracnější. Takže většinou na toho hráče přijdou, pokud si s tím fakt nedá práci tak to moc reálné není.

To je fakt gól. Na s77 si takhle někdo naspamoval barky asi 3x a nic jste s tím neudělali. Teď na novém světě raději zrušíte možnost pozvat hráče k sobě, protože tyhle situace nechcete řešit. A ty si z toho tady ještě děláš srandu. Měli byste se propadat hanbou.
Tak srandu si z toho dělá, protože mě neustále blokují a ví, že jsem cvok. Ty barbarky jsem tam udělal já, bylo to pracné, časově náročné ale ukázal jsem lidem, že tohle udělat lze. Na jednom serveru mi to kompletně prošlo a na druhém serveru z části, do druhého dne je odebrali a vše vrátili do původního stavu.
Já tím chci jen demonstrovat to, že se blokují hráči za různé skripty apod ale existuje i další porušování pravidel, které je časté a není moc řešeno. Pokud se snaží narovnávat hru blokací hráčů, používající skripty, bylo by dobré to řešit globálně.
Hlavně několik serverů po sobě jsem si všiml, jak si hráči takhle přidávali barbarské vesnice k sobě či dělali multiúčty a nikdo s tím nic nedělal.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Co si budeme povídat, za posledních několik serverů jsem udělal stovky účtů a do dneška minimálně desítky jsou stále ve hře a bez blokace. Určitě nejsem problémový hráč pouze já, tohle bude napříč jazykovými verzemi. Vzhledem k tomu, že německý server tuto funkci zavádí také, myslím si, že časem bude možné seskupit hráče pouze v předregistraci a zase to změní trošku tu hru, což nevidím nutně za špatné. Bohužel ta hra bude trošku čistší a nebude tak jednoduché podvádět.

Já vidím problém zase v něčem jiném, hra obsahuje několik chyb, které nejsou dlouhodobě opraveny a je možné na jedno pozvání pozvat do hry za den klidně tisíc účtů bez limitu 5 hráčů za den. Právě proto patřím mezi hráče, kteří to čestným hráčům kazí. Buď to vývojáři opraví nebo bude ve hře stále dvojí metr. Já naštěstí nikde aktivně nehraji, udělám bordel a zmizím, tzn já se nad tím nikterak neobohacuji.


Tohle pravda není, většinu času jsem blokován - někdy dříve někdy později. Určitě jde porušovat pravidla tak, aby to nebylo detekovatelné ale je to pracnější. Takže většinou na toho hráče přijdou, pokud si s tím fakt nedá práci tak to moc reálné není.


Tak srandu si z toho dělá, protože mě neustále blokují a ví, že jsem cvok. Ty barbarky jsem tam udělal já, bylo to pracné, časově náročné ale ukázal jsem lidem, že tohle udělat lze. Na jednom serveru mi to kompletně prošlo a na druhém serveru z části, do druhého dne je odebrali a vše vrátili do původního stavu.
Já tím chci jen demonstrovat to, že se blokují hráči za různé skripty apod ale existuje i další porušování pravidel, které je časté a není moc řešeno. Pokud se snaží narovnávat hru blokací hráčů, používající skripty, bylo by dobré to řešit globálně.
Hlavně několik serverů po sobě jsem si všiml, jak si hráči takhle přidávali barbarské vesnice k sobě či dělali multiúčty a nikdo s tím nic nedělal.

Máš VPN, tzn. nechytitelné.... Vybereš například Severozápad.. Zapínáš 6 multáků.. Je víceméně pravděpodobné, že když ti tohle udělá 20 lidí, tak ti to na správnou stranu vyhodí minimálně jeden účet z těch 6.. na zbylých dáš začít znovu a matematicky, tam zase 1-2 účty dostaneš.. Vlajky přeházíš a jména změníš..
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
743
V první řadě je potřeba si uvědomit, proč jsme toto nastavení světa na tento svět zvolili. Je to právě z důvodu, že někteří pravidla hry porušují a získávají tím výhodu a opakuje se to několik světů. Jsme si toho vědomi a dohledáváním takovýchto účtů věnujeme každý svět spoustu času. Na tomto světě jsme se tomu rozhodli zabránit od samého počátku a to vypnutím této funkce.

To je fakt gól. Na s77 si takhle někdo naspamoval barky asi 3x a nic jste s tím neudělali. Teď na novém světě raději zrušíte možnost pozvat hráče k sobě, protože tyhle situace nechcete řešit. A ty si z toho tady ještě děláš srandu. Měli byste se propadat hanbou.
Ano, dělám si z toho srandu, nicméně já mám svědomí čisté, každý svět s těmito účty bojuji a nejsem sám, stejně tak s nimi bojují kolegové, ale je to jako boj s větrnými mlýny. Dokud to hráče nepřestane bavit, můžu dělat svou práci 24 hodin v kuse.

Nemluvě o tom, že pokud člen supportu není schopen vykonávat svou práci, ať je to z důvodu časové vytíženosti či důvodů jiných, měl by být nahrazen. A pokud nezvládáte sledovat, že vám někdo někde na sílu spamuje barbarky, není to důvod osekat nastavení světa, ale možná víc zamakat, nebo za sebe najít náhradu.
Když nic neuděláme, jsme špatný support, když něco uděláme, tak jsme také špatný support. Je potřeba se zamyslet na původu problému, nikoli až nad jeho řešením.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
Já samozřejmě vím, Fcéčko, že si to byl ty. Po tobě to udělali i Albi a Mikels98, kterým to také prošlo bez jakýchkoliv problémů a byly i další případy(mluvím jen o s77).

Jen je fakt šílený, že je něco takového vůbec možné a jako výsledek je trestání slušných hráčů tím, že si ani nemůžou vybrat, kde chtějí hrát. Řešení týhle situace mi připomíná ex primátorku Prahy, která "zatočila" s podvodnou směnárnou na letišti tím, že před ni dali varovnou ceduli, že tam podvádí lidi a směnárna fungovala dál.

Ono by se to určitě dalo vymyslet i jinak, jen by musela být snaha s tím něco dělat... Pro začátek by stačilo, kdyby 1 člověk nemohl zvát bambilion lidí a dalších XX věcí.

Každopádně RIP všichni chudáci, co se lognou vedle nějakýho PBčkáře a ani nebudou moct vesnici přesunout. To určitě bude zejména nové a méně zkušené hráče velmi bavit i motivovat, aby hráli dál a utráceli ve hře peníze.
 
Nahoru