• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 80

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
Jak to vis? xD
Tim se to da prece obejit ne? Kdyz hrac na kraji zalozi kmen a ostatni postupne po jednom vstoupej do toho kmene a daj zacit znovu a presunou se ke kmenu
 

ChloeGraceMoretz

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Tak ono teoreticky po zabrání by to mohlo jít ne? To si myslím, že by ničemu nevadilo.
Nechtěl jsi se spíš zeptat, že když se objevíš u nějakého šílence a dáš začít znova? :mad: :mad::mad:
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
No tak oba pripady.. Spis mi slo o to, jestli se diky tomu pujde presunout na stejnej kraj s xx lidma..

Asi se ale pred startem sveta nedockam odpovedi, asi to nevi ani support a admin
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ne, ne, zapsali jsme se u Elona Muska do pořadníku letu na Mars. Tam nás stejně pořád posíláte.
 

desTouches

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
jejej jejej.zas někdo usiluje o roztržku jako asi před 5lety co?měl by si ten ...nemám slovo,uvědomit že někdo to prostě musí dělat i kdyby to dělal za dvě pedra :D) tak mu to nezávidím.
někdo musí krotit ty zastydlí puberťáky a ventry jinak by se to všechno zbortilo.
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
Ne, ne, zapsali jsme se u Elona Muska do pořadníku letu na Mars. Tam nás stejně pořád posíláte.

Proč prostě má někdo ze supportu potřebu napsat takovou kravinu místo toho, aby odpověděl na jednoduchou otázku? Měli byste opravdu radši veškerý svůj volný čas věnovat řešení, abyste se na ten Mars fakt dostali... na Zemi by byl pak život jednodušší :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Smyšlenkami je tu vše, co tu o supportu píšete, jak jinak na to odpovědět, než nadsázkou?
 

Tantó

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Já mám ve skutečnosti @Biblos, @Kozmicz a celý support tým rád, bez nich by tohle fórum mohlo dostat nějakou úroveň a nedejbože by tu někdo mohl začít naslouchat hráčům a řešit jejich problémy.
Ale mám vážně problém s tím, že mi cenzurují slova jako jsou hemerojd, hemerojd, nebo taky hemerojd.
 

Vařič

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Ty jo @Biblos já bych řekl, že většina Vás tu posílá někam úplně jinam než na Mars a tam pokud vím se teda žádná mise zatím neplánuje.
 
Nahoru