• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 80

Sworld

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Chtěl jsem se přidat ke kamarádům a nemůžu. Nemůžu ani na jejich světovou stranu. Takže kdo nestihl předregistraci, má prostě smůlu. Bravo. Jak rychle jsem se vrátil, tak rychle zase od DK dávám ruce pryč. Škrtněte si dalšího platícího hráče, tak jako stovky dalších, které tohle naprosto labilní ADHD nastavení světa odradilo stejně, jako mě. Když není zakázané posílat podpory mezi spojenci, tak zase zakážou skočit ke svým. Někdo by tam měl rozdat flákanec těm co nastavují pravidla.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Ahoj, mrzí nás, že se Ti nastavení nelíbí. Nicméně je to pro hráče výborná příležitost najít si nové kamarády, naučit se hrát s dalšími, novými, hráči.
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Ja jsem si kamarady nenasel ani za ty 4 roky co to hraju, nastaveni sveta mi to komplikuje. Mate nejake reseni i pro mne?

Dekuji.
 

DeletedUser44631

Guest
Já chtěl být s Kubinou taky kamarád, ale nějak to drhne. Neustále mi to píše:
Snímek obrazovky 2021-11-02 v 9.42.50.png
Takže dávejte si pozor, s kým se chcete kamarádit.
 

Vařič

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Znám ten pocit. Někteří z nás zůstanou navždy nepochopeni.
 

Deleted User - 4100157

Guest
Tak jsem to přechválil s úbytkem cenzury zde.:Yes
 

Šuťa

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Ahoj, Pane Kubina .... (mrzí nás, že se Ti nastavení nelíbí. Nicméně je to pro hráče výborná příležitost najít si nové kamarády, naučit se hrát s dalšími, novými, hráči.)

Snažím se hrát Už pár světu a tahle vaše odpověď mě naštvala, však v DK čest nebo kamarádství neexistuje ,. Už mě několikrát zablokovali. Za urážky které sem v naštvanosti udělal.. za zradu co hráči udělali.a pak mě nahlásili aby mě mohli v klidu zničit úplně... Moje blbost sem cholerik když se snažím 24/7.... kamarádi z reálného života to nechtějí hrát.. jsou mezi zkušenějšími hráči, a nelze se proti ním účinně bránit když jsme od sebe xxx polí daleko... Kdy bude další svět s lepším nastavení ? A dá se o něm diskutovat ?
 

DeletedUser44631

Guest
Ahoj, Pane Kubina .... (mrzí nás, že se Ti nastavení nelíbí. Nicméně je to pro hráče výborná příležitost najít si nové kamarády, naučit se hrát s dalšími, novými, hráči.)

Snažím se hrát Už pár světu a tahle vaše odpověď mě naštvala, však v DK čest nebo kamarádství neexistuje ,. Už mě několikrát zablokovali. Za urážky které sem v naštvanosti udělal.. za zradu co hráči udělali.a pak mě nahlásili aby mě mohli v klidu zničit úplně... Moje blbost sem cholerik když se snažím 24/7.... kamarádi z reálného života to nechtějí hrát.. jsou mezi zkušenějšími hráči, a nelze se proti ním účinně bránit když jsme od sebe xxx polí daleko... Kdy bude další svět s lepším nastavení ? A dá se o něm diskutovat ?

output-onlinegiftools (2).gif

A ty myslíš, že nějaké nastavení vyřeší to, že jsi cholerik a něco Tě naštve, rupne ti v bedně a urážíš ostatní hráče?output-onlinegiftools (1).gif Jestli takové nastavení existuje, tak by mě zajímalo, jak vypadá. Můžeš mi poslat návrh?
Hrát fotbal, tenis či hokej se taky nenaučíš za pět minut ale naučíš se to jen tak, že budeš hrát, hrát a hrát. Myslíš, že tato hra je v něčem jiná, než fotbal, tenis a hokej? output-onlinegiftools.gifJedině v tom, že tohle není sport a nehubneš u toho. Jinak je to vše stejný :)
Takže bych začal u sebe být tebou
 

Šuťa

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
1) Nechápu tvoji reakci, ale počítal sem že i takový lidi jsou

2) Neznáš situaci a urážky jdou teď od tebe.. tak jaký je mezi námi rozdíl?

3) Abych ti to osvětlil, chtěl bych vidět tebe jak jsi ledově klidný když tě vyhodí pár dní před kontrolou bodů.. v noci, a ráno tě zničí a obsadí.. aby velcí hráči mohli byt top bez vysvětlení.. jen že jsi lama, a nepatříš k nim.. nebudu raději jmenovat..

4) Nelíbí se mi bohužel tohle nastavení.. méně zkušení hráči mají nevýhodu že jsou daleko od sebe. A Top hráči mají spoustu PB kterým nelze konkurovat. Proto mě chybí port.. a hledat si nové ? Už na 80 zase zrady od neznámých hráčů.. fakt pecka + tvoje reakce to mě pobavilo nejvíc..

5 ) Jsem se ptal kdy začne 81 a jestli jde diskutovat o nastavení..

6) Neboj každý nový svět se snažím poučit ze svých chyb..
 
Nahoru