• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 81

milomalakian

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Alastor dostal Ban, zase ve chvíli kdy se na mě hrnuly šlechty více okatá ta spolupráce s hráči s krz bany být nemůže??
 

milomalakian

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Kosmicz opět udělil hráči Ban aniž by napsal důvod.. tenhle moderátor tu nemá co dělat kooperuje s hráči zažil sem to na s74 a je ro tady znovu... beru jeho zpřísnění za to co ti napsal měl sice pravdu ale nedělá se to ;)
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
Přes bany a blokace jsem tady mistr já a troufám si říci, že nevěřím, že by kdokoliv z administrátorů blokoval někoho na základě toho, že má na daném serveru například kamaráda. Máme zkušeností i s tím, že někdy blokoval hráče bezdůvodně ale minimálně v mém případě bylo 98% blokací oprávněných.

Pokud jsi porušil pravidla nečekej odblokování a pokud jsi je neporušil, tak odblokování taky nečekej. Znám málo lidí, kteří dostali unban..
 

Čingis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Přeji všem kdo to tu budou číst pěkný večer. Rozhodl jsem se přihlásit se do klubu vás, kteří byli obdarovány BANem. Náš „(NE)přítel“ Kozmicz mě tímto obdaroval. Po mém dotazu proč jsem ho dostal se uráčil druhý den odpovědět a jako důvod udal, že používám nepovolené skripty k obchodování na prémiovém trhu.
Samozřejmě jsem byl pohotovější než on a žádal jsem ho hned aby mi doložil kdy jsem něco takového použil. Bohužel už od 2022-02-03 10:57:10 čekám na jeho odpověď a na dokázání toho z čeho mě obvinil. Vím od lidí které mám v přátelích na tom světě, že u mne někdo každou chvíli asi je (a nejspíš se pokouší něco najít). Ale dotyčný který se o něco takového snaží má smůlu. On totiž Kozmicz nedokáže pochopit že by tu na kmenech mohl být někdo tak dlouho jako já a skripty (jakékoliv) nepoužívat.
Takže vážený Kozmiczi, čekám že se ukáže, že se občas dokážete zachovat jako chlap, uznáte svou chybu a veřejně se mi tu omluvíte a nahradíte mi škody které jste svým vymyšleným obviněním způsobil . A nebo jako vždy se jen schováte za hromadu nesmyslně vytvořených vět z pravidel hry..
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Říká se, že kdo si počká, ten se dočká... Pokud se však budeš tohoto pořekadla držet, promarníš zbytek života. :)

O banech se na fóru nediskutuje, je to proti pravidlům fóra. Rozebíráním své blokace se vystavuješ blokaci tvého účtu i zde, proto se drž pravidel hry. Tvůj protest byl již zodpovězen, vše ostatní budeme řešit jen v rámci ticket systému, tedy oficiální formou protestu.
 

Čingis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Ano ale teprve až když jsem napsal tady a jak se dalo čekat. Vaše odpověď je jen hra na schovávanou za hromadu nesmyslně vytvořených vět z pravidel hry.
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
Na to existuje jediná možnost, odinstalovat internetový prohlížeč a nehraj tuhle hru.
Je to totiž jako čůrat proti větru, nikdy nevyhraješ.

Nepoužívej zakázané skripty a bude dobře.
 

Čingis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
já nepoužívám žádný..možná to je divný ale já je ani používat neumím..) je to jen Kozmicze výmysl, jen aby obhájil své jednání..a ano vím že máš pravdus tím čůráním proti větru..)
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
Mě se to taky stalo, jak jsem již psal, byl jsem několikrát blokován bezvýznamně aniž bych něco použil, asi nemají úplně geniální systém na detekci ale vzhledem k tomu, že já jsem ty pravidla porušoval pravidelně, očividně prostě mi dávali ten ban téměř automaticky.

Proto moc nevěřím, že by si někdo z administrátorů usmyslel, že nějakého Čingise zablokují jen tak, jen že je dneska pátek a musí mít splněno.
Na fórum bohužel nic nevyřešíš, tiket tím neurychlíš a dopředu ti říkám, že odblokování je asi tak pravděpodobné, že bude svítit zítra sluníčko.
 

Čingis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
to nedokážu posoudit jestli to je jen tak a nebo ovlivněno někým s kým si kdosi dojde na pivo jak jsem tu už někde v předešlém příspěvku četl..
 
Naposledy upraveno:
Nahoru