• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 81

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Takže obecně, nastavení je hrozný, sorry. A cokoli hráči kritizují jim Biblos vysvětlí, že jsou hloupí protože to takhle chce on. tak ať si to taky hraje on ... tohle hrát opravdu nebudu.
Mýlíš se, nastavení je takové, jaké určí majitel hry. Já se na tom nikterak nepodílím. Mockrát tu bylo napsáno, že hlavní administrátor předloží majitelům hry nějaký návrh nastavení, který vychází z toho, co si hráči přejí, ale konečné slovo při rozhodnutí má vlastník hry. On také určí, kdy se na jaké jazykové verzi budou zařazovat novinky ve hře, kdy a pro jaké jazykové verze se povolí speed server, classic server atd. Byly tu příspěvky ohledně zařazení možnosti jednoho paladina do hry - na tomto světě nám to po delší době bylo umožněno - a k tomu se nikdo z Vás nevyjadřuje. Prostě - ať je nastavení světa jakékoli - vždy se tu budou ozývat hlasy, jak je to hrozné, to už tak nějak patří k místnímu koloritu, že? mrknutí.png
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
Nemožnost podporovat členy mimo vlastní kmen má mít za výsledek, aby kmen spoléhal opravdu sám na sebe. Vítězem se stane skutečně nejlepší kmen a nikoliv megaaliance, která vytvoří hromadu kmenů kolem sebe.

S vytvorenim megaaliance to nema nic spolecnyho, ta se stejne vytvori.. Jakmile nekdo vypada moc silne tak se ostatni spojej proti nemu a ten silnej si pak taky hleda spojence, aby nebyl sam a je tu hned svet na 2 strany rozdelenej... S tim nic nezmenis timhle nastavenim

Tohle je vubec nejhorsi nastaveni hlavne pro utocici hrace, protoze nemuzes poradne bojovat o vesnice, zaberes vesku za hranici kousek a musis proste cekat az ji mas a pak teprv tam muzes z dalky zacit posilat def a obranci maj strasne casu to prebrat zpatky. Na s76 se pak posilalo na normalni hranici kvuli tomu na kazdou ves milion slechticu s dopadama celej den a az treba na treti pokus zabrani behem dne tam zacali vznikat skulinky kde byl cas, kdy utocnik mohl zacit casovat def za svoje slechty (prtz zrovna vlastnil tu ves), no horsi nastaveni neni.. :D
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Nemožnost podporovat členy mimo vlastní kmen má mít za výsledek, aby kmen spoléhal opravdu sám na sebe. Vítězem se stane skutečně nejlepší kmen a nikoliv megaaliance, která vytvoří hromadu kmenů kolem sebe.
Noční bonus individuálně nastaven je na našem serveru novinka, zkoušíme ji poprvé a uvidíme, jak se hráčům bude líbit, na základě toho ji budeme využívat do dalších světů více či méně.

Tak to zrušte rovnou diplomacii, když se má kmen soustředit sám na sebe.
 

DeletedUser44631

Guest
Mistři mulťáků mají zase zelenou

Já jsem za to rád, alespoň se budu moci zase vyřadit.
Tak já sem jdu přidat první pozitivní komentář, po dlouhé době tu máme nastavění které není úplná blbost, jako jiné světy, je to nastavené celkem smysluplně i ten NB se dá snést, jediná nevýhoda je těch 25 lidí na kmen no, ale tak budou se s tím muset všichni vyrovnat. :D

Já také souhlasím, že je to dobré nastavení, které se hraje všude možně v cizině. Možnost nastavení nočního režimu je v cizině snad rok a půl a je to hojně využíváno samozřejmě na mezinárodním serveru .net - hráč si individuálně nastaví noční režim tak, jak mu to vyhovuje a hru to opravdu zpestří.

Počet hráčů v kmenu také nevidím jako problém, v Německu se to hraje zcela běžně a to je na serveru několika násobek hráčů co v ČR a problém to není. Nyní startuje 199 server s 20 lidmi v kmenu.

Nemožnost podporovat členy mimo vlastní kmen má mít za výsledek, aby kmen spoléhal opravdu sám na sebe. Vítězem se stane skutečně nejlepší kmen a nikoliv megaaliance, která vytvoří hromadu kmenů kolem sebe.

Tohle je taky pravda, zvlášť v této době, kdy v ČR jsou ty světy takové komorní, každý se zná s každým, všichni hraji spolu a bojují proti sobě pomalu jen dva tábory. Hráči se časem ztmelili a hrají při sobě a myslím si, že není od věci proti sobě bojovat. Takhle to funguje všude možně v cizině, největším příkladem je Německo a musím říct, že to opravdu smysl má a stojí to za to. Mít tým dvaceti lidí a ukázat se, co umí v tak nízkém seskupení.

Možná je to šok pro lidi, ale jak jsem již psal, tohle se hraje v cizině zcela normálně, jen do Česka vše doplňuje opožděně a upřímně, dle komentářů se nedivím. Já jsem rovněž kritik všeho možného, dost věcí se mi také nelíbí, ale prostě když to jinde fungovat může, proč ne u nás?

Co je podle vás ideální nastavení?
Volné rozesílání surovin jako to bylo na předchozím serveru? Kde si člověk vymění s multi účtem 1000 surovin za 10 a je vysmátý?

Mít volné rozesílání podpor, aby měl každý 30 selských dvorů na hranicích nebo co? Není lepší se naučit hospodařit s tím, co prostě je a tak směřovat hru a trošku více takticky u toho přemýšlet?
Když to kmen nezvládá vyžádá si podpory od vedlejšího kmenu a pohoda? No časy se mění a divím se, že byste chtěli poslouchat stále tu stejnou písničku či jíst stejné jídlo každý den .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Hezky napsané Tomáši, já bych ještě s dovolením reagoval na pár příspěvků ve zdejší sekci.

Někdo si stěžuje na 10-stupňový výzkum - Nechápu z jakého důvodu, je to zase jiná součást hry a nutí hráče přemýšlet, v jakém pořadí výzkumy pro jednotlivé skupiny vesnic dělat. A navíc později si to člověk může nabouchat do správce a nemusí se o nic starat.

Další stížnosti na podpory jen v rámci kmene - Tady bych předtím než se začne kritizovat, si pořádně pročetl nastavení kde nenajdete, že by snad nešlo odcházet kmene a dále odesílání podpor je nastavené na "Ankuft" nikoli "Senden", (převzato z němčiny), čili zde opět hráč nebo kmen můžou ukázat svoje taktické schopnosti ať už s fake podporami, změnou kmene apod. Ano nejsou takové možnosti jako při podporách mimo kmen, ale je to zase něco jiného a hráči s tím dokážou pracovat.

Počet členů ve kmenu - Běžně se hraje na jiných jazykových verzích s 15-25 lidmi na kmen. Naposledy třeba takový Svět 196 na německém serveru s 15 lidmi pro kmen a s podpory jen v rámci kmene. Pak diplomacie hraje obrovskou roli a může se zde i stát jako právě na onom světě, že vznikne aliance 5 kmenů proti jednomu. Diplomacie je součástí hry, není to jen o počtu PB a schopnostech.

Co mě mrzí a nevidím zde, je kritika na podmínku vítězství vztahující se k počtu členů na kmen a např. ke strážní věži. To innogames v německu došli peníze nebo si kompenzují nějaké svoje problémy vždy na české jazykové verzi? Nastavit malý počet členů na kmen s dominancí 80% a ještě se strážní věží? Nádherný nápad na to jak hrát svět 1,5 roku a zvýšit svůj budget na další roky. Opravdu kapacita, tohle vymyslet a myslet si, že jim to nikdo neprokoukne. Povrchní rozhodnutí, opravdu hnus.
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
Ten vyzkum je jen drobna vada na krase, ale ciste z meho hlediska, jinak nastaveni super. Jak psal ecko, z s76 plynule prejdeme na s81 a skoro nepozname rozdil
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Zajímavé nastavení světa ale ten 10 stupňový výzkum je hrůza ...sem zvědav na ty nové novinky ale jak píše tu někdo ikdyz se to udělá jakkoliv tak se nikdy všem nezavděčis a nevyhovis:)konečně šance pro ty hráče aby něco dokázali a ne jen ti co si udělali multi účty a pak s toho těžili atd ...konečně bude možnost přemýšlet víc u toho a to je + :)ukázka byla svět 79 kmen Franta... A stejně nevyhráli ale ten druhý kmen vyhrál ..
 

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
41
Zajímavé nastavení světa ale ten 10 stupňový výzkum je hrůza ...sem zvědav na ty nové novinky ale jak píše tu někdo ikdyz se to udělá jakkoliv tak se nikdy všem nezavděčis a nevyhovis:)konečně šance pro ty hráče aby něco dokázali a ne jen ti co si udělali multi účty a pak s toho těžili atd ...konečně bude možnost přemýšlet víc u toho a to je + :)ukázka byla svět 79 kmen Franta... A stejně nevyhráli ale ten druhý kmen vyhrál ..
Jj Frantici tam zaspali s uni tak na to prohráli.
 

Lord Fancek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Chtěl bych zkusit svět 81, byl by nějaký kmen, co by mi pomohl? nemám moc zkušeností.

Děkuji
 
Nahoru